If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 40 από 55

Προεπιλογή

Κωνσταντίνε, ο άνθρωπος γράφει να κάνει την υπέρβαση το πολύ 13.000 για 1 μοντέλο του 17 , μέχρι εκεί.

Προεπιλογή

στα 10+ εχεις αρκετες επιλογες σε αμαξαρες 6ετιας .

πχ golf , leon , focus , megane , i30 , ακομα και γιαπωνεζικο auris
    ολα με καλους χωρους για ταξιδια.
    το πετρελαιο εχει πολυ καλη ροπη και δεν νιωθει απο φορτωματα .

εννοειται δεν αγοραζεις απο μαντρα οσο φτηνο και να ειναι . δεν τους εμπιστευεσαι με τιποτα.
    μονο απο ιδιωτη και μονο ελληνικο αυτοκινητο.

ενα προσεγμενο ,σωστα συντηρημενο,αυτοκινητο 5-6 χρονων δεν εχει να ζηλεψει κατι απο ενα καινουριο που το πληρωνεις διπλασια.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Κύριοι ο κάθε ένας έχει την δική του γνώμη.
    Την καταθέτει και ο άνθρωπος που ενδιαφέρεται για την αγορά θα πάρει την τελική του απόφαση.
    Αυτός είναι ο σκοπός των φόρουμ.
    Γιάννης

Προεπιλογή

Κάτι αρχάς ευχαριστώ πάρα πάρα πολυ για όλες τις απαντήσεις δεν περίμενα τόση ανταπόκριση από το forum..τα 13000 είναι μαζί με την ασφάλεια ότι οικονομίες έχω +βοήθεια από συγγενείς για αυτό έλεγα ότι είναι ταβάνι γιατί ότι παραπάνω δεν το έχω..με μια γρήγορη ματιά έτσι κι αλλιώς για καινούργια αυτοκίνητα που κοίταζα χθες βράδυ εκτός από το kia που είναι καλή περίπτωση τα υπόλοιπα που είναι αυτοκίνητα να πεις θα πάρω την οικογένεια και θα πάμε ταξιδακια άνετα βαράμε από 20 και πάνω..όπως το βλέπω οι επιλογές μου είναι 2 είτε θα πάρω ενα καινούργιο οικονομικό μόνο με στανταρ εξοπλισμό αλλά το μόνο που θα κάνω είναι να βάζω το κλειδί στην μίζα είτε θα πάρω ενα μεταχειρισμένο με καλύτερα χαρακτηριστικά πιο γρήγορο αλλά με το ρίσκο ότι θα πληρώσω την διαφορά του καινούργιου στα συνεργεία...θα τα βάλω κάτω παιδιά σας ευχαριστώ πολύ από καρδιάς για όλη αυτήν την ανταπόκριση

Προεπιλογή

Για μένα… πάρε το μεταχειρισμένο που θες μέχρι 10000-10500…και με τα υπόλοιπα κανε μια καλή ασφάλεια, ένα καλό σέρβις και ένα σετ επώνυμα ελαστικά και καθάρισες…
    Αυτοκίνητο ακόμα και καινούριο χωρίς καλό εξοπλισμό θα το βαρεθείς γρήγορα.
    Στο πήγαινε έλα στη δουλειά δεν αξιοποιείς την οδική συμπεριφορά κατά κύριο λόγο αλλά τον εξοπλισμό.
    Και πάλι σου λέω…. Άποψη μου ως Χρήστος.
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Προεπιλογή

Edit.

Όπως βλέπω με αυτά που γράφεις, και καινούριο να πάρεις δεν θα είσαι ευχαριστημένος. Διότι θα θες το κάτι παραπάνω. Και εννοώ τόσο από άποψη κατηγορίας, όσο και εξοπλισμού, το οποίο είναι απολύτως κατανοητό και σεβαστό.

Οπότε ξαναλέω ότι με τα λεφτά αυτά που διαθέτεις βρίσκεις άπειρες επιλογές (στα μεταχειρισμένα).

Προεπιλογή

αν δεν μπορείς stonic του κουτιού, πρέπει να βρεις ένα καλομεταχειρισμένο , πράγμα δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο, φαίνονται με τη μία οι νοικοκύρηδες κάτοχοι.

