If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 56 από 56

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο theof Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ καλησπερα σε ολους.πολυ σημαντικο οσο και χρησιμο αυτο εδω το section "Εμπειρίες αγορας" και απο οτι βλεπω εχει και αντικτυπο.χαιρομαι για αυτο.Σιγουρα οσο αφορα το θεμα του παληκαριου θα θελαμε ολοι περισοτερες λεπτομερειες θα βοηθουσε.θελω σε ολα τα μελη του ΦΟΡΟΥΜ ομως να τονισω κατι.Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ(και συγνωμη για τα κεφαλαια.).Ειμαι πωλητης αρκετα χρονια στον ιδωτικο τομεα και αν κατιι εμαθα(και απο ταξιδια στο εξωτερικο περισσοτερο αυτο) ειναι οτι ποτε μα ποτε δεν μιλαμε ασχημα στον πελατη οτι και να μασ εχει πει.Κυριοι στην Ελλαδα πασχουμε απο ποιοτητα στην παροχη υπηρεσιων αν και το ειρωνικο ειναι οτι η οικονομια μας στηριζεται αποκλειστικα σε αυτο το ειδος.Πραγματικα ειμαστε για κλωτσιες!!απο τον μαναβη τον ταμια στην τραπεζα τον υπαληλο στο ικα και φυσικα τον αγαπητο μας μαστορα για το αυτοκινητο μας και βεβαιοτατα τον υπαληλο στο φαναρτζιδικο.Πολυ σοφος εκεινος που ειπε "Μην μπερδευεις ΠΟΤΕ τα πρωσοπικα σου με την Δουλεια σου.".Κανεις ομως δεν τον ακουσε σε αυτην την χωρα.Στον αγανακτισμενο πελατη δεν υπαρχουν νομοι δεν υπαρχουν πρεπει δεν υπαρχει προσεχε τι θα πεις για αυτο θα παρω την θεση του παληκαριου ακομα και αν δεν ξερω ολη την υποθεση και αυτο γιατι:
    το οποιο δικιο ειχε(αν ειχε) ο πωλητης (η ο ανθρωπος που τον εξηπηρετησε) το εχασε απο την στιγμη που μιλησε με αυτα ταλογια στο παληκαρι.ολα αρχιζουν και τελειωνουνε εκει.Συμβουλη μου προσ ολα τα μελη:
    Μιληστε ανοικτα με ονοματα στοιχεια τα παντα ευγενικα ομορφα παραθεστε το τι σας συνεβη και αν υπαρχει αντιλογοσ καλο να υπαρχει θα βοηθησει.Το να συμμετεχουν και οι 2 πλευρες θα ηταν κατι ιδανικο.Ο μονος τροπος ειναι να τα λεμε(ειτε εδω ειτε αλλου) τα κακως κειμενα για να βελτιωθουνε και ισως να γινουν καλυτερα.
    ευχαριστω για το βημα και συγνωμη για την μακροσκελη τοποθετηση.
    +1000000
    opel insignia 1.8 cosmo...black .. το απολαμβανω ...οδηγονταs το !!!
    Φιλικα , Ηλιαs

