If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Προεπιλογή Astra k-Προβλημα με αυτοματα φωτα.

Καλησπερα παιδια.Προχθες ξαφνικα τα αυτοματα φωτα στο αμαξι αρχισαν να μου κανουν κολπα,εχω εξ αρχης που απεκτησα το αμαξι τα φωτα παντα στο Auto και μεχρι προχθες ολα καλα με εξαιρεση την καπως καθυστερημενη εντολη να αναβουν αλλα και να σβηνου κατα την εισοδο και εξοδο απο τα τουνελ οπου αυτο δεν ειναι και κατι τραγικο για εμενα τουλαχιστον.Τωρα πλεον ενω εχω τα φωτα οπως πριν στο Auto με το που μπω σε τουνελ η αλλαξει ο εξωτερικος φωτισμος αναβουν κανονικα αλλα μετα δεν ξανασβηνουν η μπορει να ξανασβησουν μετα απο πολυ ωρα στο φως της ημερας.Για να επανελθουν θα πρεπει να σβησω το αμαξι και να το ξαναβαλω μπροστα.Επισης οταν συμβενει αυτο εχοντας τον εσωτερικο φωτισμο του αυτοκινητου ρυθμισμενο στο Auto το καντραν οπως και η οθονη παραμενουν στο Night Mode εφ οσον τα φωτα πορειας παραμενουν αναμενα στο φως του ηλιου.Το αμαξι ειναι με φωτα IntelliLux Led και Led τα πισω.Εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο? η μηπως υπαρχει καμια ιδεα τι μπορει να συμβενει? Ευχαριστω.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos69 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια.Προχθες ξαφνικα τα αυτοματα φωτα στο αμαξι αρχισαν να μου κανουν κολπα,εχω εξ αρχης που απεκτησα το αμαξι τα φωτα παντα στο Auto και μεχρι προχθες ολα καλα με εξαιρεση την καπως καθυστερημενη εντολη να αναβουν αλλα και να σβηνου κατα την εισοδο και εξοδο απο τα τουνελ οπου αυτο δεν ειναι και κατι τραγικο για εμενα τουλαχιστον.Τωρα πλεον ενω εχω τα φωτα οπως πριν στο Auto με το που μπω σε τουνελ η αλλαξει ο εξωτερικος φωτισμος αναβουν κανονικα αλλα μετα δεν ξανασβηνουν η μπορει να ξανασβησουν μετα απο πολυ ωρα στο φως της ημερας.Για να επανελθουν θα πρεπει να σβησω το αμαξι και να το ξαναβαλω μπροστα.Επισης οταν συμβενει αυτο εχοντας τον εσωτερικο φωτισμο του αυτοκινητου ρυθμισμενο στο Auto το καντραν οπως και η οθονη παραμενουν στο Night Mode εφ οσον τα φωτα πορειας παραμενουν αναμενα στο φως του ηλιου.Το αμαξι ειναι με φωτα IntelliLux Led και Led τα πισω.Εχει αντιμετωπισει κανεις κατι παρομοιο? η μηπως υπαρχει καμια ιδεα τι μπορει να συμβενει? Ευχαριστω.
    Μέχρι εκεί που λες για τα τούνελ κάνει ακριβώς τα ίδια και το δικό μου αμάξι από τη μέρα που το αγόρασα (astra j 2011).....οποτε όπως καταλαβαίνεις το συνήθισα)
    [IMG]http://i42.tinypic.com/2568eps.jpg[/IMG]

Παρόμοια Θέματα

1. Προβλημα με φωτα
    Από τον/την capusopp στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-06-18, 15:53
  2. προβλημα με φωτα
    Από τον/την laed στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-13, 23:16
  3. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΦΩΤΑ
    Από τον/την fronteras στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-06-12, 22:35
  4. Προβλημα με φωτα
    Από τον/την asconas12 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-12, 13:41
  5. προβλημα με φωτα
    Από τον/την jim στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-08, 18:16

Δικαιώματα - Επιλογές