If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 46 από 46
    Senior Member
    Περιοχή
    Αθήνα - Κόστα Πορτοχελίου
    Αυτοκίνητο
    Vectra A

Προεπιλογή

Οι γρύλοι χαμηλού προφίλ δίνουν την δυνατότητα ανύψωσης και σε αυτοκίνητα που εκ κατασκευής έχουν υπερβολικά χαμηλό ύψος. Όμως δεν υπάρχει γρύλος 2 τόνων που να σου προσφέρει ανύψωση πάνω από 36 εκατοστά. Το Praktiker δεν έχει γρύλου με μεγαλύτερη ανυψωτική ικανότητα. Σκέψου τι άλλο θέλεις να αγοράσεις, μην ανοίξεις τη συσκευασία του και κάνε τον επιστροφή.

Προεπιλογή

το εχω κ εγω το γρυλακι αυτο . το σηκωνει το αμαξι και βαζω τριποδο ιδιο με το δικο σου απο κατω . το τριποδακι εχει διαφορετικα υψη . τερμα κατω ή και στο αμεσως επομενο μπαινει.δεν ξερω ομως αν εχουμε τα ιδια τριποδακια.

δεν εχει καποιο φοβερο υψος αλλα χωραω απο κατω ισως κ λιγο οριακα. οτι κ αν κανεις μην εμπιστευεσαι 100% ουτε το γρυλο ουτε τα τριποδα . ασφαλισε το πριν χωθεις απο κατω.

Προεπιλογή

Ετοιμαζομαι να μαζεψω τα αναλωσιμα για προλυπτικη αλλαγη του συμπλεκτη, γιατι φοβαμαι μην μου...μηνει, ποιο πολυ το πομπακι του σασμαν φοβαμαι, οπως εμεινε το αστρα του πατερα μου ενα πρωι μπαμ και εξω χωρις προηδοποιηση... Βολαν θα κανω ελενχο και θα κρινω.

Σετ συμπλεκτη LUK 622323633, εχει και το πομπακι μεσα, οσο εψαξα αυτο δινει για το δικο μου για startstop, ελπιζω να μην βρεθω προς εκπληξεως οταν το λυσω.

Βαλβολινες Castrol Syntrans Multivehicle 75W-90

Τσιμουχες ιμιαξονια Corteco 12017376B

Τσιμουχα στροφαλου απο την μερια του σασμαν Elring 428.970

Φλαντζα καπακι διαφορικο σασμαν topran 206 470

Μπιλιοφορος οδηγου εξωτερικος GKN-Lobro 304611 Γιατι μου κανει ενα γουργουρισμα με στριμενο το τιμονι, οποτε ειναι ευκαιρια να αλλαχτει.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Νομίζω ότι τα a13dt έχουν βολάν μονής μάζας.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Corsaros21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι τα a13dt έχουν βολάν μονής μάζας.
    Ναι οντως ετσι πρεπει να ειναι, γιατι πετυχα στο google μια φωτογραφια απο το σετ της luk, απο εναν, και ο δισκος εχει ελατηρια, και λεω λαθος φωτο θα ανεβασε...
    Αλλα πως και ετσι και δεν εχει βολαν διπλης
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Μόλις το λύσεις θα μας λυθεί η απορία...

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές