If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 100 από 139

Προεπιλογή

Χρόνια πολλά Ανδρέα!!! Υγεία, τύχη και ευτυχία!!!!

Προεπιλογή

Χρόνια πολλά Ανδρέα
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Καλησπέρα Ανδρεα. Χρόνια σου πολλά ! Πολύχρονος. Σου ευχομαι Ότι επιθυμείς και πάντα με ΥΓΕΊΑ σε σένα και στην οικογένεια σου. Καλά χλμ με το νέο σου απόκτημα.
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Προεπιλογή

Χρόνια πολλά Ανδρέα, πολύχρονος και ότι επιθυμείς φίλε, με υγεία.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανδρεας!!!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!! Υγεια, οτι επιθυμεις, φιλε, γερος να εισαι να χαιρεσαι το αμαξακι σου, και εσενα οι οικειοι σου...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια πολλά Ανδρέα!!! Υγεία, τύχη και ευτυχία!!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια πολλά Ανδρέα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα Ανδρεα. Χρόνια σου πολλά ! Πολύχρονος. Σου ευχομαι Ότι επιθυμείς και πάντα με ΥΓΕΊΑ σε σένα και στην οικογένεια σου. Καλά χλμ με το νέο σου απόκτημα.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMPIS.1.7D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια πολλά Ανδρέα, πολύχρονος και ότι επιθυμείς φίλε, με υγεία.
    Σας ευχαριστω πολυ ολους παιδια για τις ευχες σας!
    Υγεια σε ολους,καλα και ασφαλη χλμ και να χαιρομαστε τα εργαλεια μας!
    Driving is my escape ! ! !

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Ανδρέα λίγο ετεροχρονισμένα αλλα Χρονια Πολλά.ευχομαι ότι καλύτερο
    Γιάννης

Προεπιλογή

Χρονια σου πολλα Ανδρεα , 40 μερες λενε οτι κραταει η γιορτη...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανδρέα λίγο ετεροχρονισμένα αλλα Χρονια Πολλά.ευχομαι ότι καλύτερο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AUQ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρονια σου πολλα Ανδρεα , 40 μερες λενε οτι κραταει η γιορτη...
    Ευχαριστω πολυ παιδια!

Προεπιλογή

Καλησπερα στην παρεα!
    Δυστυχως το 2019 δεν με βρηκε και με τον καλυτερο τροπο...
    Χτες καθως γυρνουσα απο τον παιδιατρο που ειχα παει τον μικρο επεσα εδω μεσα

Προεπιλογή

Το αποτελεσμα με την πρωτη ματια ηταν βυζι και σκισιμο του πισω αριστερου ελαστικου και βυζι του εμπρος ελαστικου ευτυχως χωρις να χασει αερα
    Πισω ελαστικο.

Μπροστα ελαστικο

Το χτυπημα ηταν δυνατο οποτε λεω πηραμε σιγουρα και τις ζαντες στα χερια...

Προεπιλογή

Αφου πηρα τηλ και ηρθαν και πηραν τον μικρο και με την πιεση να εχει φτασει στον Θεο παιρνω τηλ την τροχαια να ερθει να καταγραψει το συμβαν ετσι ωστε να μπορεσω να διεκδικησω αποζημιωση για την ζημια.Βαζω το προειδοποιητικο τριγωνο αρκετα πισω απο το αυτοκινητο και περιμενω.Οντως η τροχαια σε 5 λεπτα ειχε ερθει,εγινε η καταγραφη,αλλαζω το πισω ελαστικο και εκεινη την στιγμη πεφτει και ενα yaris στην ιδια λακουβα με τα ιδια αποτελεσματα....
    Ειμαι ετοιμος να φυγω και παω να παρω το τριγωνο και ανακαλυπτω οτι εχει γινει κομματια αφου καποιος διερχομενος οδηγος περασε απο πανω!!!!!!!!Δεν μας παει καλα σημερα λεω απο μεσα μου...!!!!!!
    Ακολουθει τηλ στον ασφαλιστη που μου λεει οτι πρεπει να παω δικαστικα και αν καταφερω να παρω κατι πισω και ευτυχως εχω νομικη προστασια στην ασφαλεια και δεν θα πληρωσω και δικηγορους....Παλι καλα λεω μεσα μου αλλα ψαξε γυρευε αν αποζημιωθω και ποτε.......

