If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 1 από 391 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 20 από 7813

Θέμα: Street Racing 3!

Η "-" κάνει τη διαφορά! Administrator Το avatar του χρήστη Corsa-GR
    Περιοχή
    Όπου στρίβει το Corsa..
    Αυτοκίνητο
    Corsa C GSi

Προεπιλογή Street Racing 3!

To Street Racing 2 εφτασε τις 40 σελιδες, πολλες κοντρες, νικητες χαμενοι, φαν κλαμπ στους δρομους να επεφημουν...
    ξερετε εσεις...

συνεχιζουμε εδω με περισσοτερες νικες! οι οποιες παντα θα ειναι και οσες οι ητες... ετσι δεν ειναι; χαχαχα!!!
    Asroc

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ~astraxan~ Εμφάνιση μηνυμάτων
    re seis exw valei me corsakia pou exw perasei kai alla pou den exw perasei.. exw valei me gtc 105 strofalo 1400 me billas kai tou xw riksei exw valei me corsa me ctapodi kataluti kai tou xo riksei exw valei me corsa me kataluti mesaio teliko programma ekkentra kai kati alla psila kai mou exei riksei arketa.. kapou 2 karotses+
    ti na pw...
    tora vevaia den pisteuo oti to corsa tou louka einai teliooos mama epeidi ton kserw san anthropo.. tora gia ton gianni..... m eipe teleios mama k keinos.. kai einai twinport oxi sketo ecotek.. kai paratirisa oti i diafora p m epairne itan i idia me tou louka to ecotek.. ti na pw.. einai kai 2 teleiws anomia amaksia.. pame apo rollaristes deuteres kontritsa me dromo mprosta mas na doume.. tora 1i2a3i ti na klasei..
    astra 1270 kila me mena mesa 130 kai full sxdon ntepozito kai giannis kai loukas 70 kila max me 1 tono kai 100 kila amaksia.. opote valte analogia ipwn ana kilo kai peite mou an pigainei kala..
    dialdi xoria ta ntepozita eimai 150+ kila panw diladi sa na xo ton louka kai ton gianni mesto saloni tou astra..
    emmm... ti na kanei?

ώρα να εξαφανιστούν οι μύθοι!!!!

απο 1ες .. έφαγες κοντά στις 3 καρότσες... από εμένα.. από τον Γιάννη έφαγες 2 και κάτι ψιλά.

από ρολαριστές που πήγαμε... άστο.. φτάσαμε 4 καρότσες...
    απο ρολλαριστές ο γιάννης σου έριξε κοντά 3...

εγώ φοράω μία σκούπα και ένα τελικό.. (ΟΛΑ τα άλλα μαμά) μη μου πεις για το shortshift γιατί θα το βγάλω και θα αρχίσω να σε χτυπάω.. :P

Ο Γιάννης έχει Βαρελάκι , τελικό, booster και shortshift.

κανείς απο τους 2 μας δεν έχει πρόγραμμα.. και άσε που το βαρελάκι στο Γιάννη περισσότερο κακό κάνει παρά καλό μιας και του έχει χαλάσει τα διαγράμματα

Εσύ επίσης.. έχεις μεσαίο, τελικό, και.. ... τι άλλα.. φιλτράκι μήπως.??

Μπορεί όντως να παίρνεις άλλα corsakia αλλά μάλλον οι οδηγοί τους είναι ΑΜΠΑΛΟΙ!!!

Εν μέρη είμαι και έγω ένας μικρός άμπαλος.. (τουλάχιστον καλύτερα από παλιότερα που ήμουν καραάμπαλος)

ότι και να λές για τα κιλά.. αφου έχεις πααααρει τόοοοσα Corsa... και φτιαγμένα έτσι...
    τώρα εμφανίστηκαν τα κιλα??? :P :P :P :P

φιλικά έτσι.. μη τρελαθούμε.. δεν έχουμε και τπτ καραμαξάρες για να ζοριζόμαστε.. για τι πλάκα μας είναι αυτά..

