If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Προεπιλογή Αγορά OPEL ASTRA K

Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα τις συμβουλές σας σχετικά με την αγορά που σκέφτομαι να κάνω τώρα στα κοντά.

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα Μεταχειρισμένο OPEL ASTRA K 2016 1.0cc 105hp 65,000χλμ. Τιμή: 12,900.

Καθώς για χρονιά είχα το GTC 1.6 2005 μοντέλο είπα να προχωρήσω και πάλι σε ASTRA καθώς πότε δεν είχα παράπονο από το αμάξι μου και το καινούριο μου έχει αρέσει πάρα πολύ.

το αμάξι είναι αρκετά απλή εκδοσή Selection και θα ήθελα σίγουρα να βάλω ένα τεμπέλη για αρχή και το επόμενο που θα ήθελα να ξέρω είναι αν μπορώ να περάσω navigation στον υπολογιστή του αυτοκίνητου καθώς δεν έχει από μόνο του.

Αν με ρωτήσετε, ο λόγος που δεν πήγα στο Diesel είναι γιατί δεν κάνω τόσα πολλά χλμ (12-15,000 το χρόνο) και γενικά τα μεταχειρισμένα diesel του 16' είχαν άπειρα χλμ φορτωμένα για 3 χρόνων.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Εχε υποψιν οτι τα selecton ηταν κατα κορον leasing με οτι αυτο συνεπαγεται....εκτος και αν το βρηκες απο ιδιώτη
    Γιάννης

Προεπιλογή

Ναι έχεις δίκιο, από μαγαζί θα το πάρω αλλά αυτός που το άφησε πριν λίγες μέρες ήταν ιδιότης με όλα τα βιβλία..το αμάξι έχει πινακίδες Εβρου. ένας δάσκαλος το είχε. έχει βάλει εξτρά παρκτρονικ και Light φιμε μεμβράνες.

Δεν ξέρω πόσο κοστίζει να βάλω τον γνήσιο τεμπέλη της Οπελ και που μπορώ να ρωτήσω για το navigation.

Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fynick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι έχεις δίκιο, από μαγαζί θα το πάρω αλλά αυτός που το άφησε πριν λίγες μέρες ήταν ιδιότης με όλα τα βιβλία..το αμάξι έχει πινακίδες Εβρου. ένας δάσκαλος το είχε. έχει βάλει εξτρά παρκτρονικ και Light φιμε μεμβράνες.

Δεν ξέρω πόσο κοστίζει να βάλω τον γνήσιο τεμπέλη της Οπελ και που μπορώ να ρωτήσω για το navigation.
    τσεκαρε την προηγουμενη αδεια αν ηταν σε ιδιωτη ή σε εταιρεια να εισαι σιγουρος εκτος και αν ξερεις εσυ προσωπικα τον δασκαλο
    Γιάννης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    τσεκαρε την προηγουμενη αδεια αν ηταν σε ιδιωτη ή σε εταιρεια να εισαι σιγουρος εκτος και αν ξερεις εσυ προσωπικα τον δασκαλο
    Αυτό θα κάνω αύριο φίλε μου, όχι δεν τον γνωρίζω. Γενικά έχω σκοπό να το ξεφτιλίσω ώστε τα λεφτά που θα δώσω να μην πάνε άκλαυτα. το αμάξι θα πάει στο δικό μου συνεργείο για έλεγχο που πιάνει μόνο Opel πριν την αγορά.

Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fynick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό θα κάνω αύριο φίλε μου, όχι δεν τον γνωρίζω. Γενικά έχω σκοπό να το ξεφτιλίσω ώστε τα λεφτά που θα δώσω να μην πάνε άκλαυτα. το αμάξι θα πάει στο δικό μου συνεργείο για έλεγχο που πιάνει μόνο Opel πριν την αγορά.
    με το καλό
    Γιάννης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    με το καλό
    Να'σαι καλα σε ευχαριστώ

Παρόμοια Θέματα

1. Αγορά OPEL ASTRA K
    Από τον/την fynick στο forum Opel
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 1 Εβδομάδα Πριν, 23:51
  2. Opel Astra K - Αγορά
    Από τον/την George123 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-19, 16:36
  3. Αγορά Opel astra diesel
    Από τον/την chrisd στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-18, 16:40
  4. αγορά opel astra 1.6 diesel
    Από τον/την CHRIS1983 στο forum Opel
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-04-15, 15:04
  5. Αγορά Opel Astra j 1.3 CDTI
    Από τον/την Stratosss στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-12, 00:57

Δικαιώματα - Επιλογές