If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 20 από 27

Προεπιλογή Astra GTC Check Control

Re paidia me ton idio tropo poy energopoieitai to BC den mporoyme na energopoihsoyme kai to check control h gia ayto loipoyn aisthitires?
    Essential Black Opel Astra GTC 1.4 Sport Pack - Mp3 Player - Clima - Esp - BC - Cruise Control

Senior Member
    Περιοχή
    Athens,Patissia
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

mou eixe dhmiourgithei ki emena auth h aporia file mou pisokouna...den to apokleiw alla den eimai sigouros oti tha doulepsei teleia gia oles tis metrhseis...px an deis sto doxeio tou psuktikou tou psugeiou leei 2 kwdikous...enan gia doxeio me metrhth kai ena gia doxeio xwris...to idio mallon sumvainei kai gia twn ualokatharistirwn ktl...pisteuw omws oti gia ladia,venzines,ugra frenwn ktl ktl ktl tha uparxoun aisthitires...twra an uparxoun pio aploi aisthitires pou apla vlepoun an kseperase kapoio orio kai den vlepoun akriveis times den kserw...makari na vroume kati...
    Opel Astra GTC 1,6 sport

Senior Member
    Περιοχή
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Δεν υπάρχουν ολοι οι αισθητήρες και θα βγάζει σφάλματα.

Senior Member
    Περιοχή
    Athens,Patissia
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

to erwthma einai ena...peite oti vriskoume poioi aisthitires leipoun kai allazoume ta doxeia me auta pou exoun aisthitires(leme twra)...h pleksouda mas shkwnei autous tous aisthitires???? an den tous shkwnei den paizei me tipota na valoume check control...
    Opel Astra GTC 1,6 sport

Προεπιλογή

Den xeroyme ean ontos loipoyn oi aisthitires h oxi
    Exei kanenas apo emas to GTC me Check Control na mas pei ti akrivos deixnei kai pos doyleyei kai tote isos kai na katalavoyme kati gia to ean mporoyme na to energopoihsoyme
    Emena pantos den me peirazei ean doylepsei kai den deixnei gia ola ta pragmata
    Essential Black Opel Astra GTC 1.4 Sport Pack - Mp3 Player - Clima - Esp - BC - Cruise Control

Senior Member
    Περιοχή
    Athens,Patissia
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

to thema Pisokoyna einai mhn kai arxizei sunexeia kai vrizei gia auta pou leipoun,nomizontas oti kapoio provlhma uparxei...ektos an kataferoume na paremvoume sto programma pou einai epikinduno kai isws kai akatorthwto...vevaia isws mporesoume na to ksegelasoume kai kapws...ola eksartwntai apo thn pleksouda...
    Opel Astra GTC 1,6 sport

Senior Member Το avatar του χρήστη zervas
    Περιοχή
    Παντου...
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παιδια απο οτι ξερω κ εγω δεν μπορειται λοιπουν αρκετοι αισθητηρες....
    [B]Η ζωη ειναι σαν την εξισωση ετσι και δεν την μαθεις καλα τοτε ποτε δεν λυνεις το προβλημα σ!!!!![/B]

Senior Member
    Περιοχή
    Athens,Patissia
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

to thema einai oti kai gia ton upologisth taksidiou eleipan aisthitires alla telika konta 10 atoma valame BC...den amfisvhtw kanenan alla thelw na to psaksw arketa...ax na vriskame kati paromoio san auto tou germanikou forum...
    Opel Astra GTC 1,6 sport

Προεπιλογή

Nai file luzu kai ego thelo na to psaxo arketa
    Kai gia to BC ta idia mas elegan oti kai kala loipoyn aisthitires kai otan doylepse mas elegan oti tha deixnei lathos times.Koinos m@@%$kies
    Re paidia symforoymistes exei kanenas to check control na mas pei ti dedomena deixnei ?Kai pos doyleyei genika?

Περιοχή
    Παντου...
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Eγω εχω....Τι θες να σου πω....???
    [B]Η ζωη ειναι σαν την εξισωση ετσι και δεν την μαθεις καλα τοτε ποτε δεν λυνεις το προβλημα σ!!!!![/B]

Περιοχή
    Παντου...
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παντως οποιος ειχε vectra με check control που με το που εβαζες μπροστα σου εβγαζε check στο astra gtc δεν συμβενει κατι τετοιο μονο αν παθει κατι το αμαξι τοτε εμφανιζει καποια ενδειξη αλλιως ειναι σαν να μην υπαρχει....Οσο για το αλλο φιλε luzu σου ειπα τι ειχα ακουσει ..Δεν ξερω βεβαια κ τι γινετε.....Γιατι εγω εχω οθονη γραφικων ενδειξεων....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zervas
    Eγω εχω....Τι θες να σου πω....???
    Ti times deixnei?Ennow gia pia pragmata se enhmeronei?
    Doyleyei kapos paromia me to bc?
    Soy vgazei kapoia epilogh sto menu gia na deis stathmes gia diafora ygra h mono otan yparxei kapoio prob soy vgazei endeixeis?
    Giati pisteyeis oti loipoyn aisthitires kai gia to BC etsi mas elegan?

