If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 141 έως 160 από 160

Προεπιλογή

Και δειτε πως κονομανε τα μαντραδια....

Βλεπω στο car πριν κανα 3-4 μερες, το πρωι μπηκε ενα caddy αγροτικο στο Κιλκις, φενεται αριστο απο φωτος, καμμενη φλαντζα γραφει, 1100¤, σκεφτομαι ολη μερα πως να το φερω απο το κιλκις, του κανω τηλεφωνο το απογευμα, και μου λεει πουληθηκε. ...οκ

Και βλεπω σημερα στο car, το μεσιμερι το ιδιο caddy, σε μαντρα σε αλλο νομο, κοιταω φωτογραφιες απο αυτο με το Κιλκις που κρατησα, και ειναι το ιδιο, ουτε το εχει πλυνει ο τυπος, τιμη 2900¤ παρακαλω!!!!
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Ο Πούτιν φταίει...

Χα χα χα χα.

Προεπιλογή

σε αυτα πρεπει να εισαι σαν το γυπα απο πανω για να τα προλαβεις

στανταρ θα εχει φτιαχτει και η φλαντζα απο μονη της

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tammy Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε αυτα πρεπει να εισαι σαν το γυπα απο πανω για να τα προλαβεις

στανταρ θα εχει φτιαχτει και η φλαντζα απο μονη της
    Αυτης της αποψης ειμαι, βρηκες κατι, τελος, μην περιμενεις την ευκαιρια, γιατι θα χασεις και αυτο που βρηκες. Και απο οτι βλεπω φθηνα αμαξια φευγουν γρηγορα, πχ προχτες ειχε στο car, ενα transit connect σαν αυτο που ειχα, 2006 μοντελο στα 3000¤, με καμια 380000km και ολα τα καλουδια πανω, το σκεφτηκα να ξαναπαρω το ιδιο, αν και απο το δικο μου εμεινα ευχαριστημενο, πολυ μπελαλιδικο, την αλλη μερα η αγγελια διαγραφηκε.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και δειτε πως κονομανε τα μαντραδια....

Βλεπω στο car πριν κανα 3-4 μερες, το πρωι μπηκε ενα caddy αγροτικο στο Κιλκις, φενεται αριστο απο φωτος, καμμενη φλαντζα γραφει, 1100¤, σκεφτομαι ολη μερα πως να το φερω απο το κιλκις, του κανω τηλεφωνο το απογευμα, και μου λεει πουληθηκε. ...οκ

Και βλεπω σημερα στο car, το μεσιμερι το ιδιο caddy, σε μαντρα σε αλλο νομο, κοιταω φωτογραφιες απο αυτο με το Κιλκις που κρατησα, και ειναι το ιδιο, ουτε το εχει πλυνει ο τυπος, τιμη 2900¤ παρακαλω!!!!
    απιστευτο!
    Γιάννης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    απιστευτο!
    Απιστευτο??? Ακου αυτο...

Οταν πουλουσα το transit το παω και το αφηνω στον λαμαρινα να μου κανει ενα χτυπημα που ειχα, το βλεπει εκει ενας μαντρας λαμογιο του νομου, με περνει τηλεφωνο και μου κανει παζαρι 1000¤ κατω, και εχει το θρασος να μου πει, οτι εχει πελατη να το δωσει, να βγαλει και αυτος 1 χιλιαρικο, εκεινη την στιγμη ημουν νοσοκομειο με χτυπημα στο κεφαλι, του ειπα κλεισε το τηλεφωνο φωναχτα....στο διπλανο κρεβατι ενας παπας που σφαδαζε απο τον πονο, σταματησε και με κοιτουσε!!!

Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Αφήνω το μηχανάκι για μια απλή συντήρηση λαδιών.
    Όση ώρα το φτιάχνουν ,είμαι στην έκθεση της αντιπροσωπείας ,και έρχεται τύπος να κάνει ανταλλαγή το σκούτερ του με καινούριο.
    Να μην τα πολυλογώ μιλάνε κάνα 10λεπτο ο άνθρωπος ζητάει 1700 ευρώ από τον αντιπρόσωπο ώστε να πάρει το κάινουριο ,και του προσφέρει 1200.
    Δεν ξέρω αν τα βρήκανε ,αλλά μόλις φεύγει ο άνθρωπος με το μηχανάκι ,παίρνει έναν δικό του και του λέει έχω ένα μηχανάκι ,το αγόρασα 1600,στο δίνω ένα κατοστάρικο πάνω και σου κάνω δώρο μεταβίβαση ,τέλη….
    μόνο που δεν έβαλα τα γέλια για το πιο γρήγορο 500ικο…
    Για αυτό χέρι με χέρι όλα…
    Γιάννης

