If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 391 από 393 ΠρώτηΠρώτη ... 291341381389390391392393 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 7.801 έως 7.820 από 7843

Θέμα: Street Racing 3!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο topgear Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαζοπατηματακια με mercedes e200 στο ποταμι χθες βραδυ...να εχει σκασει ο πιτσιρικας που ειχε παρει το αμαξι του μπαμπα του (που φυσικα μαμαει και δερνει λεμε στην παρεα) να μην μπορει να ακολουθησει 5θυρο astra!οπου και να πατουσαμε του εφευγα ευκολα.βγηκε στην κηφισια και συνεχισα με χαμογελο...
    Εϊσαι τιτάνας.-
    When I see a Prius I usually downshift so they can hear me burn more fuel !!!!!!!

Προεπιλογή

Καλημέρα!
    Εϊναι που θέλω να πάω αργά στη δουλειά, χωρίς να τρέχω και δε με αφήνουν.
    Μου κολλάει λοιπόν σήμερα το πρωί στο ρεύμα προς καρέα, στο υψος του 401, ένα Ε36 με εξάτμιση που ακουγόταν. Κάνω δεξιά και πιάνω μεσαίο ρεύμα. Έρχεται δίπλα μου και μου λέει με ύφος
    - 1600;
    - Ναι.
    - Καλό;
    - Τα παίρνει τα πόδια του
    - Δίλιτρο περνάς;
    αφού μου έχει σκοτίσει τα @@ του απαντάω
    - Το δικό σου σίγουρα.
    - Χαχαχα, οκ, μολις ανοιξει το φανάρι πάμε και όποιος φτάσει πρώτος στη τέρμα της ανηφόρας.
    - Οκ

Άναψε φανάρι και μετά από λίγο αριστερα-δεξιά βρίσκω ανοιχτό δρόμο και είναι περίπου 2 κενά μπροστά. Μετά από λίγο ήταν 2 κενα πίσω και έτρωγε έτρωγε έτρωγε... Έκοψα στο τέρμα της ανηφόρας και τον είδα που πλησίαζε και πάτησε φρένο για να μην έρθει δίπλα μου γιατί ήξερε ότι θα πέσει δούλεμα.
    Στην 1η πλατεία αργυρουπολης μου πάτησε κόρνα και έστριψε προς βουλιαγμένης.
    When I see a Prius I usually downshift so they can hear me burn more fuel !!!!!!!

Προεπιλογή

Ωραίος Αντώνη έπαιξε με την corsara και έχασε!!!!!Όποτε θα θες να πας αργά πάντα θα υπάρχει κάποιος που θα σε τσιγκλήσει και θα λες "δεν γ@μιετ@ι" χαχαχαχαχα
    Να πώ και εγώ ένα πάτημα προ καιρού,fiesta st 2015 πάτημα απο roll 2ες μέχρι κούμπωμα 4ης ίσα ίσα πήγαινε πολύ καλά και σιγά σιγά πεταγόταν η μούρη του (αν και πιστεύω πως άλλο λίγο να ανοίγαμε θα πέρναγε μπροστά)!!!!Πολυ όμορφο αμάξι..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CORSAD14 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίος Αντώνη έπαιξε με την corsara και έχασε!!!!!Όποτε θα θες να πας αργά πάντα θα υπάρχει κάποιος που θα σε τσιγκλήσει και θα λες "δεν γ@μιετ@ι" χαχαχαχαχα
    Να πώ και εγώ ένα πάτημα προ καιρού,fiesta st 2015 πάτημα απο roll 2ες μέχρι κούμπωμα 4ης ίσα ίσα πήγαινε πολύ καλά και σιγά σιγά πεταγόταν η μούρη του (αν και πιστεύω πως άλλο λίγο να ανοίγαμε θα πέρναγε μπροστά)!!!!Πολυ όμορφο αμάξι..
    αφου με σκότισε ρε συ. πιο πολύ μου την εσπασε με το υφος του και καλα για το διλιτρο. Έτσι είσαι; ε, άρπα τώρα να στρώσεις. Κλασικός τύπος που έβαλε διλιτρο στο 316 και νομίζει οτι είμαστε ακόμα στο 1991 και τα κόβει όλα τα αμαξια στα 2 με 140-160 άλογα. Χαζός.
    Eιπα σημερα να μην τρεξω γιατι εχω ταξιδι την πεμπτη, μην καψω πολυ βενζινη,χαχαχαχα. Εχω περιπου 10 μερες που οδηγω πιο ηρεμα, αλλα......

Το πιστεύεις ότι έχω πετύχει στην κηφισίας ενα τετοιο, μαυρο και τον κολλαγα και δεν έκανε τπτ ****τ. Δεν με ενοιαζε αν θα φαω , απλα να το δω πως παει, απο περιεργεια. Καλα πηγες παντως αν σκεφτεις οτι εχουμε και μερικα αλογα διαφορα. Πιο μετα δεν ξερεις γτ εχουμε και θεοκοντο κιβωτιο, μπορει να τον κραταγες.

