If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 161 έως 178 από 178
    Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ πλεον.....
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Αστραφτερό και φρεσκοπλυμενο. Σαν καινούργιο ! Καλά και Απροβληματιστα χλμ φίλε.
    Υ.γ.
    Αντρεα τι έγινε με τη ζημιά ?τα πήρες τα χρήματα ? Πέρασε καιρός....
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Προεπιλογή

Μπιμπελόοοοοοοοοοοο το εργαλείο, καλά χλμ Αντρέα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κουκλάκι το έχεις Ανδρέα! Μπράβο!!!
    Ευχαριστω πολυ Κωνσταντινε!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αστραφτερό και φρεσκοπλυμενο. Σαν καινούργιο ! Καλά και Απροβληματιστα χλμ φίλε.
    Υ.γ.
    Αντρεα τι έγινε με τη ζημιά ?τα πήρες τα χρήματα ? Πέρασε καιρός....
    Ευχαριστω πολυ!
    Ξεχασα να ενημερωσω οτι μετα απο 11 μηνες τρεξιματος και ενοχλησεων απο την πλευρα μου αλλα και απο τον ασφαλιστη μου αποζημιωθηκα στο 100%.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMPIS.1.7D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπιμπελόοοοοοοοοοοο το εργαλείο, καλά χλμ Αντρέα.
    Ευχαριστω πολυ Μπαμπη!!!!
    Driving is my escape ! ! !

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ πλεον.....
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasgian Εμφάνιση μηνυμάτων

Ευχαριστω πολυ!
    Ξεχασα να ενημερωσω οτι μετα απο 11 μηνες τρεξιματος και ενοχλησεων απο την πλευρα μου αλλα και απο τον ασφαλιστη μου αποζημιωθηκα στο 100%.
    Ευτυχώς έστω και αργά και μετά από το απαραίτητο τρέξιμο τέλος καλό και όλα καλά λοιπόν.
    Προσοχή στις λακούβες φίλε μου.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ πλεον.....
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Αντρεα καλημερα. ολα καλα με το εργαλειο ?

Προεπιλογή

Αντρεα καλημερα. ολα καλα με το εργαλειο ?
    Καλησπερα Γιωργο και στην υπολοιπη παρεα.
    Δυστυχως χαθηκα απο την παρεα το τελευταιο διαστημα λογω τρεξιματος.Ενας πιτσιρικας τρακαρε την γυναικα μου αλλα ευτυχως οι τραυματισμοι δεν ηταν σοβαροι.Το ibiza βγηκε ολικη και τωρα εχουμε μπλεξει στα δικαστηρια.
    Ελπιζω σιγα σιγα να βρουμε τους ρυθμους μας και να τα λεμε πιο συχνα.
    Κατα τα αλλα το aveo εφτασε 115.000 χλμ και το μονο που μου εχει βγαλει και θελει αλλαγη ειναι οι πυροι στις δαγκανες των φρενων. Μακαρι να συνεχισει ετσι...!!!!

Προεπιλογή

Ανδρέα, σε κάτι τέτοιες στιγμές καταλαβαίνεις την αξία της ανθρώπινης ζωής... Όλα τα υπόλοιπα είναι σίδερα.
    Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!

Προεπιλογή

Πάντως, σε ότι αφορά το Chevrolet, ήσουν πολύ τυχερός που το βρήκες σε αυτή την άριστη κατάσταση και με ελάχιστα km.

Όπως φαίνεται, σε λίγο καιρό θα είμαι ο μόνιμος οδηγός (και κάτοχος...) του ford που περιγράφω στο θέμα με τις ζάντες αλουμινίου. Όπως και το δικό σου, έτσι και αυτό είναι σε εξαιρετική κατάσταση και με ελάχιστα km (75.000κμ)

Προεπιλογή

Πάντως, σε ότι αφορά το Chevrolet, ήσουν πολύ τυχερός που το βρήκες σε αυτή την άριστη κατάσταση και με ελάχιστα km.

Όπως φαίνεται, σε λίγο καιρό θα είμαι ο μόνιμος οδηγός (και κάτοχος...) του ford που περιγράφω στο θέμα με τις ζάντες αλουμινίου. Όπως και το δικό σου, έτσι και αυτό είναι σε εξαιρετική κατάσταση και με ελάχιστα km (75.000κμ)
    καλοριζικο κωνσταντινε
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Χαχα ευχαριστώ Γιάννη!!!