Προεπιλογή

Ετσι δουλευουν πααρα πολλοί τύποι.... Δες και τι γίνεται με τους μεσίτες ακινήτων.... 3,% από τον αγοραστή + 3% από τον πωλητή. 6% στα 200.000¤ σύνολο 12.000¤.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη billnick05 : 03-04-22 στις 20:43

Προεπιλογή

Κανεις δεν λεει να μην βγαλει ο καθενας, αλλα ενα ανεκτο ποσο, αυτοι γδερνουν κοσμο...

Αντε Γιαννη ο δικος σου ηταν εξυπνος και εβγαλε το 500αρικο, ο δικος μου απο εκει που αγορασα το σκουτερ, το ειχε απο γνωστο του εξυπηρετηση να το πουλησει, ακατεβατη η τιμη παζαρια μηδεν, δεν με αφηνε να μηλισω με τον πωλητη, και ηταν τερμα γκασμας ο ανθρωπος, του εστειλα εξουσιοδοτιση και αντι να μεταβιβασει το scooter να ξεμπερδευει να βγαλει 300¤, το καθηστερουσε γιατι πετουσε αετο, μου εβγαζε τρελο και περιεργο τον πωλητη, και στο τελος μου πεταξε και την ατακα, θα τον πληρωσει αυτος να ξεμπερδευουμε και να του δωσω τα χρηματα σε αυτον, εκει την ψιλιαστικα και τον ειπα θα παω να το μεταβιβασω εγω, και να ειναι και ο πωλητης μπροστα, αμεσως η τιμη εγινε 300¤ κατω απο ακατεβατα που ηταν και αμιλειτος ο πωλητης, ο οποιος στην πραγματικοτητα ηταν μια χαρα ανθρωπος.

Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Κανεις δεν λεει να μην βγαλει ο καθενας, αλλα ενα ανεκτο ποσο, αυτοι γδερνουν κοσμο...

Αντε Γιαννη ο δικος σου ηταν εξυπνος και εβγαλε το 500αρικο, ο δικος μου απο εκει που αγορασα το σκουτερ, το ειχε απο γνωστο του εξυπηρετηση να το πουλησει, ακατεβατη η τιμη παζαρια μηδεν, δεν με αφηνε να μηλισω με τον πωλητη, και ηταν τερμα γκασμας ο ανθρωπος, του εστειλα εξουσιοδοτιση και αντι να μεταβιβασει το scooter να ξεμπερδευει να βγαλει 300¤, το καθηστερουσε γιατι πετουσε αετο, μου εβγαζε τρελο και περιεργο τον πωλητη, και στο τελος μου πεταξε και την ατακα, θα τον πληρωσει αυτος να ξεμπερδευουμε και να του δωσω τα χρηματα σε αυτον, εκει την ψιλιαστικα και τον ειπα θα παω να το μεταβιβασω εγω, και να ειναι και ο πωλητης μπροστα, αμεσως η τιμη εγινε 300¤ κατω απο ακατεβατα που ηταν και αμιλειτος ο πωλητης, ο οποιος στην πραγματικοτητα ηταν μια χαρα ανθρωπος.
    Ότι φάμε ,ότι πιούμε και ότι αρπάξει ο κ@λος μας….
    Γιάννης

Προεπιλογή

Καπαρωσα τελικα σημερα ενα combo και το μοναδικο που ειδα, απο Τεταρτη θα το εχω στα χερια μου, ειναι το 1ο αμαξι που βλεπω στο φλου χωρις να το ελενξω εξωνυχιστικα. Καλη μου...τυχη!!!

Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Καπαρωσα τελικα σημερα ενα combo και το μοναδικο που ειδα, απο Τεταρτη θα το εχω στα χερια μου, ειναι το 1ο αμαξι που βλεπω στο φλου χωρις να το ελενξω εξωνυχιστικα. Καλη μου...τυχη!!!
    Δεν σε φοβαμαι!Καλύτερο απο καινούριο θα το κάνεις!
    Με το καλό να το παραλάβεις!
    Γιάννης

Προεπιλογή

Μια χαρά θα είναι!
    Καλά...δεν θα σκάσουμε κιόλας! Υπάρχουν άλλα σημαντικότερα προβλήματα!
    Εξάλλου εσένα πιάνουν τα χέρια σου!

