If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 40 από 86
    Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

πραγματικα πανεμορφο!!!να το χαρεις στο επακρο
    Γιάννης

Προεπιλογή

Πολύ όμορφο, καλορίζικο!!

Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mariosbusa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!
    Χα, μετα το FB που συζηταμε τοσες μερες σε πετυχαινω κι εδω φιλε Μαριε. Καλοριζικο, αστερι ειναι. Αντε να το ξαναφερει Ισπανια να το παρω κι εγω ρε γμτ. Σε αναμενα καρβουνα καθομαι ����

Προεπιλογή

Χαχα ναι είμαι και εδώ!!! Και πάλι ευχαριστώ. Δεν το χορταίνω!!! Παιδιά προσοχή και τα μάτια στο δρόμο με αυτές τις παλιοθόνες
    Άντε με το καλό να ξαναφέρει και να το πάρεις (7-10 μέρες κάνει) Αναμένουμε νέα!

Προεπιλογή

Χαχα ναι είμαι και εδώ!!! Και πάλι ευχαριστώ. Δεν το χορταίνω!!! Παιδιά προσοχή και τα μάτια στο δρόμο με αυτές τις παλιοθόνες
    Άντε με το καλό να ξαναφέρει και να το πάρεις (7-10 μέρες κάνει) Αναμένουμε νέα!
    Στο video που εχεις ανεβασει στο FB ειδα οτι παιζει video ακομα και εν κινησει ή θυμαμαι λαθος? Μου κανει πολυ εντυπωση που το επιτρεπει αυτο.
    Μολις το παρω και το βαλω θα ανεβασω κι εγω φωτο

Προεπιλογή

Πολύ καλό αποτέλεσμα!!!!
    Με έχεις βάλει σε σκέψεις τώρα μήπως κάνω κι εγώ καμία κίνηση...
    [IMG]http://i42.tinypic.com/2568eps.jpg[/IMG]

Προεπιλογή

Ορίστε και η φώτο! Αν θέλετε και άλλες από αλλές λειτουργίες της οθόνης πείτε μου να σας βγάλω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ashaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο video που εχεις ανεβασει στο FB ειδα οτι παιζει video ακομα και εν κινησει ή θυμαμαι λαθος? Μου κανει πολυ εντυπωση που το επιτρεπει αυτο.
    Μολις το παρω και το βαλω θα ανεβασω κι εγω φωτο

Ναι παίζει και video εν κίνηση μπαίνει και στο ίντερνετ youtube ότι θέλεις κάνει!!! Γιαυτό είπα τα μάτια στον δρόμο και προσοχή!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΩΡΓΟΣ CABRIO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλό αποτέλεσμα!!!!
    Με έχεις βάλει σε σκέψεις τώρα μήπως κάνω κι εγώ καμία κίνηση...
    Να σαι καλά Γιώργο!!! Ασε αξίζει μέχρι το τελευτάιο ευρώ!!!

Προεπιλογή

Ναι παίζει και video εν κίνηση μπαίνει και στο ίντερνετ youtube ότι θέλεις κάνει!!! Γιαυτό είπα τα μάτια στον δρόμο και προσοχή!!!
    Παιδες, alert, ηρθε Ισπανια και το παρηγγειλα ηδη. Θεωρητικα αυριο αντε Δευτερα το αργοτερο θα φυγει απο Ισπανια για Ελλαδα και οταν ερθει θα κατσω σιγα σιγα (ουτως ή αλλως ολη μερα σπιτι ειμαι ��) να το εγκαταστησω και να το χαρω εστω και εν ακινησια.
    Μαριε, μια ακομα απορια.
    Παιζει κανονικα τα Mp4?

Προεπιλογή

Παιδες, alert, ηρθε Ισπανια και το παρηγγειλα ηδη. Θεωρητικα αυριο αντε Δευτερα το αργοτερο θα φυγει απο Ισπανια για Ελλαδα και οταν ερθει θα κατσω σιγα σιγα (ουτως ή αλλως ολη μερα σπιτι ειμαι οΏ½οΏ½) να το εγκαταστησω και να το χαρω εστω και εν ακινησια.
    Μαριε, μια ακομα απορια.
    Παιζει κανονικα τα Mp4?
    To Alert ηταν για οσους θελουν να το παραγγειλουν γιατι επιτελους ηρθε στο warehouse της Ισπανιας.

