If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 40 από 40

Προεπιλογή

Βιτρινα!!!! Για βολτες το ειχατε??? Βλεπω και πισω πεντακαθαρο, σημαινει οτι ησουν ησυχος μικρος!!

Φιλος πριν κανα 2μηνο βρηκε παρατημενο σε μια πυλωτη και το πηρε, ενα golf 2αρι, εξωτερικα σε πολυ καλη κατασταση και εσωτερικο μολις μπηκα μεσα, αφθαρτο τελειως...!!!

Ευκαιριες ειναι αυτες...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Karaman : 09-11-18 στις 21:04
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Σχεδόν.... Μιας και σχεδόν όλα τα δρομολόγια ως οικογένεια τα κάναμε με το mistubishi!

Προεπιλογή

Στείλε μερικά μηνύματα, σίγουρα θα το θέλει κάποιο μεγάλο ή έστω ένα μικρό μουσείο (είτε στο εξωτερικό, είτε εδώ).

Αν δεν θέλεις να το δώσεις, όπως προείπαν ορισμένα παιδιά, βγάλε έξω το Corsa.

Προεπιλογή

Ερώτηση...
    Ποια η διαδικασία για να βγάλεις ένα αυτοκίνητο αντίκα/ιστορικό? Και τι ισχύει τελικά με την κίνηση του αυτοκινήτου?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνώμες για το παρακάτω?

https://autoplanet.gr/41200-large_de...kwn-355-ml.jpg

Το παρήγγειλα.

Προεπιλογή

Κωνσταντίνε αφού έχεις τόσο χώρο μήπως να του έφτιαχνες ένα σκεπαστρο να γλυτώνει τους ήλιους και τις ζεστές?
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Και τελικά το έκανες ιστορικό?
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Όχι Γιάννη, δεν το έκανα ιστορικό.
    Έβαλα χθες την κουκούλα για πρώτη φορά. Είναι εξαιρετική ποιότητα (με πόρους). Έχει και logo civic. Θα τη βάζω 4 μήνες το χρόνο, δηλαδή από μέσα Μάι έως μέσα Σεπτεμβρίου. Εννοείται κάθε 10 μέρες θα το ξεσκεπάζω.
    Έχω βάλει και αρκετές ναφθαλίνες για τα ποντικια τις οποίες θα ανανεώνω.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κωνσταντίνε αφού έχεις τόσο χώρο μήπως να του έφτιαχνες ένα σκεπαστρο να γλυτώνει τους ήλιους και τις ζεστές?
    Συμφωνώ και εγω για το σκεπαστρο και θα σου εξηγήσω το λόγο.
    Η κουκούλα αν δεν είναι ποιοτική, αλλά και να είναι με τις υγρασίες μπορεί να σου χαλάσει το χρώμα ειδικά στον ουρανό που "πατάει" πάνω.
    Αν φυσάει και μπαίνει η σκόνη, θα τριβεται πάνω στο χρώμα. Θέλει προσοχή η κουκούλα!

Προεπιλογή

Ήρθε!

Η μάρκα είναι από τις κορυφαίες,εχω πάρει κερί πριν κάτι μήνες.
    Πόσο το πήρες, το δοκίμασες;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEO-07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ και εγω για το σκεπαστρο και θα σου εξηγήσω το λόγο.
    Η κουκούλα αν δεν είναι ποιοτική, αλλά και να είναι με τις υγρασίες μπορεί να σου χαλάσει το χρώμα ειδικά στον ουρανό που "πατάει" πάνω.
    Αν φυσάει και μπαίνει η σκόνη, θα τριβεται πάνω στο χρώμα. Θέλει προσοχή η κουκούλα!
    Η συγκεκριμένη κουκούλα είναι απίστευτα ποιοτική (και πάρα πολύ ακριβή...)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEO-07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η μάρκα είναι από τις κορυφαίες,εχω πάρει κερί πριν κάτι μήνες.
    Πόσο το πήρες, το δοκίμασες;
    Μόλις το χρησιμοποίησα. Η υφή και το χρώμα είναι σαν αντηλιακό, δηλαδή λευκή-μπεζ κρέμα.
    Εκ πρώτης όψεως το αποτέλεσμα φαίνεται εξαιρετικό!

