If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Προεπιλογή Έμπιστο συνεργείο OPEL - Αθήνα

Καλημέρα σε όλους.

Είμαι στην αναζήτηση καλού συνεργείου OPEL - εξουσιοδοτημένου, με ειδίκευση στα πετρελαιοκίνητα, που να το έχετε δοκιμάσει, κατά προτίμηση στις περιοχές Φιλαδέλφεια, Χαλκηδόνα, Περιστέρι, Κολωνός, Σεπόλια, Ίλιον, Σπύρου Πάτση, Φραντζή, ίσως και Λιοσίων. Με ενδιαφέρει κυρίως η εμπιστοσύνη, η γνώση του μάστορα και για δικούς μου λόγους η καλη συμπεριφορά του ιδιοκτήτη/μάστορα στους εργαζόμενούς του και σίγουρα αυτήν την περίοδο η σχολαστική τήρηση των μέτρων ασφαλειας, δηλαδή μάσκα και χρήση μιας χρήσης καλυμμάτων στις θέσεις και στο τιμόνι αν χρειαστεί να οδηγήσουν το αμάξι. Έχετε προτάσεις? Ευχαριστώ πολύ.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Δεν γνωρίζω να σου απαντήσω για diesel,αλλα αν τα βρεις ολα αυτά που ψάχνεις ,πραγματικά μοιράσου το μαζί μας.....
    Ίσως να έβρισκες μέσω γνωστου κάποιον που να γνωριζει ταξιτζή που αυτοί συνήθως δεν πάνε σε τυχαίους....
    Γιάννης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν γνωρίζω να σου απαντήσω για diesel,αλλα αν τα βρεις ολα αυτά που ψάχνεις ,πραγματικά μοιράσου το μαζί μας.....
    Ίσως να έβρισκες μέσω γνωστου κάποιον που να γνωριζει ταξιτζή που αυτοί συνήθως δεν πάνε σε τυχαίους....
    Καλή ιδέα ο φίλος ταξιτζής!

Προεπιλογή

Χαχαχα
    Γιάννη σε τυχαίους δεν πάνε....αλλά αν κρίνω από την κατάσταση της πλειοψηφίας των taxi που κυκλοφορεί.....ούτε απ έξω δεν θέλω να περάσω από το συνεργείο τους.
    Κάποτε που εμένα Κορυδαλλό έβαζα βενζίνη σε ένα βενζινάδικο το οποίο είχε ξεχωριστή αντλία για taxi και έγραφε diesel taxi...... ,Φαντάσου λοιπόν τί ντουμάνι βγάζανε τα taxi που φουλαρανε εκεί....ναυτικό πετρέλαιο φουλ....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexandra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλους.

Είμαι στην αναζήτηση καλού συνεργείου OPEL - εξουσιοδοτημένου, με ειδίκευση στα πετρελαιοκίνητα, που να το έχετε δοκιμάσει, κατά προτίμηση στις περιοχές Φιλαδέλφεια, Χαλκηδόνα, Περιστέρι, Κολωνός, Σεπόλια, Ίλιον, Σπύρου Πάτση, Φραντζή, ίσως και Λιοσίων. Με ενδιαφέρει κυρίως η εμπιστοσύνη, η γνώση του μάστορα και για δικούς μου λόγους η καλη συμπεριφορά του ιδιοκτήτη/μάστορα στους εργαζόμενούς του και σίγουρα αυτήν την περίοδο η σχολαστική τήρηση των μέτρων ασφαλειας, δηλαδή μάσκα και χρήση μιας χρήσης καλυμμάτων στις θέσεις και στο τιμόνι αν χρειαστεί να οδηγήσουν το αμάξι. Έχετε προτάσεις? Ευχαριστώ πολύ.
    Στη Κασομούλη κάθετη Βουλιαγμένης υπάρχει ο Κρητιδης .
    Προσωπικά δεν έχω πάει , αλλά έχει κίνηση .
    Μπορείς να περάσεις να δεις . Είναι εξουσιοδοτημένος .
    Δίπλα ακριβώς έχει και μαγαζί για ανταλλακτικά μόνο Opel

Προεπιλογή

Ευχαριστώ, παιδιά!

Παρόμοια Θέματα

1. Συνεργείο opel
    Από τον/την Bradner στο forum Γενικά
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-21, 16:15
  2. Καλύτερο Συνεργειο OPEL στην Αθήνα???
    Από τον/την george_17_2000 στο forum Opel
    Απαντήσεις: 173
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-21, 14:45
  3. Αξιόπιστο συνεργείο στην Αθήνα
    Από τον/την kco στο forum Opel
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-07-20, 10:12
  4. Συνεργείο – Μάστορας στην Αθήνα για πρόβλημα στην ηλιοροφή
    Από τον/την nikos gts στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-02-14, 13:29
  5. Συνεργείο Αυτοκινήτων OPEL
    Από τον/την IRMSCHER στο forum Περιοχή Θεσσαλονίκης & Κεντρικής Μακεδονίας
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-07, 16:26

Δικαιώματα - Επιλογές