Προεπιλογή

Επομενη σταση λοιπον ο λαστιχας με την καρδια μου να τρεμει για το τι θα βρει επιπλεον και ακουσω τελικα....
    Το αποτελεσμα ηταν τελικα τα 2 λαστιχα για πεταμα εννοειται και ευτυχως οι ζαντες δεν επαθαν τιποτα.Ουτε στραβωμα ουτε γραντζουνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με λυπηθηκε ο Θεος λεω μεσα μου και αρχισα να ηρεμω...Μου βαζει 2 μεταχειρισμενα petlas για να γυρισω σπιτι και εκεινη την στιγμη ανακαλυπτουμε οτι το εμπρος δεξι ελαστικο εχει πατησει βιδα και θελει μπαλωμα....Ωραια λεω τριτωσε το κακο....
    Μια πολυ ωραια εμπειρια στις αρχες του χρονου,ετσι για να μην βαριομαστε.....

Προεπιλογή

Εχω 2 ελαστικα Petlas (5ετιας ξεραμενα) απο την αριστερη πλευρα και 2 Kormoran μετριας καταστασης απο την δεξια πλευρα του αυτοκινητου στη μεση του χειμωνα.....

Προεπιλογή

Σας τα ματιάξανε τα εργαλεία! Και το δικό σου και του Νίκου....

Πρέπει να βάλεις στο πρόγραμμα αλλαγή ελαστικών....
    Όταν αλλάξεις, τελικά τι διάσταση θα βάλεις?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας τα ματιάξανε τα εργαλεία! Και το δικό σου και του Νίκου....

Πρέπει να βάλεις στο πρόγραμμα αλλαγή ελαστικών....
    Όταν αλλάξεις, τελικά τι διάσταση θα βάλεις?
    Αστα Κωνστανινε! Απο χτες ειμαι σκαστος...!!! Ειναι ενα εξοδο που δεν υπολογιζα και με ζοριζει οικονομικα...
    Δευτερα η Τριτη θα παραγγειλω ελαστικα αναγκαστικα. Διασταση 205/50/17 την εργοστασιακη.

Προεπιλογή

Εχω καταληξει στις εξης επιλογες
    1)Goodyear f1 asymmetric 3 500 ευρω/c a 67db
    2)Goodyear efficientgrip performance 500 ευρω/b a 69db
    3)Uniroyal rainsport 3 400 ευρω/e a 71db
    4)Sava intensa uhp 2 340 ευρω/c a 68db
    Η αληθεια ειναι οτι δεν υπολογιζα να κανω την αλλαγη τωρα οποτε οικονομικα τα Goodyear μου πεφτουν λιγο ακριβα....Τα Sava τα εχει δοκιμασει κανεις? Οι βαθμολογιες τους ειναι πολυ καλες,καλυτερες απο τα Uniroyal.Με βαζουν σε σκεψεις....

Προεπιλογή

Κρίμα Αντρέα. Δυστυχως οι στραβές σε βρίσκουν πάντα σε δύσκολες στιγμές. Το δίλημμα σου σωστό. Τις περισσότερες φορές τα οικονομικά μας , μας ορίζουν και τις επιλογές μας.
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Κριμα Αντρεα , αλλα σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα σαν τα δικα μου... εσυ να εισαι καλα δε λες και το παιδι που ειχες μεσα .
    Για τα sava εχω δει και εγω καλες κριτικες , αλλα δεν ξερω καποιον που να τα εχει.