Προεπιλογή

Τον έστρωσες αφου τα ήθελε ο από πίσω του χαχα!!
    Πολύ δυνατό το st αλλά σαν Opc δεν έχει !!!!!!!
    Καλό πάσχα Αντώνη και καλή Ανάσταση να έχουμε!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο CORSAD14 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον έστρωσες αφου τα ήθελε ο από πίσω του χαχα!!
    Πολύ δυνατό το st αλλά σαν Opc δεν έχει !!!!!!!
    Καλό πάσχα Αντώνη και καλή Ανάσταση να έχουμε!
    χαχαχαχα, έτσι.
    Καλο Πάσχα σε όλους και καλή ανάσταση!

Προεπιλογή

mazda 2 1.3 vs corsa 1.4 σημειωσατε...0.χθες βραδυ στο γυρνα απο Ελευσινα πριν βγουμε εθνικη μου κολλαει ενα corsa 1.4 με φιμε και ξενον,τιποτα αλλο.χαζοπαταγαμε και οταν βγηκαμε εθνικη παταμε απο 2ες,του εφευγα σχετικα ευκολα σε ολες τις ταχυτητες μεχρι που στη ανηφορα μετα το Σκαραμαγκα παταμε απο 3η και μετα τα 150 περιπου (μετα απο κανενα τεταρτο δηλαδη...) ηρθε διπλα και μου ανοιγε!!!Καταραμενα opel!Αλλα σαν το Mazdaκι δεν εχει!μπορει να μην ειναι δυνατο αλλα στις στροφες ειναι τρελα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη topgear : 12-07-16 στις 13:34
    astra 1.6 turbo....

Προεπιλογή

Δεν πατάει κανένας ρε; Χτες ειχε 14 βαθμούς...

Προεπιλογή

κατσε να πεσει και αλλο και θα σε δειρω....χαχαχα!
    astra 1.6 turbo....

Προεπιλογή

Καλησπέρα παιδιά!!
    Κάποια πατήματα που έκανα μιας και το αναφέραμε..
    Πάτημα με φιλικό s2000 580ρόδα έτσι για την πλάκα είχε εξαφανιστεί μπροστά και μόνο το external άκουγα χαχα μιλάμε τρομερό αμάξι..
    Ένα άλλο ήταν με 1 tt 180hp μόνο εξάτμιση μαζί είμασταν μέχρι 3 απο εκεί και μετά του άνοιγα μισό αμάξι μέχρι 4 κόφτη μετά σταμάτησαμε..
    Το αξιοπερίεργο είναι πάτημα που έγινε με ένα scirocco 3 εγώ 3 και αυτός άτομα ήρθε δίπλα μου ρολλ 4 πατήματα απο 2ες 60 2 φορές κόρνες εγώ 2 αυτός και τις 4 φορές παιδιά μπροστά μισό σχεδόν αμάξι εγώ μπροστά μέχρι 5ες..
    Οταν ήρθε δίπλα μου του λέω μαμά μου λέει "όχι φίλε revo προγραμμα εξάτμιση φιλτρο intercooler s3 225" και του λέω εγώ μαμά μόνο εξάτμιση και έμεινε κάγκελο μέχρι που του έδειξα ότι το μοτέρ ήταν άθικτο εντελώς..
    Τι παίζει ρε παιδιά έπαθα πλάκα με την opcάρα!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CORSAD14 : 21-10-16 στις 15:05

Προεπιλογή

ελααααααα!!!!!!ξεθαφτηκε το θεμα!!!για παμε!!!!
    astra 1.6 turbo....

Προεπιλογή

Για να δούμε τίποτε άλλο παιδιά!!!

Προεπιλογή

Καλησπέρα,
    σήμερα το πρωί στην κανελλοπούλου, με κατεύθυνση προς καρέα, τζιτζιφιόγκος με Ε46 320 δίπορτο μου κολλαγε.
    Εκεί που αρχίζει η ανηφόρα και ήμουν χαλαρός, κατεβάζω 4η και πατάω. Καληνύχτα δεν με εβλεπε πουθενα.
    Μετά που αρχιζουν κάτι ωραίες στροφές πατημένες είχα κόψει λόγω κίνησης και με πρόλαβε.
    Μας περνάει απο δεξιά και αρχίζω καταδίωξη. Είμαστε αριστερό ρεύμα και 120 σίγουρα. Πλησιάζει μία αριστερή που έχει μικ΄ρη ανηφοροκατηφόρα μέσα σε 5 μέτρα.
    Πλακώνει φρένα και στρίβουμε χαλαροί με καμια 60άρα και σταμα΄τησαμε το κυνηγητό μην τσακίσουμε κανέναν.
    Στο επόμενο φανάρι κατεβάζει παράθυρο και μου κάνει νόημα και καλά thumbs up.

