If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Προεπιλογή λαμπακι αυτοκινητου με κλειδι

γεια σας παιδες,, πριν απο ενα μηνα αγορασα ενα opel corsa 1.4 του 2011 βενζινη.. το αυτοκινητο να σημειωσω οτι πριν το αγορασω καθοταν πολυ καιρο στασιμο.. επειτα απο περιπου 1000 χιλιομετρα μου αναβει το λαμπακι τοy check. το παω στην οπελ το βαζει στο δαγνωστικο και βγαζει προβλημα στην τροφοδοσια καυσιμου... εκει μου λεει οτι μπορει να ειναι αιτια απο πολλα πραγματα και αν το ξαναβγαλει τοτε να το κοιταξουμε περαιτερω...ε το αφησα και εγω λοιπον...επειτα απο κανα 500 600 χιλιομετρα μου βγαζει λαμπακι αυτοκινητου με το κλειδι ..το παω συνεργειο και βγαζει προβλημα με αριθμο κωδικου p2127.. σημα αισθητηρα θεσησ πεταλ γκαζιου 2.. επισης οταν μου εβγαλε αυτο το λαμπακι το αυτοκινητο δεν μπορουσε να ανεβασει στροφες σαν να μην πηγαινε..... τι προβλημα ειναι αυτο ? μπορει να βοηθησει καποιοσ?

Προεπιλογή

Καλησπέρα.
    Όταν το ξαναπηγες τι σου είπαν στο συνεργείο;
    Σου έσβησαν το σφάλμα και έφυγες;

Προεπιλογή

μου ειπαν οτι κατι γινεται με τα ρευματα ... επειδη καθοταν καιρο μπορει να εχει οξυδωσεις στις φυσες...και μπορει να ειναι και απο την μπαταρια γιατι ηταν λιγο πεσμενη οταν την μετρησαμε... αλλαξα μπαταρια καινουργια που ετσι και αλλιως θα αλλαζα αλλα παλι προχθες ξαναναψε το λαμπακι

Προεπιλογή

Δε το πας σε κάποιο ηλεκτρολόγο να σου ρίξει σπρευ επαφών στις φυσες και να του ρίξει μια ματιά;

Προεπιλογή

αυτο θα κανω για αρχη ναι και βλεπουμε πως θα παει

Παρόμοια Θέματα

1. λαμπακι με το αυτοκινητο και γαλλικο κλειδι
    Από τον/την dimlg στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-17, 18:05
  2. Ενδειξη λαμπακι με το κλειδι.
    Από τον/την nickma στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-16, 13:11
  3. λαμπακι με γαλλικο κλειδι κ αυτοκινητο
    Από τον/την anastas1a στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-07-14, 16:15
  4. αναβει ενα λαμπακι με ενα κλειδι
    Από τον/την paraschos στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-13, 15:35
  5. ΛΑΜΠΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ & ΤΟ ΑΥΤ/ΤΟ
    Από τον/την fronteras στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-13, 19:43

Δικαιώματα - Επιλογές