If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Προεπιλογή μονιμο αναμενο λαμπακι esp

καλησπερα κατοχος ενος corsa d 1.3 ecoflex το τελευταιο διαστημα εχω σχεδον μονιμα το λαμπακι του esp αναμενο σε μαστορα που ρωτησα δεν μου εδωσε σαφη απαντηση και μου ειπε μαλλον κολονα τιμονιου και οτι το εμφανιζουν αυτο το προβλημα τα corsa αλλα στα αρκετα χιλιομετρα οχι στα 90000 που εχω εγω...στην οδηγηκη συμπεριφορα δεν εχω δει διαφορα περα απο καποιες σπανιες φορες που αν γλυστραει ο δρομος δεν παταει κατω το αμαξι απο το σπινιαρισμα ή οταν παταω φρενο να το νοιωθω να σερνεται... εχει τυχει σε κανεναν αλλον αυτο το προβλημα να ξερω τουλαχιστον και προς τα που να κοιταξω...ευχαριστω

Προεπιλογή

Θα πας σε ενα συνεργειο που να εχει διαγνωστικο για οπελ να στο φυσωσει και να δει το σφαλμα, και αναλογα θα πραξεις το τι φταει, μπορει να ειναι το ποιο απλο απο διακοπτη φρενων μεχρι και εγγεφαλος abs οπου εκει μεσα ειναι και το esp. Οποτε αν δεν διαβασεις την βλαβη, δεν θα βγαλεις αποτελεσμα.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

ευχαριστω πολυ αυτο θα κανω και θα επανελθω...

Παρόμοια Θέματα

1. λαμπακι abs παραμενει αναμενο μετα απο αλλαγη μουαγιε
    Από τον/την dionkeykong στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-13, 22:19
  2. Λαμπακι μπαταριας
    Από τον/την spirus14 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-07-13, 17:46
  3. Λαμπακι ABS
    Από τον/την Giorgos_Koufalia στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-07-11, 09:09
  4. λαμπακι ABS
    Από τον/την rempetis71 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-10, 12:40
  5. Προβλημα - Αναμενο λαμπακι ESP
    Από τον/την taz στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-07-10, 18:14

Δικαιώματα - Επιλογές