Προεπιλογή

καλημερα σε ολους του φιλους. δεν απαντησα σε κανενα μηνυμα γιατι ηθελα πρωτα να τελειωσουν ολα κ μετα να απαντησω. σκοπος του μηνυματος ηταν αντιδρασω σε μια αναρμοστη συμπεριφορα. γιατι παιδια παρτε το χαμπαρι οτι ο καθενας απο εμας (σε οποια δουλεια κ αν ειναι) απο τους πελατες του ζει. κ πρεπει να τους προσεχει σαν τα ματια του, διοτι αν του φυγουν αυτος θα χασει. ο πελατης θα βρει κ αλλου να παει.
    ας προχωρησουμε ομως στο θεμα μας. να σας ενημερωσω για την υποθεση.
    αμεσως μετα το συμβαν απευθηνθηκα στην opel hellas, κ συγκεκριμενα στο τμημα παραπονων. εκει εκανα τα παραπονα μου.μιλησα με τον κο ΜΙΧΑΛΗ ο οποιος απο την πρωτη στιγμη εδειξε ενδιαφερον για την υποθεση μου. αφου προχωρησα κ σε εγγραφη καταγγελια προχορησε την υποθεση μου. το θεμα μου απασχολησε τα διευθυντηκα στελεχη της opel hellas. μετα απο δυο ημερες δεχθηκα τηλεφωνο απο τον περιφεριακο διευθυντη ,αφου του εξηγησα πως εχει η κατασταση μου ζητησε να απευθυνθω σε αλλο εξουσιοδοτημενο συνεργειο (για να μαθω το προβλημα του αυτοκινητου μου)κ να περιμενω επομενο τηλεφωνημα. αμεσως μετα δεχθηκα τηλεφωνο απο ακπροσωπο της εταιρειας ''δρομων'' .αφου μου ζητησε συγνωμη για το περιστατικο μου εξεφρασε την επιθυμια της εταιρειας να με εξυπηρετησει . οι ολες συζητησεις κρατησαν μια εβδομαδα στην διαρκεια της οποιας ο κ. μιχαλης με επαιρνε καθε μερα τηλεφωνο για να μαθαινει την πορεια της υποθεσης. τελικα μετα απο προτροπη ολων (opel hellas, εξουσιοδοτημενου -οχι δρομων- , γνωστων κ φιλων ,οικογενειας) αποφασισα να παω στο συνεργειο της εταιρειας στο καματερο για να ληξη η παρεξηγηση αλλα κ για να τους δωσω την ευκαιρια να μου ζητησουν συγνωμη με τον τροπο τους. κ επισης γιατι δεν μπορει μια εταιρεια να στιγματιζεται απο δυο ανθρωπους , κατι για το οποιο συμφωνω (η εταιρεια βεβαια ειναι υπολογη κ για τους δυο). απο τα παραπανω καταλαβαινετε οτι στο τελος δικαιοθηκα. κ ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι πρεπει ολοι να καταλαβουν οτι πρεπει να μας συμπεριφερονται με τον καλυτερο δυνατο τροπο.
    επισης θελω να εκφρασω τις ευχαριστιες μου στον μιχαλη κ σε ολο το τμημα της opel hellas που μου απεδειξαν με τον καλυτερο τροπο οτι καποιοι λειτουργουν επαγγελματικα κ οτι πραγματικα ειναι εκει για να μας βοηθησουν οταν εχουμε καποιο προβλημα.
    μετα απο ολα αυτα ειμαι αισιοδοξος οτι τα πραγμτα αλλαζουν κ μπορουμε να βρισκουμε λυση σε καθε προβλημα που αντιμετωπιζουμε. υπαρχουν καποιοι που θα μας ακουσουν κ θα προσπαθησουν για το καλυτερο.
    κ για να ειμαι κ δικαιος να σας πω οτι στο συνεργειο του καματερου η εξηπηρετηση ηταν αψογη. ετσι οπως πρεπει να ειναι σε καθε επισημη αντιπροσωπεια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nik.xaidari : 22-06-09 στις 19:37

Προεπιλογή

το τελευταίο μήνυμά σου πάντως, δεν αλλάζει το γεγονός ότι η ΔΡΟΜΩΝ ΚΗΦΙΣΟΥ είναι από τα χειρότερα συνεργεία που υπάρχουν.........κατά τη γνώμη μου πάντα.

Προεπιλογή

πριν πολλα χρονια το 2002 εφτασα με αφορμη αναλογη συμπεριφορα να μιλησω με το Νο 2 της opel hellas στην Ελλαδα...
    επειδη η οψη μου και ο λογος μου δεν αφηνει πολλα περιθωρια αντιλογιας ακουστηκα σε ολο το συνεργειο,κοντεψα να πιαστω στα χερια και τελικα η OPEL οχι η δρομων αλλαξε αυτο που επρεπε να αλλαξει στο οχημα μου..πηγα Καλτσουνη_καματερο...και εγω.
    απο εκει δεν ξαναπεραρα περα απο μια καλη προσφορα που ειχα παρει το 2007 για μια προσφορα καινουριου οχηματος.

πλεον φανταζομουνα με σφιγμενη την αγορα καποιοι θα αλλαζαν μυαλα..αλλα ματαια..

