If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 46 από 46

Προεπιλογή

o εφιαλτης συνεχίζετε δυστηχως, σημερα ειδα οτι εχει χασει παραφλου και συμπληρωσα μισο λιτρο. ο μηχανικος λεει οτι ισως εγίνε λογω εξαερωσης απο την αλλαγη θερμοστατη ειτε απο καπου σταζει και θελει παρακολούθηση

Προεπιλογή

Από θερμοκρασίες πως είναι το αυτοκίνητο?εμένα παρά την αλλαγή στα πάντα στο σύστημα ψύξης πάλι ανεβαζει 100 βαθμούς και το ρίχνει...1 χρόνο ακριβώς το αντιμετωπίζω,κάπου διάβασα για πρόβλημα γειωσεων,αλλά 2 συνεργεία που το έχω πάει δεν έχω βγάλει άκρη..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tomassongr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από θερμοκρασίες πως είναι το αυτοκίνητο?εμένα παρά την αλλαγή στα πάντα στο σύστημα ψύξης πάλι ανεβαζει 100 βαθμούς και το ρίχνει...1 χρόνο ακριβώς το αντιμετωπίζω,κάπου διάβασα για πρόβλημα γειωσεων,αλλά 2 συνεργεία που το έχω πάει δεν έχω βγάλει άκρη..
    Κοιτα έκανα τωρα καπου στα 900 χμλ εθνική και επρχιακο δρομο, μου ανεβασε μια φορα πανω απο 90 και επεσε αμεσος αλλα είχα σε εθνική το ac ανοιχτο, πάντως φαινεται να εχει λυθεί το θέμα αυτο με τον νεο θερμοστατη, θα δοκιμάσω βεβαιά και ταξίδι σε εθνική χωρις AC να δω τι θα γινει, τωρα ασχολούμε με διαρορες παραφλου φαντασου έχω γεμίσει 2 φορες το δοχείο ενω ήμουν διακοπες. Τουλαχιστον δεν μου έκανε κανένα θέμα με θερμοκρασιες γενικά παρα την διαρροή, φαντασου είχα να κανω 200+ χλ εθνική και ημουν χεσμένος...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tomassongr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δυνατότητα να βάλεις διαγνωστικό και να το παρακολουθήσεις κατά τη διαδρομή ;
    To βεντιλατέρ ε΄χει 2 σκάλες του συγκεκριμένου μοντέλου , εάν έχει δουλέυεουν και οι 2 σκάλες ;

Προεπιλογή

Διαγνωστικό έβαλε ο μηχανικός και όπως όλα τα αυτοκίνητα δεν ανεβάζει ποτέ στα χέρια του μηχανικού όσο και να το έσκισε στις ανηφόρες μαζί μου.ολα φυσιολογικά ήταν.ναι έχει 2 σκάλες και δουλεύουν και οι δύο...ευτυχώς διαρροή δεν έχω,αλλά πραγματικά τα έχω αλλάξει όλα εκτός από το παγούρι...

Προεπιλογή

άπλωσε ένα πετσετάκι κάτω από το παγούρι. Αν αύριο το πρωί είναι βρεγμένο, κρίνεις...

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. θερμοκρασια
    Από τον/την TORO στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-05-13, 14:24
  2. προβλημα με θερμοκρασια σε AGILLA
    Από τον/την georgemaik στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-12, 21:42
  3. θερμοκρασια στα υψη!
    Από τον/την Billis21 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-10, 14:53
  4. Θερμοκρασια Προβλημα!!!
    Από τον/την spirossd στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-06-10, 20:56
  5. Προβλημα με θερμοκρασια!!
    Από τον/την alexis στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-07, 20:32

Δικαιώματα - Επιλογές