Προεπιλογή

Οντως λαμαρινες ειναι και γινονται, και μην τις λυπασε καθολου, αλλα γιατι πατε διακαστηκα, δεν τα βρηκαν οι ασφαλειες μεταξυ τους??
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Αντρεα αφου η γυναικα σου ειναι καλα τα υπολοιπα θα βρουν το δρομο τους,μπορει να ταλαιπορηθεις ,αλλα θα βρουν το δρομο τους. Να εισαι καλα
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ πλεον.....
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Καλησπερα Γιωργο και στην υπολοιπη παρεα.
    Δυστυχως χαθηκα απο την παρεα το τελευταιο διαστημα λογω τρεξιματος.Ενας πιτσιρικας τρακαρε την γυναικα μου αλλα ευτυχως οι τραυματισμοι δεν ηταν σοβαροι.Το ibiza βγηκε ολικη και τωρα εχουμε μπλεξει στα δικαστηρια.
    Ελπιζω σιγα σιγα να βρουμε τους ρυθμους μας και να τα λεμε πιο συχνα.
    Κατα τα αλλα το aveo εφτασε 115.000 χλμ και το μονο που μου εχει βγαλει και θελει αλλαγη ειναι οι πυροι στις δαγκανες των φρενων. Μακαρι να συνεχισει ετσι...!!!!
    Καλησπερα Αντρεα. Ευχομαι να τελειωσεις γρηγορα με τα δικαστηρια. Αυτο που μετραει πρωτα απ ολα ειναι η ανθρωπινη ζωη. Αφου η συζυγος ειναι καλα ολα τα αλλα θα γινουν. Απλα εχουμε μαθει (και εγω ειμαι αυτος που το εχω παθει) οταν δεν εχουμε απωλεια ανθρωπου να σκεφτομαστε τις λαμαρινες..... Ειδικα οταν δεν φταιμε εμεις και μας εχει τρακαρει ο αλλος.....)

Ευχομαι περαστικα και σιδερενια η γυναικα σου. Να σταματησουν εδω τα τρεχαματα και να εχετε ενα ομορφο καλοκαιρι ολοι σας.
    Οσο για το ΑVEO ευχομαι να συνεχισει να κανει πολλα και απροβληματιστα χλμ ! ! !

Προεπιλογή

Ανδρέα, σε κάτι τέτοιες στιγμές καταλαβαίνεις την αξία της ανθρώπινης ζωής... Όλα τα υπόλοιπα είναι σίδερα.
    Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!
    Ευχαριστω πολυ Κωνσταντινε! Οντως τα σιδερα δεν απασχολουν καθολου. Υγεια πανω απο ολα!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οντως λαμαρινες ειναι και γινονται, και μην τις λυπασε καθολου, αλλα γιατι πατε διακαστηκα, δεν τα βρηκαν οι ασφαλειες μεταξυ τους??
    Αυτος που επεσε πανω της παει με τον επαρχιακο κοκ. Προτεραιοτητα στο χωριο εχει αυτος που ειναι απο το χωριο!!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντρεα αφου η γυναικα σου ειναι καλα τα υπολοιπα θα βρουν το δρομο τους,μπορει να ταλαιπορηθεις ,αλλα θα βρουν το δρομο τους. Να εισαι καλα
    Ευχαριστω πολυ Γιαννη!
    Καλησπερα Αντρεα. Ευχομαι να τελειωσεις γρηγορα με τα δικαστηρια. Αυτο που μετραει πρωτα απ ολα ειναι η ανθρωπινη ζωη. Αφου η συζυγος ειναι καλα ολα τα αλλα θα γινουν. Απλα εχουμε μαθει (και εγω ειμαι αυτος που το εχω παθει) οταν δεν εχουμε απωλεια ανθρωπου να σκεφτομαστε τις λαμαρινες..... Ειδικα οταν δεν φταιμε εμεις και μας εχει τρακαρει ο αλλος.....)