οπως και να εχει το internet ειναι δυναμη και θα επιβιωσουν οι σωστοι επαγγελματιες..ο Ν02 παντως μιλαγε μισα ελληνικα-μισα Γερμανικα και με αντιμετωπισε πολυ σωστα..μου ειπε αν με τις δυο πρωτες επιστολες παραπονων που στελνει ο πελατης στην εταιρεια δεν ικανοποιηθει το αιτημα του μετα αρχιζει και υπαρχει θεμα..ειχα φτασει 6-7 παντως εγω και τελικα δικαιωθηκα.αφορουσε μοναδα ΑBS οταν οπλιζει και κανει το κριτς το χαρακτηριστικο στο ξεκινημα..αλλαχτηκε ολοι αφου οι ασχετοι μηχανικοι δεν ηξερραν οτι ετσι ειναι η φυσιολογικη λειτουργειας της μοναδας σε ολα τα astra G...τι να πω!!!

Προεπιλογή

ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΥΡΙΟ (ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΤΗΣ ΔΡΟΜΩΝ) ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ. ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ (ASTRA G X14XE) ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΡΕΤΑΡΕΙ, ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΑΩ ΕΚΕΙ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ASTRA OPC. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΦΛΑΤΖΕΣ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΙ ΦΛΑΤΖΕΣ ΑΛΛΑΧΤΗΚΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 30000 ΧΛΜ (ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΧ). Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΛΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙΜΗ 950 ΕΥΡΩ. ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΚΑΝΑΝ ΑΛΛΟΝ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ 250 + ΤΑ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΔΛΔ ΚΑΝΑ 300ΑΡΙ ΣΥΝΟΛΟ (ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΑΠ ΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ, ΟΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ Κ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΠΟΥΖΙ 30000 ΧΛΜ, ΤΑ ΑΛΛΑΖΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΕΓΙΝΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ. ΠΑΩ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ, ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Ε ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 15000 ΑΠΟ ΤΟΤΕ Κ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΙΧ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΦΩΝΑΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ, ΑΛΛΑ ΓΚΑΡΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Προεπιλογή

και γω μια μερα το πηγα στην δρομων στον κηφισο και τον ρωτησα για την ταπετσαρια που μου ειχε ξεκολησει κ χωρις να το δει καν μου λει εχει χαλασει... 400euro κανει....το πηγε κατω στα παιδια του service για τον ελεγχο που ηθελα να κανω τους λεω για την ταπετσαρια κ μου κανει το παιδι κατσε θα σου βαλω μια ειδικη κολα κ αν ξεκολησει ξαναερχεσαι κ θα στην φτιαξω εγω... μου βαζει κ προσωρινα 2 ταινιες για να την κραταει κ μολις το βλεπει αυτος ο τεχνικος συμβουλος κανει με ενα υφος υποτιμητικο καλα ρε τι του εκανες εκει... σαν να του λεγε εισαι μ.... που το εφτιαξες.... τεσπα δεν ξερω αν ειναι ο ιδιος ο οποιος εχετε παραπονα παντως εγω μια φορα πηγα σε αντιπροσωπια κ τελευταια θα ειναι γιατι δν συμφερει οικονομικα οπως κ να χει...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teddy Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν θελω να παρω θεση για το συγκεκριμενο καταστημα,μιας και ειμαι απολυτα ευχαριστημενςο απο αυτο,
    απλα να παρακαλεσω να προσεχετε λιγο τον τροπο που εκφραζεστε...ειδικα οταν δεν ξερουμε ολη την ιστορια!

φιλε Nik.xaidari καλο θα ειναι να μας πεις για ποιο λογο εφτασε ο τεχνικος συμβουλος να σε ειρωνευτει και ο διευθυντης να σε εξυβρισει.
    Φίλε μου όταν καποιος είναι επαγγελματίας και πας και του ακουμπάς τα ωραία ευροπουλάκια σου οτι και να του πείς ακόμα και να τον βρίσεις που λέει ο λόγος δεν εχει κανένα δικαίωμα να σου μιλήσει με άσχημο τρόπο..Το μόνο που έχει δικαίωμα να κάνει είναι να μην σε εξυπηρετήση.

