If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Προεπιλογή INTELLILINK R.4 ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΣΕ OPEL ASTRA K

Καλησπέρα & καλό μήνα, έχω Astra k 2016 κ φοράει το display intellilink r.4. Εχει 3 μέρες που δεν δουλεύει καθόλου το σύστημα ψυχαγωγίας. Καθόλου ήχος καμία απόκριση. 2-3 φορές πρόβαλε το σήμα της όπελ σαν να πάει να ανοίξει αλλά κόλλησε εκεί. Έχω ελέγξει τις ασφάλειες και στον ηλεκτρολόγο δεν έβγαζε κάτι για σφάλμα. Επίσης δοκίμασα να το κάνω reboot αλλά κ να αποσυνδέσω την μπαταρία χωρίς αποτέλεσμα.. S O S μπορεί κάποιος να βοηθήσει;;;;

Προεπιλογή

καλημερα φιλε μου, επειδη και γω στο corsa μου κοντεψα να παθω εμφραγμα οταν εκανε τα ιδια, κανε μια βολτρα στην αντιπρωσοπια της opel και ζητα να σου κανουν αναβαθμιση στο συστημα.
    Κοστος γυρω στα 40€ (μονο οι εργατοωρες χρεωνουν)
    αλλα χωστους τα λιγο να στο κανουν δωρεαν, κανονικα στα σερβισ αν τα κανεις εκει πρεπει να τσεκαρουν και αυτο που σιγουρα δεν το εκαναν ποτε γιατι ειναι ασχετοι.
    Ελπιζω να βοηθησα!
    theodor

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dragonteo73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα φιλε μου, επειδη και γω στο corsa μου κοντεψα να παθω εμφραγμα οταν εκανε τα ιδια, κανε μια βολτρα στην αντιπρωσοπια της opel και ζητα να σου κανουν αναβαθμιση στο συστημα.
    Κοστος γυρω στα 40€ (μονο οι εργατοωρες χρεωνουν)
    αλλα χωστους τα λιγο να στο κανουν δωρεαν, κανονικα στα σερβισ αν τα κανεις εκει πρεπει να τσεκαρουν και αυτο που σιγουρα δεν το εκαναν ποτε γιατι ειναι ασχετοι.
    Ελπιζω να βοηθησα!
    Αυτό ακριβώς είχα σκοπό να κάνω γιατί διαφορετικά δεν βλέπω φως! Ελπίζω να λυθεί με την αναβάθμιση όπως στην περίπτωσή σου! Ευχαριστώ για την απάντηση σου!!

Παρόμοια Θέματα

1. δεν ανοιγει το car???
    Από τον/την morrison στο forum Opel
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-15, 21:34
  2. προβλημα με cd player (ανοιγει μονο του)
    Από τον/την spiros στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-01-15, 10:18
  3. Ανοιγει μονο του το ραδιο-cd
    Από τον/την xtbabis στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-14, 23:01
  4. ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΟΡΟΦΗ
    Από τον/την mpoulikatsos στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-12, 14:21
  5. Σε ποια θερμοκρασια ανοιγει ο θερμοστατης σε astra gtc 1.6
    Από τον/την andreasst30 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-10, 13:36

Δικαιώματα - Επιλογές