Προεπιλογή

Παντως οποιος ειχε vectra με check control που με το που εβαζες μπροστα σου εβγαζε check στο astra gtc δεν συμβενει κατι τετοιο μονο αν παθει κατι το αμαξι τοτε εμφανιζει καποια ενδειξη αλλιως ειναι σαν να μην υπαρχει....Οσο για το αλλο φιλε luzu σου ειπα τι ειχα ακουσει ..Δεν ξερω βεβαια κ τι γινετε.....Γιατι εγω εχω οθονη γραφικων ενδειξεων....
    Gia poio allo vre paidia peitai mas kai emas ?????

Περιοχή
    Παντου...
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Φιλε pisokoyna για τους αισθητηρες ελεγα που ειπα οτι εσεις ισως να μην εχετε....

Προεπιλογή

File zerva apanthse please kai stis alles moy erotiseis mpas kai anakalypsoyme thn xamenh atlantida poy krivei to astraki mas

Περιοχή
    Παντου...
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Λοιπον ακου απο οτι ξερω δειχνει καμενες λαμπες....Σταθμες ψυκτικου,και αλλων υγρων οπως το νερο για τους καθαριστηρες....Σταθμη για το λαδι στην μηχανη...Και αλλα αν δεν κανω λαθος..Δεν τα ξερω κ απεξω... Φιλε pisokoyna εχεις καιρο το astraki..Ευχαριστημενος????Εγω το εχω ενα μηνα......

Προεπιλογή

Λοιπον ακου απο οτι ξερω δειχνει καμενες λαμπες....Σταθμες ψυκτικου,και αλλων υγρων οπως το νερο για τους καθαριστηρες....Σταθμη για το λαδι στην μηχανη...Και αλλα αν δεν κανω λαθος..Δεν τα ξερω κ απεξω... Φιλε pisokoyna εχεις καιρο το astraki..Ευχαριστημενος????Εγω το εχω ενα μηνα......
    File zerva to exo apo to noemvrio kai mexri stigmis exo kanei konta stis 10.000km kai eimai apolita eyxaristimenos .Na soy po thn alitheia perimena poly ligotera apo ayta poy prosferei to amaxi!!!Esy ti exeis 1.6 h tipota parapanw?Ti xroma to exeis parei?
    Na se rotiso kati epi toy check control kai pali kai sorry ean se exo zalisei alla den exo katalavei .Ayto den deixnei poythena thn yparxi toy para mono ean yparxei kapoio problima?Den mporeis as poyme na koitaxeis se poia fash vriskontai ta ygra frenon ena proino?

Περιοχή
    Παντου...
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Καταρχας δεν με ζαληζεις...Εχω το 1.6 με 17ζαντες κ ολα τα εξτρα....Οχι φιλε μου ειναι αφαντο μονο αν παθεις κατι σου εμφανιζει προβλημα..Γι αυτο ανεφερα το vectra γιατι στο vectra του πατερα μου που εχει check control με το αναβεις την μηχανει πρεπει να πατησεις φρενο κ κανει ενα γρηγορο check ενω στο astra φιλε δεν γινετε κατι τετοιο...Να σου πω την αληθεια κ εμενα με παραξενευσε κ δεν εχω ρωτησει γιατι συμβενει αυτο.....Το χρωμα που το πειρα ειναι μαυρο κ το ψηλομετανιωσα γιατι συνεχεια ειναι βρωμικο...Οπως καταλαβες περιμενω κ εγω να γινει κατι για να δω αν δουλευει....

Προεπιλογή

Eyxaristo file zerva gia tis dieykriniseis soy isoyn para poly katatopistikos EYXARISTW
    Kai ego mayro to exo parei kai einai kai emena synexeia leromeno alla ti na kaneis toy dinei allh omorfia
    Luzu prepei na doyme ti tha ginei ean loipoyn aisthitires h oxi?
    Pws les na to kanoyme ayto giati exo thn entyposh oti oi typoi sta synergia ths opel den prepei na exoyn idea ti toys ginete

Περιοχή
    Παντου...
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Ειναι πολυ ωραιο αλλα μαυρο=βρωμικο..Παιδια μονο αν εχετε κανενα κονε με opel αντιπροσωπεια να γινει μια ερωτηση αν υπαρχουν αισθητηρες...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Άναμα της ένδειξης check control!
    Από τον/την Fotispapado στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-15, 17:12
  2. ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ CHECK CONTROL
    Από τον/την nikoste στο forum I.C.E.
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-11-08, 16:53
  3. διευκρινηση check control
    Από τον/την astrapelekis στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-08, 12:03
  4. Check Control
    Από τον/την Sentin3l στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-08, 20:37
  5. boardcomputer & check control
    Από τον/την alex13 στο forum Interior (Εσωτερικά)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-08, 15:23

Δικαιώματα - Επιλογές