If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 109 από 109

Προεπιλογή

Όλα καλά παιδιά έγινε τελικά. Μου ζήτησαν το pin από το βιβλιαράκι του αυτοκινήτου και το ξεκλείδωσαν. Κόστος 30 ευρώ.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mariosbusa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλα καλά παιδιά έγινε τελικά. Μου ζήτησαν το pin από το βιβλιαράκι του αυτοκινήτου και το ξεκλείδωσαν. Κόστος 30 ευρώ.
    Καλή τιμή, με το Vin η Opel χρεώνει 40 ευρώ. Γλύτωσες δέκα ευρω
    Και το καλό είναι ότι βρήκαμε άνθρωπο να γνωριζει
    Γιάννης

Προεπιλογή

που ειναι και πως λεγεται ο ανθρωπος για να ξερουμε?
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Καλημέρα.Ξερει κάνεις αν υπάρχει οθόνη Android που να μπαίνει στο astra j όταν έχει flexride?Όσες έχω δει καμία δεν το αναφέρει και ούτε χώρο για τα κουμπιά δεν έχουν..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mariosbusa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος ρε φιλε. Στειλε καποια στιγμη που το εκανε να το ξερουμε

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΤΕΛΑΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα.Ξερει κάνεις αν υπάρχει οθόνη Android που να μπαίνει στο astra j όταν έχει flexride?Όσες έχω δει καμία δεν το αναφέρει και ούτε χώρο για τα κουμπιά δεν έχουν..
    Καλησπερα φιλε.
    Εχεις καμια ιδεα αν τα κουμπια για το flexride βγαινουν απο τα υπολοιπα οπως πχ γινεται με το Eco ? Επειδη σε αυτο που εχω παρει εγω και ο Μαριος δεν εχει κουμπι για Eco πηρα τα κουμπια που βγαινουν απο το υπολοιπο κομματι ξεχωριστα (αυτο και το διπλανο του που ειναι κενο) και με το καλωδιο που ειναι συνδεδεμενα τα εφερα μεσα στο ντουλαπακι του συνοδηγου.
    Δες εδω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    που ειναι και πως λεγεται ο ανθρωπος για να ξερουμε?
    Καλημέρα.
    X-tuning λέγεται και είναι στον περιφερειακό Πολυγώνου.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ashaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος ρε φιλε. Στειλε καποια στιγμη που το εκανε να το ξερουμε

Καλησπερα φιλε.
    Εχεις καμια ιδεα αν τα κουμπια για το flexride βγαινουν απο τα υπολοιπα οπως πχ γινεται με το Eco ? Επειδη σε αυτο που εχω παρει εγω και ο Μαριος δεν εχει κουμπι για Eco πηρα τα κουμπια που βγαινουν απο το υπολοιπο κομματι ξεχωριστα (αυτο και το διπλανο του που ειναι κενο) και με το καλωδιο που ειναι συνδεδεμενα τα εφερα μεσα στο ντουλαπακι του συνοδηγου.
    Δες εδω
    Καλησπέρα.Ευχαριστω αλλά δεν μπορώ να δω την φώτο.Δεν ξέρω αν βγαίνουν τα κουμπιά αλλά υποθέτω ότι δεν είναι φιξ με την θήκη.Θα το ψάξω και θα σου πω.

Προεπιλογή

Καλησπέρα , καλη χρονιά με υγεία. Παρήγγειλα και εγώ μια ίδια οθόνη και περιμένω να την παραλάβω. Θεωρητικά στις επόμενες 4-5 εργάσιμες πρέπει να είναι εδώ.. Ήθελα να σε ρωτήσω το εξής , είδα ότι έχεις και εσύ το ECO Button το οποίο μου έστειλε και κάτι οδηγίες ο κινέζος άλλα μου τα λέει λίγο "κινέζικα" οπότε ψάχνω το πως μπορώ να το έχω στη μορφή που το έχεις εγκαταστήσει εσύ.

Ο κινέζος μου έστειλε το παρακάτω :

Dear customer
    1, find two wire
    one connect original blue wire
    the other connect to original black.
    2, use a switch or original eco button.
    connect the two wires
    then use this switch to keep original eco button function please.

more detail explain:
    black, blue are both original eco switch wires
    use two wire connect them to a switch + and -
    then this switch can be eco funciton.

* Από την εικόνα που έστειλε δεν καταλαβαίνω και πολλά να σου πω την μαύρη μου αλήθεια..

Σε χαρακτηριστικά αυτή που πήρα ( Link ) είναι η παρακάτω :

• 3,TS 4G player
    • CPU: SL9853 Intel IA ,8 core CORE, 1.872 GHz
    • android 10.0 system
    • DDR4 4GB , 4G RAM+64G ROM , big RAM which support good video viewing
    • Support global 4G lte with sim card slot ,also built in wifi .
    • support Bluetooth 4.2 and Network-share through BT,with external MIC
    • Support 4K(3840*2160 Pixel)HD video display
    • Build in carplay mold in the mainboard , which can support voice control via phone siri.

Εγώ σκέφτηκα ,εφόσον λύσω το θέμα με το κουμπί αν αφαιρείτε χωρίς ζημιά/πρόβλημα από τη μαμά κονσόλα και εφόσον βρω τα σωστά καλώδια , να το βάλω δίπλα από τον αναπτήτρα μαζί με το ένα usb και το άλλο usb δεν ξέρω ακόμα λογικά κάπου στο ντουλαπάκι θα καταλήξει.

