If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 105 από 105

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AUQ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σασμαν βγαινει και χωρις να κατεβασουν την γεφυρα ... τελος παντον, λεπτομερειες
    Βγαίνει αλλά γ@μιεσαι αρκετά.

Προεπιλογή

ελπιζω τα φρενα σας να επανερθουν συντομα στην αρχική τους κατασταση..... αυτο το οτι θα επανέλθουν με τα χιλιόμετρα μαρεσε πολυ, εαν αυτην την αμεσότητα την χρειαστείς με το που βγεις απο την αντιπροσωπεία φοβαμαι εγω... Εμενα παιδια μοντελο τελος 2018 δεν έχει ειδοποίηση για ανάκληση!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikolas_s Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελπιζω τα φρενα σας να επανερθουν συντομα στην αρχική τους κατασταση..... αυτο το οτι θα επανέλθουν με τα χιλιόμετρα μαρεσε πολυ, εαν αυτην την αμεσότητα την χρειαστείς με το που βγεις απο την αντιπροσωπεία φοβαμαι εγω... Εμενα παιδια μοντελο τελος 2018 δεν έχει ειδοποίηση για ανάκληση!
    Κάθε αμάξι είναι όπως το έχεις μάθει.
    Τα φρένα είναι άψογα άλλα έχει αλλάξει η αίσθηση από αυτή που ξέραμε.
    Το θέμα είναι μην έχουν κάνει εξαέρωση της πλακας.
    Αν είναι μόνο η αίσθηση διαφορετική δεν με ενοχλεί.

Προεπιλογή

Νεότερα,
    το πηγα ξανα, πολυ ευγενικά και χωρις να με ρωτησουν πολλά, το εβαλαν στην ραμπα και εκαναν εξαέρωση. Τελειωσαν το κατεβασαν, και μου ζητησαν να το κανω μια βόλτα για να τους πω.
    Η κενη διαδρομή στο πεντάλ, εξαφανιστηκε, το φρενο έγινε αμεσο, πιο αμεσο απο οτι ηταν παλαιοτερα. Γυρισα τους ενημερωσα οτι τωρα ειναι εντάξει και οτι εχει μεγαλη διαφορα με πριν. Μου ειπε ο υπευθυνος οτι αν δω οτι αρχιζει παλι να μεγαλωνει η διαδρομη, να ξαναπερασω για να το κανει ακομα μια εξαέρωση.
    Τωρα έχω επιτελους φρένο. Σημερα οδηγουσε με φοβο και με μια ταχυτητα πιο μικρη απο οτι συνηθως ωστε να μπορει να φρεναρει πιο ευκολα.
    Συμπερασμα, εξαερωση διπλή.

Προεπιλογή

Άρα αυτό που έγραψα πιο πάνω κάνανε εξαέρωση στο πόδι.
    Εξαέρωση γίνεται μια και καλή αλλά αυτοί χρεώνουν κάνα 4λιτρο υγρά σου βάζουν εσένα τα 2 και τα άλλα 2 καβατζα.
    Εγώ δεν ξέρω αν θα ξαναπάω θα κοιτάξω αύριο το πρωί να τα κάνω μόνος μου να τελειωνω.

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Παρόμοια Θέματα

1. Αρ.Πλαισίου και Ανακλήσεις (και bc-cc)
    Από τον/την kyriospiperhs στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-10, 22:12
  2. Ερώτηση: Ανακλήσεις speedster??
    Από τον/την RotX στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-08, 00:39

Δικαιώματα - Επιλογές