If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 80 από 105

Προεπιλογή

ok ευχαριστω, αρα το προβλημα κατα μεγαλο ποσοστο ειναι στην εμπρος φυσα της πορτας.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Δεν εκανα τιποτα στο αμαξι απο το να βαλω μονο τα πισω καθησματα, περιμενω τον αεροσακο κουρτινας και με καθυστερει, οχι οτι ειχα και χρονο να ασχοληθω!!

Σημερα πηρα τις ταπες για κατω απο το μαρσπιε, ολες ηταν σαπιες και κοιταξα και στην αλλη μερια, ελειπε μια απο εκει, και αλλη μια για την τρυπα στην πορτα που καλυπτει την τρυπα για το χερουλι, ολες μαζι κοστος?????? ΧΡΥΣΑΦΙ!!!!!! με υπογλοσια ειμαι!! 50€!!! 13 κομματια.... ...mercedes εχουμε και δεν το ξερουμε???

Προεπιλογή

50€ τιμή αντιπροσωπείας ?

Προεπιλογή

Ναι αντιπρωσοποια, δεν τις βρησκεις εξω αυτες.

Προεπιλογή

Σε mercedes w204 με amg pack παντως επειδη ηταν εισαγωγης κ ειχαν σαπισει ολα τα κλιπ....16 χοντρα με σχρατς για ολους τους θολους, 10 για τους 2 μασπιεδες και 2 καπακια βιδας μπρατζου υαλοκαθαριστηρα με φπα απο αντιπροσωπεια 50Ε....αρα μηπως ειναι λιγο μυθος οτι τα μερσέντες έχουν ακριβό after sales;
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Προεπιλογή

Η τιμη που μου τις εδωσε ειναι πανω και απο την προτινομενη τιμη που δινει η οπελ στο σαιτ της (42€), οποτε μου τον πιασανε κανονικα, ουτε εκπτωση... μου το εχουν ξανακανει αλλα ηταν στα ιδια η τιμη, οποτε ειναι η τελευταια φορα που παταω στην συγγεκριμενη αντιπροσωποια.

Προεπιλογή

Μια από τα ίδια έχω πληρώσει και εγώ . Πλέον ψάχνω σε καταστήματα ανταλλακτικων opel και βρίσκω τελείως διαφορετικές τιμές

Ενδεικτικά για τις τάπες δαπέδου ποιο πάνω (βάζω το συγκεκριμένο eshop μόνο επειδή έχει τους κωδικούς opel/ gm) :

https://www.opelexpert.gr/proionta/t...10001-5178201/

https://www.opelexpert.gr/products/t...i-a-g-0182961/

https://www.opelexpert.gr/products/t...0mm-5-0184696/

Eνω οι αντίστοιχες τιμές αντιπροσωπειας είναι στα 3+ ευρώ.

Προεπιλογή

Αυτο το σαιτ εχει τις κανονικες τιμες μετα εκπτωσης, δηλαδη απο οτι βγαζει προτινομενη τιμη η οπελ στο σαιτ της ειναι ποιο κατω οι τιμες, εμενα μου τις εδωσαν με καπελο απο την προτινωμενη τιμη. Οποτε την επομενη φορα ή απο αυτο το σαιτ, ή απο opel θεσσαλονικη ή κοζανη. Πχ, ανταλακτικα vw, μου τα στελνει απο Κοζανη με ενα τηλεφωνο, γιατι η εδω vw φαλιρισε.

Προεπιλογή

Σημερα στοκαριστικαν οι ενωσεις, και ξαναασταρωθηκε αυτην την φορα με πιστολι και γεμιστικο αστραρι 2 παχια στρωματα, ωστε να παρει οτι ατελειες εχουν μηνει. Εκανα καλη δουλεια νωμιζω με το στοκαρισμα, 3 χερια στοκαρισα τριψιμο στοκαρισμα, μεχρι να το φερω εκει που θελω, ευτηχως ετριβα με ενα παλμικο με σκουπα να ρουφαει την σκονη και δεν καταλαβα τιποτα!!

Προεπιλογή

Περαστηκε και ο αεροσακος που μου ηρθε χτες, και το λαμπακι εσβησε απευθειας, με opcom εσβησα τελειως την βλαβη που εμεινε, μπηκε και ο ουρανος, το υφασμα εχει πολλες δαχτυλιες, δηλαδη πατηματα στην ουσια, αλλα για 1η φορα καλο ειναι.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Karaman : 1 Εβδομάδα Πριν στις 19:15

Προεπιλογή

Μπράβο ρε συ!!! Πολύ μερακλής!!! Πάρα πολύ καλή δουλειά μέχρι στιγμής.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Καλύτερο και απο καινουριο θα γίνει....Μπραβο ρε Νικόλα...
    Γιάννης

