If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Προεπιλογή Δεικτες καντραν Astra k

Καλησπερα.Εχω στην κατοχη μου ενα Astra CDTI του 2017 αυτοματο.Η ερωτηση-απορια ειναι οτι κατα το γυρισμα του κλειδιου στον διακοπτη πριν βαλω μπροστα τα οργανα στο καντραν δεν κανουν το καθιερωμενο check να πανε τερμα ολες οι βελονες δηλαδη,το πηρα μεταχειρισμενο και ειναι εξ αρχης ετσι.Παιζει να εχει καποιο θεμα η υπαρχουν καποια μοντελα που δεν το κανουν αυτο ? Ευχαριστω.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos69 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα.Εχω στην κατοχη μου ενα Astra CDTI του 2017 αυτοματο.Η ερωτηση-απορια ειναι οτι κατα το γυρισμα του κλειδιου στον διακοπτη πριν βαλω μπροστα τα οργανα στο καντραν δεν κανουν το καθιερωμενο check να πανε τερμα ολες οι βελονες δηλαδη,το πηρα μεταχειρισμενο και ειναι εξ αρχης ετσι.Παιζει να εχει καποιο θεμα η υπαρχουν καποια μοντελα που δεν το κανουν αυτο ? Ευχαριστω.
    Καλησπέρα,

Εμένα είναι το 2016, με κουμπί start-stop και το κάνει κανονικά. Επίσης και γνωστούς που έχουν και με κλειδί ξέρω ότι το κάνει. Μπορείς όταν το πας για service να ρωτήσεις.

Παρόμοια Θέματα

1. Δεικτες κατραν astra h
    Από τον/την fotat στο forum Interior (Εσωτερικά)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-16, 11:58
  2. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΔΕΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΤΑΜΠΛΟ!!CORSA D!
    Από τον/την CORSA D!! στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-13, 17:04
  3. Καντραν Astra H.
    Από τον/την Karaman στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-13, 22:12
  4. astra f καντραν
    Από τον/την ascona c green στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-09, 12:30
  5. προβλημα με τους δεικτες(μαλλον)
    Από τον/την Σέρμπης Κώστας στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-09, 13:31

Δικαιώματα - Επιλογές