If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13

Θέμα: ΒΕΛΤΊΩΣΗ

Προεπιλογή ΒΕΛΤΊΩΣΗ

Έχω την εξής απορία:Βελτιωτικός οίκος του εξωτερικού για την βελτίωση του Φροντερα μου Υ22DTH μότερ λέει αλλαγή του CHIP στον εγκέφαλο. θέλει να στείλω τον εγκέφαλο στην Ολλανδία ή να μου στείλουν το CHIP κα ι να το περάσω εδώ στην Ελλάδα.και ρωτάω πως αν στείλω τον εγκέφαλο θα ξαναπρογραμματιστεί εκτός οχήματος και αν μου το στείλουν εδώ ποιος μπορεί να μου το περάσει.

Προεπιλογή

Gia chip tuning den ginete apodesmeusi tou eggefalou apo to oxima. Etsi opos tha ton vgaleis etsi tha ton ksana valeis
    Mtech?
    OMV Astra GTC

Senior Member Το avatar του χρήστη westy turbo
    Περιοχή
    XANIA
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Kalytera steilton pe courier na to kanopun ekei..........

Προεπιλογή

Mtech?
    Nαι μου δίνει εγγυημένα 30 άλογα και 70!!!! Νμ ροπής φράνωντασ έτσι στα 35 αξιζει κάθε €

Προεπιλογή

pas se enan mixaniko tote (h kai monos sou ama exeis tis gnoseis) vgazeis ton eggefalo, ton kaneis ena oraio paketaki...tous ton stelneis, ston programatizoun ston epistrefoun, ton koumponeis...vazeis mprosta kaneis ipomoni na prosarmostei o eggefalos kamia 500aria xiliometra kai eisai etoimopolemos
    OMV Astra GTC

Προεπιλογή

ευχαριστώ kalober από το νέο έτοσ γιατί με τα χιόνια που ίσως έρθουν θα δουλεύει το τζιπ υπερωρίες.

Περιοχή
    ΑΓΡΙΝΙΟ
    Αυτοκίνητο
    Frontera A

Προεπιλογή

ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΧΕΡΙ ΣΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΤΟΥ FRONTERA ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΜΗΛΗ ΣΟΥ ΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΧΙΟΝΙΑ

Προεπιλογή

καλησπερα ειμαι ο δημητρης κατοχος ενως opel frontera και θα ειθελα καποιες πληρωφοριες για την αυξηση ιπων!!!!!!! το μοτερ ειναι 2000 8v

Senior Member Το avatar του χρήστη teddy
    Περιοχή
    π.φαληρο
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

πολυ καλος στα frontera και την βελτιωση του να ξερετε οτι ειναι ο πετροπουλος...
    [b]. + -,Η - ΕΙΝΑΙ ......[/b]->->->->->
    [b]Βγάλτε την παύλα και ξεφορτωθείτε μας...[/b]
    [b]Opel-club.gr.....[color=blue]Mes que[/color] [color=red]un club!!![/color]
    Οι μελισσούλες ολο γυρνάνε απο εδω και απο εκεί,αλλα τελικα στο ίδιο λουλούδι καταλήγουν...Τυχαίο???Δεν νομίζω...
    Υπάρχουν πάνω απο 500 μαζοχιστές που επισκέπτονται καθημερίνα το [url][color=yellow]www.opel-club.gr[/color][/url] ...Hθελα να ήξερα τι του βρίσκουν...[/b]

Προεπιλογή

επιδεις ειμαι απο πατρα αμα ειναι ευκολο δωσε λιγες πληροφωριες

Senior Member Το avatar του χρήστη teddy
    Περιοχή
    π.φαληρο
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

http://dpetropoulos.com/

εχει δικο του ενα frontera,προσωπικ αμαξι και ειναι φοβερο!
    [b]. + -,Η - ΕΙΝΑΙ ......[/b]->->->->->
    [b]Βγάλτε την παύλα και ξεφορτωθείτε μας...[/b]
    [b]Opel-club.gr.....[color=blue]Mes que[/color] [color=red]un club!!![/color]
    Οι μελισσούλες ολο γυρνάνε απο εδω και απο εκεί,αλλα τελικα στο ίδιο λουλούδι καταλήγουν...Τυχαίο???Δεν νομίζω...
    Υπάρχουν πάνω απο 500 μαζοχιστές που επισκέπτονται καθημερίνα το [url][color=yellow]www.opel-club.gr[/color][/url] ...Hθελα να ήξερα τι του βρίσκουν...[/b]

Προεπιλογή

ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!

Προεπιλογή

θα ηθελα να αλαξω κορονωπηνια στο frontera...υπαρχη κατι ?????? φωραο 8:41 και ψαχνω κατι σε 8:43 η και 8:45...............

ευχαριστο εκ.των προτερων

Δικαιώματα - Επιλογές