Προεπιλογή

Παιδες, alert, ηρθε Ισπανια και το παρηγγειλα ηδη. Θεωρητικα αυριο αντε Δευτερα το αργοτερο θα φυγει απο Ισπανια για Ελλαδα και οταν ερθει θα κατσω σιγα σιγα (ουτως ή αλλως ολη μερα σπιτι ειμαι οΏ½οΏ½) να το εγκαταστησω και να το χαρω εστω και εν ακινησια.
    Μαριε, μια ακομα απορια.
    Παιζει κανονικα τα Mp4?
    Ναι παίζει και MP4! Με το καλό να το παραλάβεις!!!

Προεπιλογή

Ναι παίζει και MP4! Με το καλό να το παραλάβεις!!!
    Thnx φιλε μου. Θα το στησω και θα ανεβασω photos. Τωρα κατεβαζω το Playlist με 600 τραγουδια σε mp4 με lyrics . Ευτυχως βρηκα λυση να το αυτοματοποιησω :-p

Προεπιλογή

Καλός να σου έρθει.
    Μακάρι να σου έρθει γρήγορα... Γιατί με την κατάσταση που επικρατεί λόγου του ιού.
    Καλά ακούσματα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AUQ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλός να σου έρθει.
    Μακάρι να σου έρθει γρήγορα... Γιατί με την κατάσταση που επικρατεί λόγου του ιού.
    Καλά ακούσματα.
    Θεωρητικα αν δε φυγει απο κει μεχρι Δευτερα εχω δικαιωμα πληρους επιστροφης χρηματων.
    Αν φυγει πιστευω οτι δε θα αργησει παρα πολυ. Ουτως ή αλλως εχουμε ακομα πολυυυυ καιρο που θα ειμαστε κλεισμενοι μεσα.
    Θελω ομως να ειμαι αισιοδοξος φιλε μου.

Προεπιλογή

Μπορεις να κανεις tracking το που ειναι το δεμα με τον κωδικο αποστολης του. Σε καθε χωρα που αλλάζει εχει σημειο αναφορας και θα στο δειχνει το περιπου που ειναι.
    Εμένα ηρθε μεσω Βουλγαριας απο "πανω" μερια και εκανε 8 μερες. Το πολυ 10-15 μερες θα κανει με τον ιο τωρα.

Προεπιλογή

Μπορεις να κανεις tracking το που ειναι το δεμα με τον κωδικο αποστολης του. Σε καθε χωρα που αλλάζει εχει σημειο αναφορας και θα στο δειχνει το περιπου που ειναι.
    Εμένα ηρθε μεσω Βουλγαριας απο "πανω" μερια και εκανε 8 μερες. Το πολυ 10-15 μερες θα κανει με τον ιο τωρα.
    Καλα, κατσε να φυγει πρωτα απο Ισπανια και βλεπουμε για το πως και ποτε θα ερθει αδερφε. Τα πραγματα ειναι πολυ ασχημα εκει και δεν ξερω αν και κατα ποσο λειτουργει πλεον τπτ. Και λογικο ειναι δλδ. :-(

Προεπιλογή

Βρε ελλαδα θα ερθει σε 4-5 μερες, εδω στους τεμπεληδες (αν ερχεται με ελτα) θα κανει κανα 20ημερο+++!!!! Δεν παιζονται οι ανθρωποι... Μου εχει τυχει δεμα να ειναι στα ελτα της πολης μου 10 μερες για να με παρουν τηλεφωνο...
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε ελλαδα θα ερθει σε 4-5 μερες, εδω στους τεμπεληδες (αν ερχεται με ελτα) θα κανει κανα 20ημερο+++!!!! Δεν παιζονται οι ανθρωποι... Μου εχει τυχει δεμα να ειναι στα ελτα της πολης μου 10 μερες για να με παρουν τηλεφωνο...
    Αν δεν κανω λαθος με DHL ερχεται Ελλαδα. Καποιο courier σιγουρα κι οχι ΕΛΤΑ.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Update astra k 2016 intelink navi900 Android Auto
    Από τον/την mmich στο forum Opel
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-02-20, 09:16
  2. Astra K και Android Auto
    Από τον/την klekle στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-09-19, 16:03
  3. Android Auto
    Από τον/την George123 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-19, 22:31
  4. Android Auto
    Από τον/την dimkar121 στο forum Ανακοινωσεις / Νεα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-08-18, 22:53
  5. Astra K και Android Auto
    Από τον/την klekle στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-11-17, 03:46

Δικαιώματα - Επιλογές