Πάντως τη παρασκευή το LEON από πίσω σας ακολούθαγε ρελαντί.. τι 1400 και ατμόσφαιρα...
    Turbaki λέμεεεεεεε και άντε γειαααα!!!!

ps.. 1) αν μη ξεχάσω για το Billa.. corsa-c vs Astra-G Billa eisagogi ekkentra. από ρολαριστές πρώτες μέχρι και λίγο μετά από δευτέρες .. ήταν σαφώς καρότσα(ες) μπροστά.. (το corsa)
    Billas είπαμε παιδιά... άλογα και ψηλά... χαμηλά νεκρό.. ειδικά με τα έκκεντρα..

ps 2) αν τα πάμε ροπές 3ες 4ες που έλεγες άστο.... ρώτα το Γιάννη...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Asroc : 21-05-08 στις 14:11
    Το Μοναδικό ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ Opel - Club γιατί η " - " κάνει τη διαφορά.

Αντώνη..... ταριφομοτέρ... 1ο στάδιο!

ΠΡΙΝ ανοίξετε καινούργιο POST αναζητήστε ΕΔΩ πρώτα

"Δεν ξέρω κανένα δρόμο που να οδηγεί σίγουρα στην επιτυχία, μόνο έναν που οδηγεί σίγουρα στην αποτυχία: Να θέλεις να ικανοποιήσεις τους Πάντες" |ΠΛΑΤΩΝ|

Moderator Το avatar του χρήστη Asroc
    Περιοχή
    Αθήνα / Δ.Π.
    Αυτοκίνητο
    Corsa C

Προεπιλογή

ρε συ astraxan τα παμε εμεις μια να ειναι και πιο δικαια τα πραγματα;
    λουκας - γιαννης καινε κηροζινη!

Προεπιλογή

nai kali fasi ... vale to cruise kai na doume poianou anevazei pio grogora strofes... xaxa
    louka gia plaka ennoeitai anoigoume.. pantws tin paraskeui pou mas erxetai ela na ta ksanapame tha xw kanei kapoies proetoimasies.
    foraw mesaio teliko sprint booster kai ena filtro ston papa k&n paparia mentoles diladi.
    mellontika skeftomai na paiksw ligo me ekkentra kai ena psagmeno programmataki peiramatika gia na lew oti paw kala gia 14ari.
    iposimeiosi
    i allagi pou tha kanw einai stin vennzini.. de lew pos eftaige auto apla na doume...
    http://img71.imageshack.us/img71/6773/2000966033950435181rsgf8.jpg

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tkagem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μη το λές, απ'ότι έχω ακούσει τα opc είναι καμμιά 20αριά άλογα παραπάνω απ'ότι λένε, και αν σκεφτείς οτι εμείς έχουμε 40+ άλογα απώλειες στον τροχό τότε ίσως να μήν είναι και τόσο μπροστά ενα GT.....
    Κοίτα, εγώ είμαι 240 άλογα και εσύ 265 αν θυμάμαι καλά.Εντάξει απώλειες έχεις περισσότερες λόγω πίσω κίνησης αλλά κάποιες απώλειες έχω και εγώ.Μην ξεχνάμε ότι από στάση η πίσω κίνηση πλεονεκτεί γιατί αν κρατήσεις σταθερό τιμόνι περνάει καλύτερα η δύναμη στο δρόμο.Εκεί που μπορεί να είναι αμφίρροπα τα πράγματα είναι σε ρεπρίζ.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Link Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο για τη μαχη opc-gt κατα τη γνωμη μου και τη λογικη μου 0-200+χλμ θα ειναι μπροστα το gt με διαφορα αξιοσεβαστη!(Ενοειτε αν και τα 2 ειναι μαμα ετσι!)
    Οταν λες αξιοσέβαστη τι ακριβώς εννοείς?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη McGregor : 21-05-08 στις 18:26 Αιτία: Συνεχόμενα πόστ απο τον ίδιο χρήστη