Προεπιλογή

παιδια για σας.σημερα επισκευτικα την οπελ γανελης εδω στην μυτιληνη για το σερβις των 19000 χλμ και οι τιμες μου φανηκαν λιγο τσιμπιμενες,δεν ξερω αν καποιος απο εδω μεσα εχει παρομοια εμπειρια.σας βαζω τις τιμες κ τα ανταλακτικα για να μπου πειτε γνωμες.
    ετησιο service ελεγχος 19 σημειων (και καλα...) χρονος 1 ωρα κ 60 λεπτα (πανω απο μια ωρα κ 1 τεταρτο δεν ηταν) 40.80
    ελεγχος καρτας καυσαεριων 8.62
    λαδι 5w30 dexos2 5 λιτρα 54.06
    φιλτρο λαδιου 8.41
    φιλτρο καμπινας 17.43
    συνολο 150 ευροπουλα.ακουω γνωμες

Προεπιλογή

μπουζι δεν αλλαξες;;; αν οχι τα 150 μονο για λαδια και φιλτρα και καρτα καυαεριων ειναι πολλα ... Εγω ε εξουσιοδοτημενο της Οπελ που ειμαι αρκετα ικανοιποιημενος σε σχεση τιμης και αποδοσης κανω φουλ σερβις με 150 ευρω...φιλτρα λαδια μπουζι...τα ιδια με εσενα λαδια βαζω σε Astra g παντως...και τα μπουζι καθε 30000.
    Αυτα που αναφερεις παντως ειναι κοντα στα 130 που οκ δεν τη λες και παρα πολυ φουσκωμενη τιμη αλλα γυρω στα 110 επρεπε να ησουν..

Σε περασμα μου και εμνα παντως απο την Οπελ Δρομων στο Κηφισο δεν ειχα τα καλυτερα σαν εξυπηρετηση. Οταν το αγορασα μεταχειρο το G μου παω εκει γτ οκ βολευε και ηταν πολυ γνωστη. μπαινω μεσα, μου λενει ευγενικα τι θελετε και τους λεω σερβις 80000 χλμ και ελεγχο απο μηχανολογικης πλευρας γτ οκ το αγορασα προσφατα και ηθελα να μπει διαγνωστικο κατι που δεν ειχα κανει στην αγορα και ειχα προβει ηδη σε αντλια και πολλαπλασιαστη...
    Με υφος λοιπον ο τοτε κυριος μου ειπε τα G βγαζουν θεμα με τη φλατζα και αργα η γρηγορα θα σου βγαλει...πολλαπλασιαστης σιγουρα κτλ κτλ, φερτω εδω να κανουμε σερβις: 200+ μου ειχε πει και να το τσεκαρουμε και να σβησουμε βλαβες και οτι αλλο χρειαστει κανα 40 ακομα με καρτα... Συνεχισα λοιπον και εφτασα Φιλαδελφεια οοπου το αμαξι απο τοτε το κουραρει η Οπλε Μπραουνος που μονο καλα λογια εχω να πω για την εξυπηρετηση και τις τιμες, αν κ μου εκαναν μια γρατζουνια της προαλλες αλλα οκ με εξυπηρετησαν και εκει κ ζητησαν συγγνωμη. Εδωσα 140 για φουλ σερβις και διαγνωστικο ελεγχο και εμαθα οτι εχω μεταλλικη φλατζα και με χαμογελο ο μηχανικος μου ειπε αυτη ΔΕΝ ΣΠΑΕΙ ΕΥΚΟΛΑ,...και εκει του ειπα τα περι Δρομων και δεν σχολιασε τιποτα απλα μου εγνεψε με το κεφαλι...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gmat : 21-10-11 στις 15:03

Senior Member Το avatar του χρήστη thodoris opc
    Περιοχή
    Magoula attikis
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

Παιδια παλι καλα που διαβασα αυτο το ποστ διοτι την αλλη βδομαδα θα παραλαβω το αυτοκινητο μου απο την συγκεκριμενη αντιπρωσοπια! μια που θα το παρω και μια που δεν θα με ξανα να δουν!!!!