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Η συγκεκριμένη κουκούλα είναι απίστευτα ποιοτική (και πάρα πολύ ακριβή...)
    Και η τιμή αυτής εάν επιτρέπεται ? Καλημερα Κωνσταντίνε. χρόνια σου πολλά και καλά. Πάντα με ΥΓΕΊΑ σου εύχομαι.Καλα και απροβληματιστα χλμ να έχεις με τα εργαλεια σου !
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Προεπιλογή

Ειχα κουκουλωμενο αμαξι για 6 χρονια περιπου, κουκουλες επερνα απο τα πρακτικερ μια των 20-30€ αν θυμαμαι καλα της carver, 2 χρονια αντεχανε, γιατι αν και το ειχα κατω απο υποστεγο, παλι ο ηλιος της διαβρωνε. Ζημια σε χρωμα ειχα παρατηρησει τον τελευταιο χρονο, κυριως θαμπαδες σε μερικα σημεια, που με αλοιφη διωρθωθηκε, η σκονη περναει μεσα στην κουκουλα. Υγρασιες δεν ειχα γιατι δεν ηταν στην βροχη.
    Κωνσταντινε πρεπει να την δεσεις καλυτερα, μην καθησιχαζεσε στα λαστιχα που εχει εμπρος πισω, απο κατω δεν εχει αλλη δεση?? Το προβλημα ειναι οταν φυσαει η κουκουλα γινεται μπαλονι!!! στις αρχες εγω τα πρωινα το εβρησκα ξεκουκουλωμενο, μιας και ο αερας την εβγαζε, η δικια μου κουκουλα ειχε ιμαντα απο το κατω μερος στο κεντρο και ειχα κανει και εξτρα δεσεις που τις εποιανα στις ζαντες, για να μενει στην θεση της, το μπαλοναρισμα δεν το γλυτωνεις, παρα μονο αν το ποιασεις απο πανω με σχοινι, που ειναι το καλυτερο.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και η τιμή αυτής εάν επιτρέπεται ? Καλημερα Κωνσταντίνε. χρόνια σου πολλά και καλά. Πάντα με ΥΓΕΊΑ σου εύχομαι.Καλα και απροβληματιστα χλμ να έχεις με τα εργαλεια σου !
    Ευχαριστώ πολύ!
    Η κουκούλα αυτή είναι τουλάχιστον 20 χρόνον. Απλά ήταν διατηρημένη σε άριστη κατάσταση στη θήκη της. Δεν είχε χρησιμοποιεί. Δυστυχώς δεν γνωρίζω το ποσό. Ξέρω ότι η τιμή της ξέφευγε σε χρήματα εκείνη την εποχή... Ίσως να είναι και γνήσια. Διότι γράφει civic.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειχα κουκουλωμενο αμαξι για 6 χρονια περιπου, κουκουλες επερνα απο τα πρακτικερ μια των 20-30€ αν θυμαμαι καλα της carver, 2 χρονια αντεχανε, γιατι αν και το ειχα κατω απο υποστεγο, παλι ο ηλιος της διαβρωνε. Ζημια σε χρωμα ειχα παρατηρησει τον τελευταιο χρονο, κυριως θαμπαδες σε μερικα σημεια, που με αλοιφη διωρθωθηκε, η σκονη περναει μεσα στην κουκουλα. Υγρασιες δεν ειχα γιατι δεν ηταν στην βροχη.
    Κωνσταντινε πρεπει να την δεσεις καλυτερα, μην καθησιχαζεσε στα λαστιχα που εχει εμπρος πισω, απο κατω δεν εχει αλλη δεση?? Το προβλημα ειναι οταν φυσαει η κουκουλα γινεται μπαλονι!!! στις αρχες εγω τα πρωινα το εβρησκα ξεκουκουλωμενο, μιας και ο αερας την εβγαζε, η δικια μου κουκουλα ειχε ιμαντα απο το κατω μερος στο κεντρο και ειχα κανει και εξτρα δεσεις που τις εποιανα στις ζαντες, για να μενει στην θεση της, το μπαλοναρισμα δεν το γλυτωνεις, παρα μονο αν το ποιασεις απο πανω με σχοινι, που ειναι το καλυτερο.

Προεπιλογή

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι το καπό άρχισε να χαλάει... Διότι το καπό είχε βαφτεί ξανά (πριν πάρα πολλά χρόνια)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Μην κυκλοφορείται τα ιστορικά, πλέον ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ
    Από τον/την Dionisis N στο forum Εθνικά & Διεθνή events / αγώνες κλπ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-10-17, 02:42
  2. Πωλούνται δύο ιστορικά οχήματα
    Από τον/την dimpas στο forum Πωλείται
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-16, 13:25

Δικαιώματα - Επιλογές