If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Προεπιλογή ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ CORSA D

Με το κλειδί μου ανοίγει μόνο η πόρτα του οδηγού, ενώ με το κοντρόλ λειτουργούν όλα άψογα. ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GRANDHUNTER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το κλειδί μου ανοίγει μόνο η πόρτα του οδηγού, ενώ με το κοντρόλ λειτουργούν όλα άψογα. ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;
    Καλή σου μέρα,
    Και στο δικό μου το κλειδί ανοίγει μόνο τη πόρτα του οδηγού.
    Παλιότερα δηλαδή σου δούλευαν;

Προεπιλογή

Μήπως είναι καποια ρύθμιση που βαζειςστα κλειδιά; εαν σε δούλευε πιο πριν και τώρα δεν σε δουλεύει ανοίγοντας όλες οι πόρτες δες μήπως δοκίμασες αλλο κλειδί; η μήπως αλλαξες μπαταρία και ξερυθμιστηκε; μπορεις να ελεγχεις ποτε να κλειδώνουν οι πορτες ηχητικές ένδειξης κτλ και περνάνε ολαναυτα στο κλειδί.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kikonec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως είναι καποια ρύθμιση που βαζειςστα κλειδιά; εαν σε δούλευε πιο πριν και τώρα δεν σε δουλεύει ανοίγοντας όλες οι πόρτες δες μήπως δοκίμασες αλλο κλειδί; η μήπως αλλαξες μπαταρία και ξερυθμιστηκε; μπορεις να ελεγχεις ποτε να κλειδώνουν οι πορτες ηχητικές ένδειξης κτλ και περνάνε ολαναυτα στο κλειδί.
    τώρα πήρα το corsa οπότε δεν ξέρω πως δούλευε πριν. Φαντάζομαι όμως πως θα έπρεπε κανονικά να ξεκλιδώνει όλες τις πόρτες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GRANDHUNTER Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα πήρα το corsa οπότε δεν ξέρω πως δούλευε πριν. Φαντάζομαι όμως πως θα έπρεπε κανονικά να ξεκλιδώνει όλες τις πόρτες
    Αρκετα αυτοκινητα με τηλεχειρισμο απο την απλη εκδοση ετσι εχω δει να δουλευουν τα τελευταια χρονια.
    4 Διαφορετικες μαρκες που εχω στην οικογενεια μου ετσι δουλευουν, μονο στου οδηγου λειτουργει το κλειδι.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

ετσι λειτουργει και το vectra μου.με το κλειδι απο τον οδηγο,ανοιγει μονο του οδηγου.
    Γιατι ομως να μπαινεις στην διαδικασία του κλειδιου και δεν πατας το κουμπί στο κλειδι;
    Γιάννης

Παρόμοια Θέματα

1. Astra H, προβλημα κλειδαριας
    Από τον/την Karaman στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-19, 13:52
  2. opel vectra b προβλημα σε ηλεκτρομαγνητικες κλειδαριες
    Από τον/την regency82 στο forum Vectra & Insignia
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-13, 17:54
  3. κλειδαριες
    Από τον/την thomaslar στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-03-11, 21:01
  4. αλλαγη κλειδαριας
    Από τον/την leloup στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-09, 11:47
  5. ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΑΡΙΕΣ
    Από τον/την MIXALIS_CALTUR στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-05-07, 23:27

Δικαιώματα - Επιλογές