Ευχομαι περαστικα και σιδερενια η γυναικα σου. Να σταματησουν εδω τα τρεχαματα και να εχετε ενα ομορφο καλοκαιρι ολοι σας.
    Οσο για το ΑVEO ευχομαι να συνεχισει να κανει πολλα και απροβληματιστα χλμ ! ! !
    Ευχαριστω πολυ! Οσο για τις λαμαρινες δεν με απασχολουν καθολου...Ηταν ερωτας το ibiza,καημος μεγαλος αλλα εκανε αυτο που επρεπε...κρατησε ασφαλη την οδηγο του! Κριμα που πηγε ολικη αλλα....
    Αυτο που με ενοχλει ειναι η συμπεριφορα!!!!!

Προεπιλογή

Οντως πολυ τυχερος μεχρι στιγμης. Μακαρι να συνεχισει ετσι!
    Το ειδα το focus,ειναι πραγματικα σαν καινουργιο!!!! Κοντευεις να εχεις ενα αυτοκινητο για καθε μερα!
    αχαχαχα!!!!!

Προεπιλογή

Συνηθως ετσι γινεται στα χωρια!!! Και ο πατερας μου οταν ειχε τρακαρει μεσα σε χωριο, ο αλλος κατεβαινε απο ''μεγαλο'' δρομο, ο πατερας μου ηταν σε μικροτερο αλλα ηταν απο δεξια του αλλου, μιας και στοπ δεν ειχε κανενας, και ο αλλος ελεγε οτι δεν φταιει, ηρθαν οι ασφαλιστες επιτοπου και τα λυσανε.
    Το ιδιο ειχε γινει και σε εμενα οταν ειχα τρακαρει με μια ''θεουσα''!! Οι ασφαλειες της δωσανε μια βδομαδα να το αποδεχτει και θυμαμαι οτι ο ασφαλιστης της ειχε πει στον δικο μου, οτι δεν θα παμε δικαστικα γιατι φταιει η αλλη (κανονες διασταυρωσης, προτεραιοτηρα απο δεξια). Μαλιστα μεχρι τελευταια μερα που ειχε μιλησει ο ασφαλιστης μου μαζι της, υποστιριζε οτι ειχε ελενξει πριν στριψει και δεν ερχομουν, και οτι ετρεχα, δηλαδη ειχα κανει ρεκορ 400αρι!!! Ο πραγματογνωμονας τοτε που κατεγραφε το γεγονος της ειχε πει, κυρια μου εχει μια ευθεια 400-500μ, δεν ελενξατε σωστα, τι εκανε το παιδι χτυπησε τα δαχτυλα του και ηρθε μποστα σας???
    Τωρα κατι παιζει με τις ασφαλιστικες εκει σε εσενα, οπως και να εχει θα δικαιωθεις, θα ταλαιπωρηθεις, και θα διεκδικισεις αποζημειωσεις.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Οντως πολυ τυχερος μεχρι στιγμης. Μακαρι να συνεχισει ετσι!
    Το ειδα το focus,ειναι πραγματικα σαν καινουργιο!!!! Κοντευεις να εχεις ενα αυτοκινητο για καθε μερα!
    αχαχαχα!!!!!
    Και το κυριότερο... Ανήκει και το δικό μου σε ηλικιωμένο (με αρκετές γνώσεις πάνω στα αυτοκίνητα και άτομο της ευρείας οικογένειας), όπως ήταν και το δικό σου.
    Φαντάσου ότι έχει περίπου 2021-2007=14 αλλαγές λαδιών σε 75.000κμ!

Πάντως όντως ήσουν απίστευτα τυχαιρός... διότι εσύ είσαι και οικονομικός dieselάτος.... Διότι νομίζω κάνεις αρκετά km... Εμένα θα τσιμπάει αρκετά το focus... χαχαχα

Προεπιλογή

Ανδρέα!?
    Όλα καλά? Πως πάει το εργαλείο?

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-12, 22:47
  2. Chevrolet Cruze WTCC C20XE
    Από τον/την clutchmaster στο forum Γενικά
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-11, 21:38
  3. chevrolet-opel astra
    Από τον/την hartinos στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-10, 09:47
  4. Chevrolet Aveo RS (η αλλιως ενα μικροτερο Corsa opc??)
    Από τον/την tnsOPC7 στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-10, 03:43
  5. Κωλοφάναρα από την Chevrolet για το Kadett C σας :)
    Από τον/την ASCONAN στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-09, 18:51

Δικαιώματα - Επιλογές