Moderator Το avatar του χρήστη kapsmix
    Περιοχή
    ποτε δω ποτε΄κει
    Αυτοκίνητο
    Astra F

Προεπιλογή

Eχθες το βραδυ καθως γυρναγα σπιτι με ενα φιλαρακι,στη Γρηγοριου Λαμπρακι στο γηπεδο της Προοδευτικης ερχετε στο φαναρι ενα ibiza του 2000 με 2 αντρες κ 2 γυναικες πισω,καθως περημεναμε στο φαναρι μου λεει ο φιλος μου κοιτα τον λαλακα μας κοιταει κ γελαει,κοιταγε για να δει αν ειναι οντως gsi,αναβει πρασινο φευγω γ@μιοντας εγω,στα επομενα φαναρια μου κολαει απο πισω,ξανα φευγω γ@μιοντας,μετα κανουμε στην ακρη για να μας περασει τιμητικα καθως εμεις ειχαμε λιωσει στα γελια με το που μας περναει κ πλησιαζουμε το αλλο φαναρι μου αναβει αλαρμ,σταματαμε διπλα κατευαζει το παραθυρο κατευαζω κ εγω κ του λεω 14αρι 8βαλβιδο μου λεει εχω 4 ατομα,του λεω κ μονο σου να ησουν την ιδια καταληξη θα ειχες,με το που αναβει πρασινο φευγει πρωτος γ@μιοντας ξεκιναω κ εγω κ στη μεση της δευτερας μου ειμαι διπλα του κ τον χαιρεταω του ριχνω 2 κολωνες κ στριβω για να παω σπιτι μου.Δν πρεπει να τν χαλασε καθολου η τσουνα,θα πηγε με ορεξη για υπνο
    Eισαι γραμμενος στο opel-club.GR γραφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

OPEL υπηρχαν κ πριν τα ΟPC!!!!

Moderator Το avatar του χρήστη antonis
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Αυτοκίνητο
    Corsa C GSi

Προεπιλογή

οταν στα ελεγα astraxan για τις δοκιμες που εκανες κ τα αποτελεσματα τα χαρακτηριζα μουφα ολο αντιδρουσες.
    ιδου τα πραγματικα αποτελεσματα με Λουκα κ Γιαννη.
    opel corsa c from 2002 to 2015.
    ο μικρός μου ήρωας!

Προεπιλογή

paparia..
    tautokinito paei kalutera apotan toxa parei.. auto einai to mono sigouro. eipa ti paizei akrivws parapanw.
    aisthiti diafora egine me to sprint booster kai to mesaio kazanaki.
    exw anoiksei me 14aria kai eimai mprosta oxi polu alla mprosta.
    exw anoiksei kai me alla kai eimai mazi.. venzines mipos? paizei..
    otan ftininoun ligo tha dokimasw me 100ara
    http://img71.imageshack.us/img71/6773/2000966033950435181rsgf8.jpg

