If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Προεπιλογή Αξιοπιστία antara 07

Γειά σας παιδιά!!! Ο ξάδερφος μου ενδιαφέρεται για αγορά ενός antara 4x4 2λιτρο με τα 150 άλογα του 2007..
    Ποια είναι η γνώμη σας για το συγκεκριμένο?
    Έχει κάποια θεματάκια σαν αυτοκίνητο που χρειάζονται προσοχή?
    Εγώ κάτοχος ενός astra h gtc 1.6turbo είμαι απόλυτα ικανοποιημένος αλλά το Antara δεν το γνωρίζω καθόλου!!!
    Κάθε πληροφορία σας θα είναι απολύτως χρήσιμη!!!
    Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!
    Opel Astra H GTC 1.6Turbo Sport

Προεπιλογή

Προφανώς ο άνθρωπος ενδιαφέρεται για την πετρελαιοκινητη εκδοση....
    Εγώ θα παραθέσω τη δικιά μου εμπειρία αφού είχα νοικιάσει το 3.2 V6 για μια εβδομάδα.
    Πολύ στιβαρό όχημα με μεγάλους χώρους στο εσωτερικό του αλλά ανεξήγητα μικρό πορτ μπαγκαζ.
    Έκανα περίπου 700χλμ στην εθνική άνετα και ξεκούραστα και αρκετά χιλιόμετρα off road σε λάσπη χιονι όπου με ψιλοαπογοητευσε η ηλεκτρουδραυλικη του τετρακίνηση.... Στην παρέα είχα και ένα outlander και ένα grand Vitara τα οποία εκτως δρόμου μου έκαναν πλάκα....
    Αυτο που μου έκανε εντύπωση ακόμα και τότε που ποτέ δεν με ενδιέφερε το κόστος της βενζίνης είναι ότι πρέπει να είχα μια κατανάλωση της τάξης των 17-18 λιτρων/100χλμ...τεραστια κατανάλωση πράγμα όμως που δεν σε νοιάζει με το πετρέλαιο....
    Αυτά εν ολίγοις από μένα αν και στην ερώτηση σου για τον κινητήρα 2.0 δεν εχω να πω κάτι... ��
    [IMG]http://i42.tinypic.com/2568eps.jpg[/IMG]

Προεπιλογή

Σε όλες τις εκδόσεις καίει αρκετά. Η 4κίνηση είναι για γέλια. Απλά για να λέει ότι έχει. Και το καλό.... Ανταλλακτικά δεν υπάρχουν. Και δε μιλάμε για φίλτρο λαδιού.
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Παρόμοια Θέματα

1. opel corsa c αξιοπιστία
    Από τον/την alekos9k στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-11, 15:51
  2. antara
    Από τον/την indianosx στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-10, 12:31
  3. BMW 130i - Παγκόσμια πρωτιά σε αξιοπιστία
    Από τον/την nickmanak στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-10, 01:03
  4. CID ΣΕ ANTARA
    Από τον/την pmaniasgr στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-09, 14:19
  5. Αξιοπιστία αντιπροσώπων
    Από τον/την panos tt στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-08, 18:59

Δικαιώματα - Επιλογές