Προεπιλογή

Με ποιο κινητήρα τελικά . Σιγά σιγά θα το μαζέψεις .
    Από το να πήγαινες σε caddy mk1 όπως είχες γράψει πιστεύω καλύτερη επιλογή το combo

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά θα είναι!
    Καλά...δεν θα σκάσουμε κιόλας! Υπάρχουν άλλα σημαντικότερα προβλήματα!
    Εξάλλου εσένα πιάνουν τα χέρια σου!
    Ετσι ειναι, λαμαρινες ειναι. Και για αυτο πηρα αμαξι που θελει αρκετο σημαζεμα, γιατι δεν εχω εργατικα, αν ηταν να παει συνεργειο δεν αξιζε.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο meletis_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ποιο κινητήρα τελικά . Σιγά σιγά θα το μαζέψεις .
    Από το να πήγαινες σε caddy mk1 όπως είχες γράψει πιστεύω καλύτερη επιλογή το combo
    13αρι τωρα αν ειναι με τα 69 ή τα 75 δεν το γνωριζω, παντως περπαταει καλα στο δρομο, ειναι ποιο νευρικο απο το D που εχω.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σε φοβαμαι!Καλύτερο απο καινούριο θα το κάνεις!
    Με το καλό να το παραλάβεις!
    Σαφως θα ασχοληθω, το καλοκαιρι θα ειναι...δυνατο!!! Το ''καλο'' της υποθεσης ειναι οτι εχει αλλαξει καποια πραγματα που σε αυτα τα km βγηκαν off, εχει και αλλαγμενο δισκο βολαν απο διπλης σε μονης, δεν καταλαβα διαφορα καμια, ουτε κραδασμους, ουτε τιποτα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mariosbusa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!! Εντάξει το παίρνει αρκετά η γυναίκα μου ψιλοφοβάται ακόμη (έχει αυγό κάτω από το γκάζι) με εμένα που έχω πιο βαρύ πόδι σίγουρα θα γράψει κανένα 6άρι
    Μπήκανε και τα τάσια!!! Και σε λίγες μέρες έχουμε ανανέωση στο σαλόνι!!!

Πως πάει το εργαλείο Μάριε?

Προεπιλογή

Το εργαλείο μετά απο 5000 χιλιόμετρα είναι φοβερό!!! Μου άρεσε πολύ πιο πολύ από ότι περίμενα!! Ευκολοδήγητο οικονομικό πραγμάτικά εργαλείο!!

Προεπιλογή

φιλε μαριε προχωρησε και η κοπελα μου σε αγορα γιαρις 2017 πετρελαιο . αν εξαιρεσεις οτι το χρυσοπληρωσε για τους γνωστους λογους , το αμαξακι ειναι αστερι και παει και σφαιρα .
    καθολου περιεργο που εχει γεμισει ο τοπος τετοια και η τογιοτα κανει χρυσες δουλειες.

Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tammy Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μαριε προχωρησε και η κοπελα μου σε αγορα γιαρις 2017 πετρελαιο . αν εξαιρεσεις οτι το χρυσοπληρωσε για τους γνωστους λογους , το αμαξακι ειναι αστερι και παει και σφαιρα .
    καθολου περιεργο που εχει γεμισει ο τοπος τετοια και η τογιοτα κανει χρυσες δουλειες.
    Καλοτάξιδο και καλά χλμ!
    Γιάννης

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 678

Παρόμοια Θέματα

1. Αγορά μεταχειρισμένου astra gtc 1.6T
    Από τον/την Opelian-Lover στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-12, 19:46
  2. Αγορά μεταχειρισμένου...
    Από τον/την korrupt3r στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-02-12, 03:47
  3. Αγορά μεταχειρισμένου ΤΤ...
    Από τον/την Silverson στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-09, 19:37
  4. Αγορά μεταχειρισμένου
    Από τον/την stefg στο forum Opel
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-03-09, 00:16
  5. Αγορά Μεταχειρισμένου OPC
    Από τον/την Beholder στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-08, 21:34

Δικαιώματα - Επιλογές