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Αυτοκίνητο
    Astra OPC

Προεπιλογή

Astraxan τι θα κανεις μρ την βενζινα ??? θα βαλεις καμια ναφθαλινη ??? οπως τα παπακια ???
    χεχεχεχεεχεχ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Harry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν λες αξιοσέβαστη τι ακριβώς εννοείς?
    Αν και τα 2 αυτοκινητα ξεκινησουν το ιδιο καλα πιστευω 1-1.5 αυτοκινητο μπροστα το gt προσθεου μη με παρεξιγησεις δεν υπονοουσα 5-6 κολωνες!
    Και αυτη φυσικα ειναι η αποψη μου δεν εχω δει τπτ με τα ματια μου!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kapsmix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eχθες το βραδυ καθως γυρναγα σπιτι με ενα φιλαρακι,στη Γρηγοριου Λαμπρακι στο γηπεδο της Προοδευτικης ερχετε στο φαναρι ενα ibiza του 2000 με 2 αντρες κ 2 γυναικες πισω,καθως περημεναμε στο φαναρι μου λεει ο φιλος μου κοιτα τον λαλακα μας κοιταει κ γελαει,κοιταγε για να δει αν ειναι οντως gsi,αναβει πρασινο φευγω γ@μιοντας εγω,στα επομενα φαναρια μου κολαει απο πισω,ξανα φευγω γ@μιοντας,μετα κανουμε στην ακρη για να μας περασει τιμητικα καθως εμεις ειχαμε λιωσει στα γελια με το που μας περναει κ πλησιαζουμε το αλλο φαναρι μου αναβει αλαρμ,σταματαμε διπλα κατευαζει το παραθυρο κατευαζω κ εγω κ του λεω 14αρι 8βαλβιδο μου λεει εχω 4 ατομα,του λεω κ μονο σου να ησουν την ιδια καταληξη θα ειχες,με το που αναβει πρασινο φευγει πρωτος γ@μιοντας ξεκιναω κ εγω κ στη μεση της δευτερας μου ειμαι διπλα του κ τον χαιρεταω του ριχνω 2 κολωνες κ στριβω για να παω σπιτι μου.Δν πρεπει να τν χαλασε καθολου η τσουνα,θα πηγε με ορεξη για υπνο
    Σωστος!!Καλα του εκανες αλλα δεν μας ειπες τι ibiza ηταν?1.4 1.8?

Προεπιλογή

Aν το 1-1.5 αυτοκίνητο στα 200 χλμ είναι αξιοσέβαστη διαφορά Ζήτω που καήκαμε φίλε Link

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tkagem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν το 1-1.5 αυτοκίνητο στα 200 χλμ είναι αξιοσέβαστη διαφορά Ζήτω που καήκαμε φίλε Link
    Φιλε μου μιλαω απο σταση και να ξεκινησουν και οι 2 το ιδιο καλα!Αν δεν ειναι 1.5 θα ειναι 2 εχετε μικρες διαφορες!Τωρα ρολαριστα δεν ξερω!Προσωπικη μου αποψη παντα δεν ειμαι κριτης!και οι 2 πεσατε πανω μου Ανοιξτε να δουμε..Να μαθουμε και εμεις!Και καντε και εντα βιντεο ωραιο θα ηταν!

Περιοχή
    ποτε δω ποτε΄κει
    Αυτοκίνητο
    Astra F

Προεπιλογή

Σωστος!!Καλα του εκανες αλλα δεν μας ειπες τι ibiza ηταν?1.4 1.8?
    14αρι ηταν κ αυτος,ειχε ταμπουρο πισω,του 2000 πρεπει να ηταν το προηγουμενο ibiza

Senior Member Το avatar του χρήστη slalom
    Περιοχή
    35o 11' 02.90" N, 25o 54' 19.76" E
    Αυτοκίνητο
    Astra G

Προεπιλογή

Ρε Μιχάλη αυτό δεν πάει βήμα, πόσο μάλλον με 4 άτομα.
    Ο slalom μπορεί σε κάποια θέματα να είναι απόλυτος...

Περιοχή
    ποτε δω ποτε΄κει
    Αυτοκίνητο
    Astra F

Προεπιλογή

Το διαπιστωσα,εγω φταιω?αυτος τρωγοτανε...

Moderator Το avatar του χρήστη Γιώργος Ντάνος
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη-Αλμυρός-Νέοι Πόροι, κτλ
    Αυτοκίνητο
    Ascona C

Προεπιλογή

Αν και τα 2 αυτοκινητα ξεκινησουν το ιδιο καλα πιστευω 1-1.5 αυτοκινητο μπροστα το gt προσθεου μη με παρεξιγησεις δεν υπονοουσα 5-6 κολωνες!
    Και αυτη φυσικα ειναι η αποψη μου δεν εχω δει τπτ με τα ματια μου!

