If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Προεπιλογή Opel Astra cdti 1.6 136 PS

Παιδια καλησπερα πρωιν κατοχος Opel Astra Gtc 2006 απο τα καλυτερα αυτοκινητα που ειχα σκεφτομαι να γυρισω παλι σε Opel Astra cdti 1.6 136 PS μοντελο 17-18 euro 6 σκεφτικα εσας για να με βοηθησεται να μου πειτε εντυπωσεις απο το αμαξι για κινητηρα κυριως μιας και θα ειναι ο πρωτος μου πετρελαιοκινητηρας που παιρνω σε επιβατικο .Και επισης τι θα πρεπει να προσεξω στην αγορα εφοσον θα ειναι μεταχειρισμενο ?? Σας ευχαριστω πολυ !!

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Silvio76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια καλησπερα πρωιν κατοχος Opel Astra Gtc 2006 απο τα καλυτερα αυτοκινητα που ειχα σκεφτομαι να γυρισω παλι σε Opel Astra cdti 1.6 136 PS μοντελο 17-18 euro 6 σκεφτικα εσας για να με βοηθησεται να μου πειτε εντυπωσεις απο το αμαξι για κινητηρα κυριως μιας και θα ειναι ο πρωτος μου πετρελαιοκινητηρας που παιρνω σε επιβατικο .Και επισης τι θα πρεπει να προσεξω στην αγορα εφοσον θα ειναι μεταχειρισμενο ?? Σας ευχαριστω πολυ !!
    Κατ αρχην ποσα χλμ κανεις καθημερινά και σε τι δρομους κινεισαι(εννοω εντός πόλης,εθνικες οδους-επαρχιακούς)....;
    Γιάννης

Προεπιλογή

τα χιλιομετρα ειναι μικτα εκτος και εντος πολης περιπου 70 χλμ ανα μερα

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Silvio76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα χιλιομετρα ειναι μικτα εκτος και εντος πολης περιπου 70 χλμ ανα μερα
    να γνωριζεις οτι πρεπει να βγαινεις συχνα σε ανοικτο δρομο να καθαριζει το φιλτρο και επίσης οταν σου ξεκιναει αναγεννηση ,να μην σβηνεις τον κινητηρα αλλανα συνεχιζεις να οδηγεις με συγκεκριμένες στροφές.
    Γιάννης

Προεπιλογή

μηπως γνωριζεται περισοτερες πληροφοριες για το μοντελο αυτο για παραδειχμα εχει καποια ελατωματα η' μηπως βγαζει καποιες ζημιες που πρεπει να προσεξω ευχαριστω πολυ !!

Προεπιλογή

μηπως γνωριζεται περισοτερες πληροφοριες για το μοντελο αυτο για παραδειχμα εχει καποια ελατωματα η' μηπως βγαζει καποιες ζημιες που πρεπει να προσεξω οπως καδενα που εχω ακουσει ευχαριστω πολυ

Προεπιλογή

Είναι αρκετά αξιόπιστο δεν έχει ακουστεί κάτι για τον κινητήρα! Η καδένα είναι συντήρηση και όχι βλάβη και αρκέτα ακριβή. Αν την αφήσεις και δεν την "πάρεις χαμπάρι" γίνεται βλάβη.

Προεπιλογή

ευχαριστω πολυ !!

Παρόμοια Θέματα

1. OPEL ASTRA CDTI
    Από τον/την FITNESSMAN στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-16, 19:05
  2. opel astra h 1.7 cdti
    Από τον/την jimtigris στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-15, 07:35
  3. Opel Astra (J) GTC 1.7 CDTi
    Από τον/την Καρατζάς Ανδρέας στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-07-13, 13:46
  4. OPEL ASTRA J 1.7 CDTI !!!
    Από τον/την fago1 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-07-13, 16:16
  5. OPEL ASTRA H 1.3 CDTI
    Από τον/την opel cdti στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-10-12, 22:16

Δικαιώματα - Επιλογές