If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Προεπιλογή CAR WRAPPING Ή ΒΑΦΗ

Καλησπέρα σε όλους, ελπίζω όλοι υγιείς και ασφαλείς λόγω και των ημερών..Έχω ένα Corsaki του 2002 που το χρώμα του πλέον έχει καταστραφεί. Σε μία προσπάθειά μου να το σουλουπώσω , μετά από μηχανικό LIfting αποφάσισα να ψάξω λίγο και το θέμα της ολικής βαφής, αλλά έπεσα σχεδόν σε αδιέξοδο με 900-1000 € που μου ζητάνε (όσο κοστίζει δηλαδή). Μήπως έχει κάποιος άποψη η εμπειρία για το car wrapping γιατί διαπίστωσα ότι είναι πιο οικονομικό αλλά δεν είμαι και πολλή σίγουρη για το αποτέλεσμα μετά (?). ευχαριστώ εκ των προτέρων! Καλή συνέχεια σε όλους!

Προεπιλογή

Εάν σκέφτεσαι να το κρατήσεις θα σου πρότεινα βαφή παρόλα τα χρήματα που κοστίζει. Αφού το έχεις φτιάξει μηχανικά αν το βάψεις κιόλας που σημαίνει ότι θα φτιαχτούν και τυχών σκούριες θα έχεις ένα αυτοκίνητο καλό για αρκετά χρόνια ακόμα.
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Καλησπέρα.... Ένα καλό wrapping μην νομίζεις ότι είναι φθηνότερο από μια καλή βαφή.... Βαριά περίπου 10% φθηνότερα θα σου βγει... Γνώμη μου είναι να το βάψεις και μάλιστα αν θες να ανανεωθείς πλήρως άλλαξε του και χρώμα... Σα να έχεις καινούριο αμάξι θα νιώθεις...
    [IMG]http://i42.tinypic.com/2568eps.jpg[/IMG]

Προεπιλογή

ευχαριστώ για το χρόνο σας και τις γνώμες σας!

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Η βαφή είναι μονόδρομος. Τα χρήματα είναι σχεδόν ίδια και στις δύο περιπτώσεις. Η βαφή θα σου βγει 200 ε παραπάνω αλλά αξίζει. Αφού το έχεις φτιάξει και μηχανικά φανταζομαι ότι θα το κρατήσεις και δεν το κάνεις όλο αυτό για να το πουλήσεις. Σωστά ?
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Παρόμοια Θέματα

1. Ολικη βαφη
    Από τον/την dimlg στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-02-20, 17:37
  2. βαφη οροφης
    Από τον/την atithasos2 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-16, 18:23
  3. χρωμα βαφη
    Από τον/την tasoskalamata c στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-15, 21:48
  4. βαση μπαταριας
    Από τον/την MikeeDee στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-13, 18:19
  5. 3Μ CAR WRAPPING
    Από τον/την Manos_GTS στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-11, 18:48

Δικαιώματα - Επιλογές