If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 29 από 29

Προεπιλογή

Το πιο προσφατο δικό μου, με πανω απο 1000χλμ και 2 μικρογεμίσματα + ενα φουλαρισμα, καταναλωση του board computer 4,7lt/100km, πραγματική 5,00lt/100km.

Προεπιλογή

Νεότερα νούμερα, με πάνω από τα μισά χιλιόμετρα εκτός, και μειωμένη πλέον κίνηση στην πόλη: κατανάλωση trip computer 4.8L/100Km, πραγματική 5.38L/100Km.

Προεπιλογή

μαζι με την καταναλωση γραψτε εαν δουλευεται το start and stop, εγω δεν δουλευω το start and stop και καταναλωση 6,4λ/100 πραγματικη

Προεπιλογή

Start & stop ενενργοποιώ επιλεκτικά μόνο σε συγκεκριμένα φανάρια που ξέρω ότι αργούν (2-3 κατά μέσο όρο στα 30km της στάνταρ καθημερινής μου διαδρομής).

Προεπιλογή

Και στο επομενο φουλαρισμα εβγαλε μια καταναλωση 5,0lt/100km, με μετρημένη απο το trip computer 4,9lt/100km.
    Το start & stop ειναι παντα ενεργοποιημένο, αλλά δεν κινουμε μεσα στην πολη, ουτε στο 5% των χιλιομέτρων.
    Αναγέννηση κανει περιπου καθε 900 με 1000χλμ.

Προεπιλογή

Σήμερα σε οδήγηση εθνική με νορμάλ ταχυτητες σε απόσταση 300 χιλιόμετρα έχω μέσο όρο 3.8!!!
    Opel astra j 1.3 cdti ecoflex 2011 17 ζάντες.

Προεπιλογή

Παιδες μια απορια.
    Αναμεσα σε Liquid Molly & STP μιλωντας για DPF cleaner προσθετο, ποιο θα προτιμουσατε?
    Υ.Γ. Μη μου προτεινετε αλλο πλζ, με ενδιαφερει να παω να το παρω αμεσα και μονο αυτα τα 2 βρισκω σε σημειο που να προλαβαινω να παω να το παρω. Εκτος κι αν ξερετε καποιο αλλο που να πωλειται σε καταστημα κοντα σε Αργυρουπολη - Ηλιουπολη και δεν εχω μπορεσει να το βρω εγω στο internet οσο εψαξα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ashaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδες μια απορια.
    Αναμεσα σε Liquid Molly & STP μιλωντας για DPF cleaner προσθετο, ποιο θα προτιμουσατε?
    Υ.Γ. Μη μου προτεινετε αλλο πλζ, με ενδιαφερει να παω να το παρω αμεσα και μονο αυτα τα 2 βρισκω σε σημειο που να προλαβαινω να παω να το παρω. Εκτος κι αν ξερετε καποιο αλλο που να πωλειται σε καταστημα κοντα σε Αργυρουπολη - Ηλιουπολη και δεν εχω μπορεσει να το βρω εγω στο internet οσο εψαξα.
    Liqui moly.βαλτο και θα με θυμηθείς.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Liqui moly.βαλτο και θα με θυμηθείς.
    Αυτο ειχα στο μυαλο μου αλλα δεν ηξερα σιγουρα και ειπα να κανω την ερωτηση. Thnx Χρηστο, θα ακολουθησω τη συμβουλη σου

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Αγορά opel Astra 1.6 136hp 2014
    Από τον/την tasosdimas στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-19, 22:22
  2. Αγορα νέο Astra 2018 1.6 diesel 136Hp με χειροκινητο ή αυτοματο σασμάν;
    Από τον/την Giannis20vt στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-17, 23:25
  3. ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ASTRA G
    Από τον/την TORO στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 241
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-12, 17:53
  4. ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ASTRA H GTC 1.6
    Από τον/την MikeeDee στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-12, 09:16
  5. ASTRA SW 1,3 CDTI 95HP ή 1.7 CDTI 80HP
    Από τον/την gregkn73 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-11, 20:27

Δικαιώματα - Επιλογές