If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 65 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 1555636465
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.281 έως 1.286 από 1286

Προεπιλογή

Eχει 41% σήμερα το autodoc. Δεν έχω δει να δίνει και περισσότερο...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Corsaros21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eχει 41% σήμερα το autodoc. Δεν έχω δει να δίνει και περισσότερο...
    Εκανα αγορα χτες, με 39%, και παλι κερδισμενος, πχ τα αμορτισερ σε σχεση με τον ρελλα που τα εχει στα 328€, τα πηρα 234€. Και πηρα και την καδενα την skf την αναβαθμισμενη, ελλαδα ξεκιναει απο 90€+++, autodoc, 69€. Συν κατι αλλα ψιλολογια δικα μου και του κολλητου μου, στειλαμε ενα 500αρικο στους γερμανους...
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα αγορα χτες, με 39%, και παλι κερδισμενος, πχ τα αμορτισερ σε σχεση με τον ρελλα που τα εχει στα 328€, τα πηρα 234€. Και πηρα και την καδενα την skf την αναβαθμισμενη, ελλαδα ξεκιναει απο 90€+++, autodoc, 69€. Συν κατι αλλα ψιλολογια δικα μου και του κολλητου μου, στειλαμε ενα 500αρικο στους γερμανους...
    Πες μας εντυπώσεις από την καδένα. Φτάνω τις 100χιλ από την προηγούμενη αλλαγή και λέω να βάλω αυτήν την αναβαθμισμένη.

Προεπιλογή

Πες μας εντυπώσεις από την καδένα. Φτάνω τις 100χιλ από την προηγούμενη αλλαγή και λέω να βάλω αυτήν την αναβαθμισμένη.
    Μολις την εχω στα χερια μου θα γραψω, απο το την απλη παντως που ειχα βαλει στο C, ειχα μηνει ευχαριστημενος, μεχρι τα Χριστουγεννα πιστευω να την εχω αλλαξει και αυτην, αν οχι την καινουρια χρονια, δεν θα περιμενω να κλεισω Km για αλλαγη λαδιων, ας ''πεταξω'' τα λαδια που μολις αλλαξα, και ας ειμαι ησυχος...

Προεπιλογή

Νίκο, τι λένε τα molygen? Είσαι ευχαριστημένος? Είχες παρατηρήσει κατανάλωση λαδιού κλπ ?

Προεπιλογή

Η καδενα ηρθε χτες, ειναι διαφορετικα τα πραγματα που εχει μεσα σε σχεση με το απλο σετ που ειχα παρει για το C πριν 3 χρονια περιπου, συγγρινοντας φωτογραφιες που εχω, ακομα και η φλαντζα του καθρευτη που εχει μεσα ειναι noname, ενω στο C, ηταν της reinz αν θυμαμαι καλα. Η καδενα δεν την συγγρινα με την γνησια που εχω βγαλμενη, η διαφορα ειναι οι τρυπες που εχει. Μεσα στα Χριστουγεννα που δεν θα δουλευω θα κατσω να την αλλαξω.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκο, τι λένε τα molygen? Είσαι ευχαριστημένος? Είχες παρατηρήσει κατανάλωση λαδιού κλπ ?
    Τα εχω σταματησει Κωστα, βαζω τα 4600, γιατι τα αλλαζω ανα 8000km πλεον και δεν αξιζει να βαζω ενα ακριβο λαδι οπως το μολιτζεν και να το πεταω γρηγορα. Παντως ειναι καλο λαδι, δεν εχω παραπονο, αλλα παλι ''κουραζεται'' καπου μετα τα 8-9000km. Καταναλωση δεν ειχα και δεν εχω, ουτε με τα μολιτζεν, ουτε με τα 4600, ανα 10000km που τα αλλαζα, αλλα και τωρα ανα 8000km, δεν καιω σταγονα, και αισιως εχω 239000km.

Επισης ηρθαν και τα αμορτισερ koni πορτοκαλι για το golf της αδερφης μου, αυτο που με ''ξινισε'' ειναι οτι ειναι κατασκευης made in argentina, ενω τα koni που εχω στο corsa και τα ειχα παρει απο εδω, ειναι made in holland. Δεν ξερω αν για αυτο το λογο ειναι φθηνα απο autodoc, ή αν τα επερνα απο ελλαδα θα ηταν made in holland. Παντως εξωτερικα δεν φενεται να εχουν καποια αλλη τρελη διαφορα που να διχνει φθηνοδουλεια λογο αργεντινης. Μεσα στις επομενες μερες θα μου ερθει ακομα μια τετραδα koni πορτοκαλι για το mazda 3 του κολητου μου, οποτε να δω και εκεινα που ειναι κατασκευασμενα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Karaman : 9 Ώρες πρίν στις 06:25

Σελίδα 65 από 65 ΠρώτηΠρώτη ... 1555636465

Παρόμοια Θέματα

1. Karaman's Corsa C 1.3Cdti
    Από τον/την Karaman στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 706
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-21, 22:45
  2. Karaman=άψογος
    Από τον/την Kostas_Corsa στο forum Αξιολογήσεις
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-15, 00:08
  3. Τραχυς ο ηχος του corsa 1.3 ecoflex ?
    Από τον/την Garus στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-14, 03:50
  4. Corsa Ecoflex 1.3 ή 1.7
    Από τον/την scatzoxeiros στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 111
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-12, 17:26
  5. opel corsa 1.3 c'mon ecoflex
    Από τον/την geoliol στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-12, 20:17

Δικαιώματα - Επιλογές