Προεπιλογή

Όταν είπα θα βάζω το κλειδί στην μίζα εννοούσα ότι δεν θα έχω ανχος
    Ότι θα με αφήσει η θα βγάζει περίεργες ζημιές όταν καινούργιο δεν το πα για κακό..για τον εξοπλισμό ήμουν με ένα σύστημα που δεν επερνε καν mp3 οπότε ότι και να είναι θα νιώθω ότι έχω διαστημόπλοιο χαχα..το ανχος μου είναι να είναι άνετο για την οικογένεια (φάγανε όλο το καλοκαίρι χωρίς αμάξι) όποτε θέλω να είναι κάπως άνετοι για αυτό κοιτάω συγκεκριμένες κατηγορίες.. τελευταία ερώτηση που σας ζαλίζω,συμβουλές τι να προσέξω σε μεταχειρισμένο αν πάω εκει?αποκλείω μαντραδες και εισαγωγής από ότι καταλαβα..επειδή όπως είχα πει δεν έχω μηχανικό η συνεργείο που να εμπιστευομαι αυτή η υπηρεσία είναι καλή?
    https://www.spotmechanic.gr/ αξίζει?

Προεπιλογή

Αυτοί άχρηστο θα το βγάλουν.
    Σε μια αντιπροσωπεία θα πας.
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Προεπιλογή

Θες κάτι σε κατηγορία όπως πχ το Astra? Ή πχ του Insignia?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θες κάτι σε κατηγορία όπως πχ το Astra? Ή πχ του Insignia?
    Αυτή την κατηγορία εκεί που ήμουν δηλαδή astra,focus,megane,i30,golf κτλ..το μόνο που έχω δει από κοντά βέβαια είναι το άστρα και μου άρεσε πάρα πολύ..ένας φίλος μου που πήρε ένα του 15 σε ένα μήνα πήγε συνεργείο για βάση μηχανής και μετά ξαναπήγε για δίσκο πλατό...είναι αυτά που λέγαμε για μεταχειρισμένα..πολύ ωραίο αμάξι πάντως ειδικά το dynamic

Προεπιλογή

Θα το πήρε από έμπορο με γυρισμένα km. Πήγαινε δες το stonic, κάνε test drive, και αποφάσισε αν σου αρέσει, κι αν σας χωράει.

Προεπιλογή

.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη opel astra j 2011 : 08-08-21 στις 23:53

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimav Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το πήρε από έμπορο με γυρισμένα km. Πήγαινε δες το stonic, κάνε test drive, και αποφάσισε αν σου αρέσει, κι αν σας χωράει.
    Θα πάω αυτήν την εβδομάδα όσο το βλέπω τόσο πιο ωραίο μου φενεται.suv ειναι αποκλειεται να μην μας βολεψει...τα 84hp είναι Αρκετά; Πιστεύεις? ...όπως και το ceed που έστειλε ο dimav φενεται πολύ καλή περίπτωση...για πολλοστή φορά σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια

Προεπιλογή

δεν υπήρχε περίπτωση να σου στείλω πετρέλαιο leasin' με πάνω από τα 80.000 χλμ που θες και μόνο 90 άλογα

Προεπιλογή

Παντως χωρις παρεξηγιση, τι σας κανει να νωμιζεται οτι οι ιδιωτες κυριως δεν κατεβαζουν km, ή δεν θα κρυψουν κατι??? Εγω προχειρα να θυμιθω, 1-2 περιπτωσεις ιδιωτες γνωστοι μου που πουλησαν αυτοκινητο με λιγα km, και τα πραγματικα ηταν διπλασια, μην πω τριπλασια....και με κτεο και με ολα νωμιμα, μη ανυχνευσιμα...
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Τα τελευταία 2 χρόνια στο χαρτί του ΚΤΕΟ φαίνονται όλα τα προηγούμενα, και τα αντίστοιχα km.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Αγορά μεταχειρισμένου Opel Astra K 1.6 110
    Από τον/την KyriakosK στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-20, 19:16
  2. Αγορά μεταχειρισμένου opel astra
    Από τον/την arisfilo στο forum Opel
    Απαντήσεις: 133
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-16, 23:22
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-15, 20:21
  4. Αγορά μεταχειρισμένου βοήθεια για επιλογη
    Από τον/την gnikosr στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-14, 01:14
  5. Αγορά μεταχειρισμένου Opel Astra Opc
    Από τον/την Stilskin στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-12-11, 12:00

Δικαιώματα - Επιλογές