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Αυτοκίνητο
    Astra OPC

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasz16let Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια για σας.σημερα επισκευτικα την οπελ γανελης εδω στην μυτιληνη για το σερβις των 19000 χλμ και οι τιμες μου φανηκαν λιγο τσιμπιμενες,δεν ξερω αν καποιος απο εδω μεσα εχει παρομοια εμπειρια.σας βαζω τις τιμες κ τα ανταλακτικα για να μπου πειτε γνωμες.
    ετησιο service ελεγχος 19 σημειων (και καλα...) χρονος 1 ωρα κ 60 λεπτα (πανω απο μια ωρα κ 1 τεταρτο δεν ηταν) 40.80
    ελεγχος καρτας καυσαεριων 8.62
    λαδι 5w30 dexos2 5 λιτρα 54.06
    φιλτρο λαδιου 8.41
    φιλτρο καμπινας 17.43
    συνολο 150 ευροπουλα.ακουω γνωμες
    Φιλτρο λαδιου 5 ευρω
    λαδι 5 ευρω το λιτρο
    φιλτρο καμπινας 6 ευρω
    Καρτα καυσαεριων δωρεαν...
    Συγκρινε τιμες τωρα και πες μου, γιατι πολυ απλα εγω αγοραζω τα ανταλακτικα και παω σε "δικο μου" συνεργειο...

Προεπιλογή

το θεμα ειναι οτι εχω αναγκη την σφραγιδα.εγω κανω μονος το σερβις καθε 7000 χλμ κ παω μονο οταν το λεει το προγραματισμενο σερβις.να συμπληρωσω οτι το εβαλαν κ στο tech 2

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Αυτοκίνητο
    Astra OPC

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasz16let Εμφάνιση μηνυμάτων
    το θεμα ειναι οτι εχω αναγκη την σφραγιδα.εγω κανω μονος το σερβις καθε 7000 χλμ κ παω μονο οταν το λεει το προγραματισμενο σερβις.να συμπληρωσω οτι το εβαλαν κ στο tech 2
    Σε οποιοδηποτε συνεργειο και να πας ισχυει κανονικα η εγγυηση
    τουλαχιστον για την αλλαγη λαδιων πηγαινε παρτα μονος σου και περνα τα σε γνωστο συνεργειο σου...
    Πχ αν αλλαζεις καθε 15000 χιλιομετρα λαδια...
    Στα 7500 να τα αλλαζεις εσυ, και στα 15000 πηγαινε στην οπελ να εχεις και την σφραγιδουλα σου...

Moderator Το avatar του χρήστη antonis
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Αυτοκίνητο
    Corsa C GSi

Προεπιλογή

μπορεις να πηγαινεις να αγοραζεις τα γνησια ανταλλακτικα σου απο καποιο εξωτερικο μαγαζι να τα πηγαινεις στην αντιπροσωπεια να στα περνανε κ να εχεις κ σφραγιδα κ εγγυση.
    στην ουσια εκει να πληρωσεις μονο εργασια.

οι τιμες ειναι αρκετα τσιμπημενες..

Προεπιλογή

σωστος αλλα η καθε αντιπροσωπια λεει τα κοουλα της!!!μπορει να του το αρνηθουν.

Moderator Το avatar του χρήστη antonis
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Αυτοκίνητο
    Corsa C GSi

Προεπιλογή

σιγουρα θα σου αρνηθουνε να σε περασουν εγγυηση οταν ηδη εχεις φυγει απο αυτους κ συντηρεις το οχημα σου σε καποιο εξωτερικο συνεργειο.

νομος ισχυει αλλα αυτοι μπορει να βγαλουνε οτι τα μπουζι μεταμορφωθηκανε σε ελεφαντα κ αντε εσυ να αποδειξεις οτι ειναι ακομα μπουζι.
    τρεχα γυρευε δηλαδη...

ενω αν πας με γνησια ανταλλακτικα κ απλα τους πεις να τα τοποθετησουνε ειναι πιο πολυ ******ιαρικη κ φτηνη λυση τη σημερινη εποχη.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Καλύτερο Συνεργειο OPEL στην Αθήνα???
    Από τον/την george_17_2000 στο forum Opel
    Απαντήσεις: 171
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-20, 08:58
  2. Τo OPEL-CLUB.GR στην ΗΠΕΙΡΟ
    Από τον/την nt1n0s στο forum Συναντήσεις / Events
    Απαντήσεις: 651
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-09, 16:50
  3. Κοντά στην αγορά ενός Opel GT
    Από τον/την Petr@n στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-09, 19:25
  4. Το Opel-Club στην Εκπομπή R-Evolution
    Από τον/την Corsa-GR στο forum Κανόνες Χρήσης / Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 74
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-09, 03:29
  5. 12/06/05 - ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑ ΤΟΥ OPEL-CLUB.GR ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ
    Από τον/την ASCONAN στο forum Συναντήσεις / Events
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-12-06, 01:15

Δικαιώματα - Επιλογές