If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
    Senior Member Το avatar του χρήστη Themis78
    Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή Ιστότοποι Websites

Μπορεί πλέον να μην έχω opel, αλλά στα χρόνια που είμαι εγγεγραμμένο μέλος στο forum μόνο καλά λόγια έχω να πω από τα παιδιά που "γνώρισα" μέσα από τις συζητήσεις αλλά και όσους γνώρισα πραγματικά από κοντά.
    Εγώ δημιουργήσει μια ιστοσελίδα διαφημίσεις επιχειρήσεων/καταστημάτων όπου μέσα από αυτή θα προβάλλονται με σκοπό την ενημέρωση πελατών αλλά και όσο τον δυνατόν καλύτερης κατάταξης αυτών στις αναζητήσεις μέσω Google.
    https://vresepixeiriseis.com/
    Θα ήθελα την "βοήθεια" σας και εγώ θα κάνω ότι μπορώ για την καλύτερη προβολή, όσοι γνωρίζεται ή ίδιοι θέλετε μια ηλεκτρονική διαφήμιση θα χαρώ να το κάνω αφιλοκερδώς για μερικές επιχειρήσεις. Προσπάθησα η κάθε εγγραφή που θα γίνεται να μην έχει απλά ένα τηλέφωνο και μια εικόνα, αλλά να είναι πιο πλήρης όσο γίνεται.
    Σας ευχαριστώ.

Προεπιλογή

Θέμη φίλε καλή αρχή να έχει το site σου και να πάει όσο το δυνατόν καλύτερα.
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Καλή αρχή Θέμη!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη Themis78
    Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Καλή αρχή να έχεις φίλε μου. Σου ευχομαι ότι καλύτερο ! Γνωρίζω ενα παιδί που εδώ και 20 χρόνια ήταν υπάλληλος σε κατάστημα ελαστικων. Με έχει βοηθήσει αρκετές φορές. Του έχω τυφλή εμπιστοσύνη. Τώρα κανει τη δική του προσπάθεια. Άνοιξε δικό του κατάστημα. Θα τον ενημερώσω για τη σελίδα σου και εάν τον ενδιαφέρει θα σας φέρω σ επαφή.
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Δικαιώματα - Επιλογές