If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Προεπιλογή Αγορά πολλαπλασιαστή

Γεια σας ρε παιδιά!! Έχω το Astra 7 χρόνια ακριβώς και έχω ακούσει πολλά για τους πολλαπλασιαστές. Συγκεκριμένα σε 3 φίλους μου οι 2 με Astra h και ένας με Corsa opc όλοι έχουν αλλάξει από μια φορά τουλάχιστον πολλαπλασιαστή. Συγκεκριμένα ο ένας άλλαξε προχθές. Σκέφτηκα να αγοράσω έναν για καλό και για κακό και να τον έχω μέσα στο αυτοκίνητο. Μπορώ να τον αλλάξω μόνος μου;; Θα χρειαστεί κάτι άλλο;; Πώς βλέπετε αυτή την κίνηση;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
    Opel Astra H GTC 1.6Turbo Sport

Προεπιλογή

Άσκοπη σπατάλη χρημάτων να αγορασεις εναν και να τον αφήνεις να κάθεται ,μπορεί να τον αλλάξεις και μόνος σου

Προεπιλογή

Κοιτα, αν μεινεις ΣΚ και δεν εχει το δικο σου πολλαπλασιαστη εκεινη τη στιγμη ο μηχανικος σου (αν εχεις δικο σου μηχανικο φυσικα) τοτε θα πρεπει να το ακινητοποιησεις μεχρι να ανοιξουν τα καταστηματα να πας να παρεις εναν.
    Αν τον εχεις εκ των προτερων (οπως μου ειχε προτεινει να κανω ο παλιος μηχανικος μου για το Leon που ηταν σχετικα φθηνος με 50 ευρω ο ενας) τοτε θα ξερεις οτι μπορεις ανα πασα στιγμη αν τον παρεις στο χερι να τον αλλαξεις.
    Μονο που δεν ξερω σε Αστρα ειναι ποσο εχει ουτε ποσους εχει ουτε αν υπαρχει θεμα φθορας με το να τον εχεις μεσα στο αυτοκινητο και να μην τον χρησιμοποιεις.

Προεπιλογή

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ.. αν μας βρει μια στραβή ένα σκ τώρα το καλοκαίρι σε μια παραλία.. αν είναι σχετικά φθηνό δλδ στο 50αρικο ίσως πάρω έναν..

Προεπιλογή

Είναι πολύ πιο ακριβος αφού είναι κ τα 4 κομμάτια ενωμένα σε ένα σώμα .
    Συνήθως δεν μένεις μια κ έξω όμως . Θα το δεις δλδ λίγο να ρετάρει λίγο να μην τραβάει στα ψηλά λίγο να κάνει κοψίματα .
    Υπάρχουν φυσικά κ εξαιρέσεις

Προεπιλογή

Κατάλαβα.. δλδ αν δω πρώτα συμπτώματα μετά προχωράω στην αγορά.. δεν χρειάζεται να έχω ήδη αγοράσει..

Προεπιλογή

τι το κακομελετας να σου ρθει; σβησε κ το ποστ μη τρωγεσαι με τα ρουχα σου , καλο καλοκαιρι
    Δεν τρέχει κάστανο.

Παρόμοια Θέματα

1. Αλλαγή πολλαπλασιαστή στα 56.000 χλμ....
    Από τον/την Strangfroot στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-16, 21:13
  2. Αλλαγή πολλαπλασιαστή στα 46000 Km σε Opel Astra H
    Από τον/την leas στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-11, 23:32
  3. Ε ΡΕ Π......Η!!!!!!!!! (Πρόβλημα με πολλαπλασιαστή σε Astra G)
    Από τον/την THEOFOS στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-10, 22:00
  4. Aγορά GTC
    Από τον/την deviant στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-09, 19:04
  5. αγορά Gtc 1.4
    Από τον/την giannis2708 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-08, 21:16

Δικαιώματα - Επιλογές