Προεπιλογή

Υλικες ζημιες ειναι το λιγοτερο, και ΠΑΝΤΑ γινονται.
    Για τα sava οταν εψαχνα να αλλαξω τα 18αρια στο golf, και κοιτουσα να βαλω κατι φθηνο γιατι δεν ηθελα να δωσω 500αρικο για 1000Km τον χρονο που εκανα, τα ειχα δει οτι ειχανε καλα σχολια, ειχα πει για αυτα στον λαστιχα μου και μου ειχε πει οχι, τοτε μου προτεινε και εβαλα τα maxxis ap2 παντος καιρου, ταιβανεζικα αν θυμαμαι καλα αλλα ηταν καλουτσικο λαστιχο οσο το πατησα. Αλλα για 60€ διαφορα sava απο τα uniroyal, θα εβαζα τα τελευταια τα οποια και βγαζουν τα λεφτα τους στο επακρο.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρίμα Αντρέα. Δυστυχως οι στραβές σε βρίσκουν πάντα σε δύσκολες στιγμές. Το δίλημμα σου σωστό. Τις περισσότερες φορές τα οικονομικά μας , μας ορίζουν και τις επιλογές μας.
    Ακριβως ετσι φιλε Γιαννη... Υπομονη και θα περασει καιαυτο!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AUQ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κριμα Αντρεα , αλλα σκεψου οτι υπαρχουν και χειροτερα σαν τα δικα μου... εσυ να εισαι καλα δε λες και το παιδι που ειχες μεσα .
    Για τα sava εχω δει και εγω καλες κριτικες , αλλα δεν ξερω καποιον που να τα εχει.
    Εχεις απολυτο δικιο Γιωργο! Εσυ επαθες χοντρη ζημια... Τηνυγεια μας να εχουμε και ολα τα αλλα θα τα βρουμε...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υλικες ζημιες ειναι το λιγοτερο, και ΠΑΝΤΑ γινονται.
    Για τα sava οταν εψαχνα να αλλαξω τα 18αρια στο golf, και κοιτουσα να βαλω κατι φθηνο γιατι δεν ηθελα να δωσω 500αρικο για 1000Km τον χρονο που εκανα, τα ειχα δει οτι ειχανε καλα σχολια, ειχα πει για αυτα στον λαστιχα μου και μου ειχε πει οχι, τοτε μου προτεινε και εβαλα τα maxxis ap2 παντος καιρου, ταιβανεζικα αν θυμαμαι καλα αλλα ηταν καλουτσικο λαστιχο οσο το πατησα. Αλλα για 60€ διαφορα sava απο τα uniroyal, θα εβαζα τα τελευταια τα οποια και βγαζουν τα λεφτα τους στο επακρο.
    Ο λαστιχας λεει οτι τα Sava Intensa uhp 2 σε σχεση με τα πρωτα intensa uhp ειναι παρα πολυ βελτιωμενα! Αν ηταν να βαλεις τα απλα uhp επειδη ξερω πως οδηγας και τους δρομους που κινησε μου ειπε θα σου ελεγα οχι... Τα uhp 2 ειναι βελτιωμενα σε ολουςτους τομεις και τα λεφτα τους τα αξιζουν. Απο την αλλη με περιπου 40.000 χλμ τον χρονο που κανωσε 1.5 χρονο οτι και να βαλω θα ειναι για αλλαγη οποτε γιατι να μην δοκιμασω και κατι αλλο..... Δεν ξερω... Διλλημα....

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-12, 21:47
  2. Chevrolet Cruze WTCC C20XE
    Από τον/την clutchmaster στο forum Γενικά
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-11, 21:38
  3. chevrolet-opel astra
    Από τον/την hartinos στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-10, 09:47
  4. Chevrolet Aveo RS (η αλλιως ενα μικροτερο Corsa opc??)
    Από τον/την tnsOPC7 στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-10, 02:43
  5. Κωλοφάναρα από την Chevrolet για το Kadett C σας :)
    Από τον/την ASCONAN στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-09, 17:51

Δικαιώματα - Επιλογές