Εναλλακτικά σκέφτηκα μήπως αξιοποιούσα ένα από τα κουμπιά που έχει η οθόνη αυτή που περιμένω άλλα στην πράξη το αμάξι μου δεν τα υποστιρίζει ..

Η ερώτηση μου είναι αυτό σαν κουμπί είναι μεμονωμένο από την υπόλοιπη κονσόλα την εργοαστασική έτσι ώστε να μπορείς να το κάνεις τοποθέτηση αλλού ή το αφαίρεσες "άναρχα" από την μαμά κονσόλα και πλέον δεν μπορεί να μπει ξανά εκεί στην εργοστασικαή κονσόλα αν χρειαστεί. Ένα αυτό.. Και δεύτερο ποιά καλώδια είναι του Eco Button μόνο για να τα πάω εκεί που θέλω εγώ ? Πως τα εντοπίζω ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη για το μακρινάρι και οποιδήποτε συμβουλή κτλ ευπρόσδεκτη.
    Μην είστε αρκουδέηδες.. Μην ζουλάτε τις τομάτες , δεν κορνάρουν..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 7psixos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα , καλη χρονιά με υγεία. Παρήγγειλα και εγώ μια ίδια οθόνη και περιμένω να την παραλάβω. Θεωρητικά στις επόμενες 4-5 εργάσιμες πρέπει να είναι εδώ.. Ήθελα να σε ρωτήσω το εξής , είδα ότι έχεις και εσύ το ECO Button το οποίο μου έστειλε και κάτι οδηγίες ο κινέζος άλλα μου τα λέει λίγο "κινέζικα" οπότε ψάχνω το πως μπορώ να το έχω στη μορφή που το έχεις εγκαταστήσει εσύ.

Ο κινέζος μου έστειλε το παρακάτω :

* Από την εικόνα που έστειλε δεν καταλαβαίνω και πολλά να σου πω την μαύρη μου αλήθεια..

Σε χαρακτηριστικά αυτή που πήρα ( Link ) είναι η παρακάτω :

• 3,TS 4G player
    • CPU: SL9853 Intel IA ,8 core CORE, 1.872 GHz
    • android 10.0 system
    • DDR4 4GB , 4G RAM+64G ROM , big RAM which support good video viewing
    • Support global 4G lte with sim card slot ,also built in wifi .
    • support Bluetooth 4.2 and Network-share through BT,with external MIC
    • Support 4K(3840*2160 Pixel)HD video display
    • Build in carplay mold in the mainboard , which can support voice control via phone siri.

Εγώ σκέφτηκα ,εφόσον λύσω το θέμα με το κουμπί αν αφαιρείτε χωρίς ζημιά/πρόβλημα από τη μαμά κονσόλα και εφόσον βρω τα σωστά καλώδια , να το βάλω δίπλα από τον αναπτήτρα μαζί με το ένα usb και το άλλο usb δεν ξέρω ακόμα λογικά κάπου στο ντουλαπάκι θα καταλήξει.

Εναλλακτικά σκέφτηκα μήπως αξιοποιούσα ένα από τα κουμπιά που έχει η οθόνη αυτή που περιμένω άλλα στην πράξη το αμάξι μου δεν τα υποστιρίζει ..

Η ερώτηση μου είναι αυτό σαν κουμπί είναι μεμονωμένο από την υπόλοιπη κονσόλα την εργοαστασική έτσι ώστε να μπορείς να το κάνεις τοποθέτηση αλλού ή το αφαίρεσες "άναρχα" από την μαμά κονσόλα και πλέον δεν μπορεί να μπει ξανά εκεί στην εργοστασικαή κονσόλα αν χρειαστεί. Ένα αυτό.. Και δεύτερο ποιά καλώδια είναι του Eco Button μόνο για να τα πάω εκεί που θέλω εγώ ? Πως τα εντοπίζω ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη για το μακρινάρι και οποιδήποτε συμβουλή κτλ ευπρόσδεκτη.
    Στο δικο μου αστρα το eco ηταν πανω δεξια και ειχε ενα κενο κουμπι απο διπλα. Βγαζοντας τη φατσα εβλεπες οτι τα συγκεκριμενα 2 κουμπια βγαινουν ως ενα κομματι μαζι και στο συγκεκριμενο αυτο κομματι παει ενα καλωδιο. Το βγαζεις οπως ειναι, το περνας απο τα κενα στο πλαι για να βγει στο ντουλαπακι του οδηγου και το στερεωνεις εκει μεσα κι εχεις το eco button εκει. Δεν ειναι στην κεντρικη κονσολα γιατι δε γινεται να μπει καπου αλλα το κουμπι υπαρχει αν θες καποια στιγμη να το απενεργοποιησεις.

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Παρόμοια Θέματα

1. Android Auto
    Από τον/την dimkar121 στο forum Ανακοινωσεις / Νεα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-21, 12:24
  2. Update astra k 2016 intelink navi900 Android Auto
    Από τον/την mmich στο forum Opel
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-21, 12:56
  3. Astra K και Android Auto
    Από τον/την klekle στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-20, 15:16
  4. Android Auto
    Από τον/την George123 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-19, 23:31
  5. Astra K και Android Auto
    Από τον/την klekle στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-11-17, 04:46

Δικαιώματα - Επιλογές