Υ.Γ. Γιάννη κανόνισε μήπως τα πούμε κυριακή

Προεπιλογή

χθες πηγα μια βολτα στο μεγαλο πευκο για καφε και στον σκαραμαγκα τσουπ,σκαει μυτη ο πελατης...golf 6 χωρις σηματα,φιμε τζαμια 18αρες bbs μαυρες και μπουκα.με πηγαινε προφυλακτηρα ο παλιοχαλβας!εγω με 6η και 80,να κοβει και να παταει μεχρι να με φτασει.κατεβαζω 4η,παταω μια στο χαλαρο και τσιμπησε...λεω οκ,παμε.αφου χαζοπαταγε μεχρι τα διοδια,τυχαινει και πληρωνουμε και οι 2 στα διοδια ταυτοχρονα και φευγουμε σχεδον μαζι,λιγο μπροστα αυτος και αερατος.παταω και εγω,γυρω στα 100 τον φτανω και απο εκει μετα εφαγε ενα ταχυδρομικο κωδικα...αφηνω δεν ειχε νοημα και ερχεται ενω ειχα κοψει και μου κολλαει παλι απο πισω στη μεσαια λωριδα!κανω δεξια και παταμε.2 αμαξια σε καθε ταχυτητα μεχρι τα 210+ που μπηκε ο κοφτης (γυναικα διπλα...).δεν τον ξαναειδα μετα.μαλλον για 122 το εκοψα αλλα επαιξε και εχασε.(αυτο το turbo πισω πρεπει να το βγαλω).και μετα χαλαρο καφεδακι στη θαλασσα...
    astra 1.6 turbo....

Προεπιλογή

Που πηγαινε.?! Και να το βγαλεις δε νομιζω να εχει διαφορα. (καλα που γραφεις και εσυ γιατι νεκρωσε το θεμα)
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Γιάννης ο Δικαστής λέμεεεεεεεεεε χαχαχαχα

Προεπιλογή

Χθες γυρνωντας απο τα παραλια του νομου, στο υψος του ομορφοχωριου οποιος ειναι απο την περιοχη ειχα μπροστα μια slk 200, μολις βρηκε κενο περασε ενα focus που ειχε μπροστα του. Πατησα ταυτοχρονα και εγω απο τα 60 μεχρι 130 καπου και μου εκανε εντυπωση οτι δεν ανοιγε. Επιασε δεξια και τον περασα. Μου φανηκε παραξενο γιατι για δεν πιστευα τετοιο αποτελεσμα.
    1.7D opc line

Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Αυτοκίνητο
    Corsa E

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koumparos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά σίγουρα. Υπήρχαν άνρωποι που φτάνανε στο φανάρι μετα το πάτημα και του λέγανε τι αμαξάρα είναι αυτή. Ένας κιόλας με ενα rx8 cosmo που είχε μείνει κάτι κολώνες πίσω του λέει στο φανάρι, φίλε σε παρακαλώ με πας μια βόλτα, δεν έχω μπει ποτέ σε τέτοιο αμάξι. Εντάξει βρήκε μια δικαιολογία γιατί δεν βάζει αγνώστους στ αμάξι.

Αν και παλιό το ποστ....

Για να πατήσει με τ Μ3 και να δείξει τόσο ενθουσιασμό!!
    πρέπει να τανε ΠΟΛΥ ΝΟΥΜΠΑΣ ο τύπος με το 8ρι.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vacross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες γυρνωντας απο τα παραλια του νομου, στο υψος του ομορφοχωριου οποιος ειναι απο την περιοχη ειχα μπροστα μια slk 200, μολις βρηκε κενο περασε ενα focus που ειχε μπροστα του. Πατησα ταυτοχρονα και εγω απο τα 60 μεχρι 130 καπου και μου εκανε εντυπωση οτι δεν ανοιγε. Επιασε δεξια και τον περασα. Μου φανηκε παραξενο γιατι για δεν πιστευα τετοιο αποτελεσμα.
    Θα ηταν κοντος ο οδηγος και δεν θα εφτανε το πεταλ του γκαζιου ....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AUQ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ηταν κοντος ο οδηγος και δεν θα εφτανε το πεταλ του γκαζιου ....
    Κοντος δεν φαινοταν, ισως εφυγε το μαξιλαρακι απο κατω ομως και τα παρατησε.
    1.7D opc line

Σελίδα 391 από 393 ΠρώτηΠρώτη ... 291341381389390391392393 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. OMV racing development ΣΕΡΡΕΣ
    Από τον/την giannisT στο forum Εμπειρίες Αγοράς
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-03-14, 15:06
  2. OMV-Racing Serres
    Από τον/την clutchmaster στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-10, 15:46
  3. Ζαντες 17 απο BK racing
    Από τον/την Vakos στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-09, 19:03
  4. oz racing...
    Από τον/την tomorrow στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-09, 19:36

Δικαιώματα - Επιλογές