If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Προεπιλογή Γενική σύγκριση αξιοπιστίας μεταξύ Astra h,j και k

Καλημέρα παρέα!! Φίλος μου θέλει να κάνει αγορά. Σκέφτεται να αγοράσει το τελευταίο Astra..
    Εγώ έχω το h με 90000 8 χρόνια χωρίς κάποιο πρόβλημα.. από θέμα αξιοπιστίας το νέο πώς το κρίνεται;
    Opel Astra H GTC 1.6Turbo Sport

Προεπιλογή

Εχω το K (CDTI) μάλλον από τους πρώτους (4ος/16), και λεχω κάνει 40,000 χλμ. Πέραν της ανάκλησης συμπλέκτη/φρένων, που όντως είχε θέμα, δεν έχει βγάλει κάτι άλλο.

Προεπιλογή

Ο φίλος μου προτιμάει να αγοράσει βενζίνη.. ποιός κινητήρας είναι ο καλύτερος γι'αυτό το μοντέλο; Ο 14αρης με τα 140;;

Αλλά θέματα σοβαρά που έχει βγάλει αυτό το μοντέλο;;

Προεπιλογή

Για την προσφορά του Astra k 120 edition περίπου στα 160000 καινούργιο πως την βλέπετε;; Αξίζει η αγορά; Νομίζω κινητήρας 14αρης με 150 άλογα.. κατανάλωση τι λέει;; έχει κάποιο αλλο θέμα το συγκεκριμένο αυτοκίνητο;;

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morrison Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την προσφορά του Astra k 120 edition περίπου στα 160000 καινούργιο πως την βλέπετε;; Αξίζει η αγορά; Νομίζω κινητήρας 14αρης με 150 άλογα.. κατανάλωση τι λέει;; έχει κάποιο αλλο θέμα το συγκεκριμένο αυτοκίνητο;;
    η τιμη που αναφερεσαι είναι διαφορετική.Ειναι στα 16900 ,αφορα στο 1.0 turbo με τα 105 αλογα ,με το χαμηλοτερο επιπεδο εξοπλισμου,με σιδερενιες ζαντες και λευκο χρωμα.
    Το εχει ο σφακιανακης test drive,κανε μια δοκιμη και θα απογοητευτεις και εσυ οπως απογοητευτηκα και εγω οσον αφορα τις επιδοσεις..
    Πηγα ειδα και το νεο polo με το μοτερ του 1 λιτρου turbo 115 αλογα.Στα 15700 ,φουλ εξτρα,αρκετα μεγαλοι χωροι για την κατηγορια που πλησιαζουν του golf, και το αυτοκινητο σκοτωνει απο επιδοσεις...
    Γιάννης

Παρόμοια Θέματα

1. Σύγκριση αγοράς Corsa D 1.3
    Από τον/την Karaman στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-19, 08:16
  2. Γενική ερωτηση
    Από τον/την ohristou στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-11, 19:14
  3. Διαφορά χιλιομέτρων μεταξύ εγγέφαλου και κοντέρ
    Από τον/την Geologos στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-11, 23:52
  4. σύγκριση OPEL ANTARA VW TIGUAN
    Από τον/την fronteras στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-07, 23:22
  5. Γενική Ανακοίνωση
    Από τον/την Team Opel-Club στο forum Κανόνες Χρήσης / Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-05-06, 11:17

Δικαιώματα - Επιλογές