Εγω από την άλλη πιστεύω ότι θα πήγαιναν σχεδον ισα και ισως να ξεφευγε και λιγο το ΟPC (αν ξεκινουσαν μαζι). Το GT εχει μακρυ πενταρι σασμαν και χειροτερη αεροδυναμικη και μεγαλυτερες απώλειες.
    Ascona C 1982
    Engine: C20NE -2.0 8v
    Gearbox: F16CR
    Brakes: 256x24mm
    Suspension: KYB+MAD -30mm

Προεπιλογή

Αντε να πω και γω κατι που εγινε πριν καιρο αλλα δεν εγραφα τοτε οποτε...

Ημουν στην Βουλιαγμενης και σ ενα φαναρι ειναι διπλα μου ενα Punto GT μ εξατμισεις κτλ κλασσικα πραγματα. Λεω απο μεσα μου νααα δουμε για πλακα, ανοιγουμε και οι 2 (αυτος νομιζω ειχε αλλο ενα ατομο αλλα εγω κλασσικα κλιματισμο), 1η ημουν λιιιγο μπροστα του, 2α μενει σταθερη η διαφορα και 3η απο τις μεσαιες στροφες αρχισε σιγααα σιγααα να φευγει οποτε μετα το αφησα γιατι εβλεπα οτι θα φευγε. Εντυπωσιαστηκα παντως γιατι δεν το περιμενα! Παιζει απο τα "φτιαξιματα" να το χε κανει και χειροτερο!

Επισης, αλλη μια φορα που εντυπωσιαστηκα ηταν οταν ρεζηλεψα κανονικα μια CLK 2λιτρη αλλα μαλλον την ατμοσφαιρικη. Ηταν το μοντελο του '96. Αφου ομως καταλαβα οτι μπορει να ηταν η ατμοσφαιρικη δεν ημουν τοσο εντυπωσιασμενος πια γιατι ηταν λογικο. Αυτα!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργος Ντάνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω από την άλλη πιστεύω ότι θα πήγαιναν σχεδον ισα και ισως να ξεφευγε και λιγο το ΟPC (αν ξεκινουσαν μαζι). Το GT εχει μακρυ πενταρι σασμαν και χειροτερη αεροδυναμικη και μεγαλυτερες απώλειες.
    Νομιζω μια δοκιμη θα ηταν πολυ χρησιμη!Να βγουμε και απο το ανγχος! Αντε παιδια κανονιστε το!
    Βασιλη 1.6τ εχεις?

Προεπιλογή

Οχι, 1.8.

Προεπιλογή

Επιστρεφοντας απο τη δουλεια,πετυχαινω ενα Ibiza Cupra,το οποιο φαινοταν εργοστασιακο.
    Καναμε διαφορα πατηματακια,χωρις ομως περιθωριο για μεγαλες αποστασεις.
    Τελικα ανοιξαμε απο 2ερες,αυτος μπροστα και εγω απο πισω,οπου αρχισα να μαζευω και τελικα να περναω ευκολα και να κανω διαφορα.
    Λογικα το Ibiza ηταν εργοστασιακο.
    Το δικο μου ειναι Astra Coupe Bertone,τελειως εργοστασιακο,χωρις καμια επεμβαση.
    Astra Gsi Turbo vs GSX-R 1.000

http://www.youtube.com/watch?v=VxItGW8XDtw

Astra Gsi Turbo vs Supra

http://www.youtube.com/watch?v=mx8823ZRJe8

Σελίδα 1 από 391 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. OMV racing development ΣΕΡΡΕΣ
    Από τον/την giannisT στο forum Εμπειρίες Αγοράς
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-03-14, 15:06
  2. OMV-Racing Serres
    Από τον/την clutchmaster στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 105
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-10, 15:46
  3. Ζαντες 17 απο BK racing
    Από τον/την Vakos στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-09, 19:03
  4. oz racing...
    Από τον/την tomorrow στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-09, 19:36

Δικαιώματα - Επιλογές