If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 30

Προεπιλογή

ok ευχαριστω.αλλωστε ζυγοσταθμιση κανω σε δικο μου μαστορα.η τιμη ειναι απο Πεττα σωστα?

andre_rrr
    Guest

Προεπιλογή

180 μου πηρε ο πεττας σε σχεση με τον στεργιου που ζηταγε 260......

Προεπιλογή

ο στεργιος δεν εκλεισε?

οκ ο λαστιχας μου,μου ειπε περιπου 160€..

andre_rrr
    Guest

Προεπιλογή

δεν εκλεισε μεταφερθηκε καπου στο περιστερι

Opel-Club και τα μυαλα στην... παυλα!! Administrator Το avatar του χρήστη corsa13
    Περιοχή
    Αγ.Παρασκευη (στο απιστευτο δωματιο μου!) corsa 1.8gsi =210+++χλμ κοντερατα!!!
    Αυτοκίνητο
    Corsa C GSi

Προεπιλογή

παιδια εδω ειναι για τον Πεττα οχι για τον Στεργιου!
    τάδε έφη
    Yiannis!
    Τζογάρω την ψυχή μου στο παιχνίδι της Ζωής. κομμάτι κομμάτι, την ξόδεψα όλη! Νομίζω πως ώρα είναι να ρεφάρω!!!
    ΔΙΑΒΑΣΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ!

18.04.04 ----- 01.04.12
    R.I.P. Corsa13

Senior Member Το avatar του χρήστη GTC25
    Περιοχή
    ΕΛΛΑΔΑ
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

απαραδεκτος για μενα!!!πολυ κακη δουλεια!!!

καταρχην να ευχαριστησω τον corsa13 για την διευκρινηση που μου ζητησε να κανω στο σχετικο τοπικ.....σιγα σιγα μαθαινω αν και πιστευω καλοι φιλοι (υπευθυνοι) του opel-club καποιες φορες ισως να ειστε λιγο υπερβολικοι στις παρατηρησεις σας!!τα χρηματα μας δινουμε και δεν χρωσταμε σε κανεναν!!ταπεινα και ευχαριστω!!!παμε στο θεμα μας λεγωντας οτι εχω προσωπικη πειρα απο την δουλεια του Πεττα!!τι αλλο να σας πω??απαραδεκτη ενω ηλεκτροστατικη βαφη φυσικα δεν παιζει εκτος και αν εννοειτε ηλεκτροστατικη το πιστολι του πακιστανου εργατη στον δευτερο οροφο και εν συνεχεια τον φουρνο!!!ελεος δηλαδη!!!με το που παρελαβα το αμαξι ξενερωσα την ζωη μου!!τις ξαναεβαψα σε νεο καταστημα στον πειραια,δυστηχως ομως μου διαφευγει η επωνυμια του καταστηματος,η οποια δουλεια ηταν απλως εκπληκτικη,εργοστασιακη!!αυτα απο εμενα και πιστευω να διευκρινησα το θεμα!!
    OPEL ASTRA K BITURBO CDTi.....O ΓΗΤΕΥΤΗΣ!!!

OPEL CALIBRA TURBO 4X4.....Ο ΘΡΥΛΟΣ!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη george-S101
    Περιοχή
    Γλυφάδα
    Αυτοκίνητο
    Corsa OPC

Προεπιλογή

Παιδιά εμένα δεν έχουν πάθει ακόμα τίποτα...! Φτου φτου φτού...!!
    Τι να πώ...? Είμαι τυχερός?
    Corsa OPC '09
    0-100: 7.3" / 215 hp / 264 Nm

Opel-Club και τα μυαλα στην... παυλα!! Administrator Το avatar του χρήστη corsa13
    Περιοχή
    Αγ.Παρασκευη (στο απιστευτο δωματιο μου!) corsa 1.8gsi =210+++χλμ κοντερατα!!!
    Αυτοκίνητο
    Corsa C GSi

Προεπιλογή

offtopic posts deleted!
    stay on topic please!
    τάδε έφη
    Yiannis!
    Τζογάρω την ψυχή μου στο παιχνίδι της Ζωής. κομμάτι κομμάτι, την ξόδεψα όλη! Νομίζω πως ώρα είναι να ρεφάρω!!!
    ΔΙΑΒΑΣΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ!