Προεπιλογή

Ευχαριστω παιδια, προσπαθω οσο καλυτερα μπορω, το κακο ειναι οτι δεν ρωτησα ποσο θα κοστιζε αυτη η δουλεια να γινει εξω επαγκελματικα, δηλαδη να μονωσει απο κατω το μαρσπιε, στοκαρισμα, τριψιμο, βαψιμο, σβησιμο το χρωμα. Για να πω οτι αξιζε και ασχοληθηκα και κερδισα καποια χρηματα απο την τσεπη του πατερα μου... Τον κοπο δεν τον βαζω γιατι γουσταρα και ασχοληθηκα. Τον ουρανο ειπα θα πειραματιστω να το κανω μονος μου σαν 1η φορα να δω πως θα παει, και αποδηχτηκε (στο τελος) ευκολη δουλεια.
    Απο λυσιμο-δεσιμο στα πλαστικα μεσα στην καμπινα, ολα γινανε και μπηκανε παλι εργοστασιακα χωρις να ληπει πουθενα ουτε ενα κλιπσακι. Οι ταπετζαριες στις πορτες ειναι κακης ποιοτητας κατασκευαστικα, θα βγαλω μια φωτο απο τις καινουριες πορτες που πηρα τις ταπετζαριες να δειτε τι λεω, πως ειναι απο πισω κατασκευασμενες, που με το καιρο και τις θερμοκρασιες ειχαν ξεκολλησει ολα τα κουμπωματα που ειναι κολλημενα πανω σε πεπιεσμενο χαρτι!!! και απο την μερια του συνοδυγου ειναι ξεκολλημενες και τριζουν, ενω απο την μερια του οδηγου που κολληθηκαν ολες, δεν ακουγεται τσικ.
    Το απογευμα θα παω να παρω και το χρωμα και αυριο θα το βαψω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Karaman : 1 Εβδομάδα Πριν στις 14:56

Προεπιλογή

Αυτη ειναι εικονα πισω απο τις ταπετζαριες απο τις πορτες, το υλικο ειναι πεπιεσμενο χαρτι, και οι βασεις ειναι κολλημενες με θερμοκολλα, οι οποιες ξεκολλανε με τον καιρο και τριζει ολη η ταπετζαρια, η επισκευη γινεται παλι με θερμοκολλα ευκολα.

Senior Member
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ Π_ΦΑΛΗΡΟ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

εννοείς σιλικόνη ??

Προεπιλογή

φθηνοδουλεια της εταιρειας δυστυχως και μετα απο χρονια αυτες οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα κ βλεπεις αμαξια κουδουνιστρες κ αμαξια οπως πρεπει να ειναι.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billnick05 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοείς σιλικόνη ??
    Οχι σιλικονη, θερμοκολλα με πιστολι ρευματος που περνει τις ραυδους, και με σιλικονη μπορεις να το κανεις, αλλα πρεπει να περιμενεις 1 μερα να στεγνωσει καλα η σιλικονη, χωρια οτι η σιλικονη εχει ελαστικοτητα και ισως ξεκολησει στην τοποθετηση, που η θερμοκολλα δεν την εχει, και σε μιση ωρα ξανατοποθετεις. Τωρα δεν ξερω αν υπαρχει καποια κολλα σε φυσιγγιο σαν τις σιλικονες που να γινεται σκληρη οταν στεγνωνει, λογικα θα υπαρχει

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tammy Εμφάνιση μηνυμάτων
    φθηνοδουλεια της εταιρειας δυστυχως και μετα απο χρονια αυτες οι λεπτομερειες κανουν την διαφορα κ βλεπεις αμαξια κουδουνιστρες κ αμαξια οπως πρεπει να ειναι.
    Και το H θεωρειτε σε σχεση με τα μετεπειτα μοντελα ποιοτικα ανωτερο.

Senior Member
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ Π_ΦΑΛΗΡΟ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι σιλικονη, θερμοκολλα με πιστολι ρευματος που περνει τις ραυδους, και με σιλικονη μπορεις να το κανεις, αλλα πρεπει να περιμενεις 1 μερα να στεγνωσει καλα η σιλικονη, χωρια οτι η σιλικονη εχει ελαστικοτητα και ισως ξεκολησει στην τοποθετηση, που η θερμοκολλα δεν την εχει, και σε μιση ωρα ξανατοποθετεις. Τωρα δεν ξερω αν υπαρχει καποια κολλα σε φυσιγγιο σαν τις σιλικονες που να γινεται σκληρη οταν στεγνωνει, λογικα θα υπαρχει
    Αυτό εννοούσα τις ράβδους με το πιστόλι. Όχι σε φύσιγγα. Και αυτό σιλικόνη δεν είναι? Οποιληποτε ράβδος ή υπάρχει κάποιια ειδική? Και τα δικά μου έχουν ξεκολλήσει αλλά νόμιζα ότι είναι κολλημενα με βενζινοκολλα,

Senior Member
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ Π_ΦΑΛΗΡΟ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Βασικά εμενα εχει ξεκολλήσει στο σημειο που ακουμπα ο οδηγος το χερι του. και αυτό με θερμοκόλλα είναι?

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Τρακαρισμα GT
    Από τον/την SotosKon στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-15, 20:30
  2. ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ
    Από τον/την KOPN στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-14, 13:39
  3. Τρακαρισμα σε σταθμευμενο οχημα
    Από τον/την bsiap στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-13, 22:52
  4. sos τρακαρισμα
    Από τον/την chris_vectroni στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-10, 23:25
  5. τρακαρισμα
    Από τον/την ~astraxan~ στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-07, 14:13

Δικαιώματα - Επιλογές