18.04.04 ----- 01.04.12
    R.I.P. Corsa13

Προεπιλογή

να βάλω και εγώ την προσωπική μου εμπειρία από τον κ πεττα στην καβαλάς .τον επέλεξα γιατί μένω αρκετά κοντά και γιατί μου έδωσε την καλύτερη τιμή 170 ευρώ. καλή δουλειά εάν και έκανα το απλό ασημί που μπορώ να πω ότι είναι σχεδόν ίδιο με το εργοστασιακό χρώμα οπτικά. φυσικά η ζυγοστάθμιση θα γίνει αλλού, αφού δεν έχει τα ανάλογα μηχανήματα . πολύ εξυπηρετικό και φιλικό και το προσωπικό.η αλήθεια είναι πάντως ότι ο ιδίως δεν ενημερώνει για την ζυγοστάθμιση εάν δεν τον ρωτήσεις ο ιδίως,.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nightfall : 27-10-11 στις 22:23
    το μυαλό είναι σαν την ομπρέλα,λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

Προεπιλογή

Εγω παλι γνωριζω τα παιδια απο αρκετα παλια μέσω του λαστιχα μου και με εξυπηρετουσε κ εμενα και τη φαμιλια μου αποτο Μοσχατο το οποιο τωρα εχει κλεισει. Λοιπονν εχουμε βαψει κ ισιωσει τεταδα ΟΖ το 2002 και μεχρι σημερα ειναι απαιχτες με μονο μελανο σημειο οτι εμεις τη μια τη γδαραμε απο πεζοδρομιο...
    Ισιωμα σε ζαντες και μαλιστα η μια ειχε φαει σταυρο και την καταφερε και την ισιωσε και με αποτελεμα εδω και 2 χρονια παρα πολυ καλο μιας και τις εχω πουλησει τις ζαντες και τη ζημεια την εκανε ο επομενος και του ειπα να παει εκει... Εχω ισιωσει τουλαχιστον 10 ζαντες και εχω βαψει 2 τετράδες με εργοστασιακο αποτέλεσμα. Επίσης αμα δεν γινεται επισκευη η βαφή το λεει ο Νίκος οι αλλοι εκει μεσα, δλδ δεν ειναι απατεωνες. Επιπλέν ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΗ ποτε δεν εκανε ο Πεττας και εγω εκανα παντα στον λαστιχα μου καπακια μετα την επιδιορθωση κ μετα απο καμια 1000 ξαναπηγαινα για ζυγοσταθμιση και ημουν παντα κυριως... Αυτα, παντως σιγουρα κανουν καλη δουλεια αλλα μπορει κ καποιος να μην ειναι ευχαριστημενος!!! Φιλος εβαψε διχρωμια 18 ζαντες με μαυρο χρωμιο και η ζαντα τα σπαει εδω κ 1 χρονο χωρις ζημειες και σπασιματα και κιτρινισματα κτλ κτλ...Αυτα!!!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ αλλα εγω εχω εμπειρια τουλ 15 χρονια απο τον κυριο εκει μιας και πηγαιναμε τα αμαξια μας χρονια...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Βαφή ζαντών ! ! ! !
    Από τον/την Corsakias82 στο forum Εμπειρίες Αγοράς
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-06-10, 13:45
  2. Βάψιμο Ζαντών
    Από τον/την manik στο forum Γενικά
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-09, 20:26
  3. Διαστάσεις ζαντών και ελαστικών.....
    Από τον/την nikkos στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-06, 20:25

Δικαιώματα - Επιλογές