If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 60 από 60

Προεπιλογή

Καλοταξιδο Ανδρέα! Φαίνεται εξαιρετικό!!!

Προεπιλογή

Καλοταξιδο φιλε, φαινεται καινουριο και το εσωτερικο ομορφο.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Καλοταξιδο και απροβληματιστο, γερος να εισαι να το χαρεις, βιτρινα το εργαλειο!!!
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοταξιδο Ανδρέα! Φαίνεται εξαιρετικό!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vacross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοταξιδο φιλε, φαινεται καινουριο και το εσωτερικο ομορφο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοταξιδο και απροβληματιστο, γερος να εισαι να το χαρεις, βιτρινα το εργαλειο!!!
    Ευχαριστω πολυ παιδια!
    Απο Τριτη που μαλλον θα το παρω περισσοτερες λεπτομερειες και φωτο!
    Driving is my escape ! ! !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγαλωσα και εχω γινει περιεργος σκεφτομαι... Βρισκω ενα corsa d καθαρο απο τρακαρισματα,καλη κατασταση εσωτερικου αλλα με λιγο υποπτα χλμ... Δεν ηταν απο leasing και μπαινω σε σκεψεις... Δεν βαριεσαι λεω θα ρισκαρω... Φευγω για να το σκεφτω αλλα λιγο παραδιπλα ψιλοκρυμμενο κατι μαυρο μου τραβαει την προσοχη... Ριχνω μια γρηγορη ματια γιατι δεν ειχα χρονο και φαινεται πολυ καλο... Ειναι κατι τις ακριβοτερο βεβαια αλλα ειναι και μεγαλυτερο σε χωρους (γουσταρω οικογενειακο)... Πολυ λιγα χλμ για diesel 5ετιας,αριστη κατασταση οπτικα μεσα εξω,full extra τα παντα ολα...
    Πεφτουν τηλ να δω τι μπορω να βρω και βρισκω ανθρωπο απο "μεσα" που με πληροφορει οτι ειναι οτι δειχνει και λενε. Πρεπει να φυγω ομως οποτε τηλ στον θειο φαναρτζη που βρηκε και τις πληροφοριες να παει να το δει. Περναει μια βασανιστικη μερα και την επομενη το απογευμα χτυπαει το τηλ απο τον θειο. Δωσε προκαταβολη χτες!!!!! Αριστο απο παντου!!! Κλεισε του λεω να προλαβω... Παιρνω τηλ και σε μιση ωρα εχω δωσει προκαταβολη. Σημερα εγκριθηκε η χρηματοδοτηση απο την τραπεζα,αυριο κατεβαινω για τις υπογραφες και το αργοτερο Τριτη το εχω στα χερια μου...
    Και τωρα η αποκαλυψη... Δεν ειναι opel αλλα εχει ιδια καρδια. 1.3 diesel 95 ps και 6αρι κιβωτιο... Ξαδερφακι θα ελεγα εγω...
    Ατρακαριστο,αβαφο με 38.000 πραγματικα χλμ!!! Στα πισω καθισματα αμφιβαλλω αν εχει κατσει ανθρωπος...Αγορασμενο και με βιβλιο service (τα παντα στην ωρα τους) στην αντιπροσωπεια απο ηλικιωμενο ιδιοκτητη που λογω προβληματος υγειας δεν μπορει να οδηγησει πλεον.
    Chevrolet aveo sedan
    https://static2.car.gr/13072533_j_b.jpg
    https://static1.car.gr/13072533_i_b.jpg
    https://static1.car.gr/13072533_3_b.jjpg
    https://static2.car.gr/13072533_d_b.jpg
    https://static2.car.gr/13072533_h_b.jpg
    Και μια προταση βελτιωσης
    http://www.microchips-tuning.com/car...s-122ps-260nm/

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Σαν καινούργιο ! Καλορίζικο και καλοταξιδο να είναι Αντρέα. Να το χαρείς. Αμάξι εισαγωγής ΔΕΝ θα έβρισκες σε τέτοια κατάσταση και τόσα χλμ σαν αυτό. Τελικά θέλει πολύ ψάξιμο και υπομονή και θα βρεθεί. Και ας είναι και ξαδερφάκι. Δεν πειράζει. Η καρδιά μετράει.....
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο synomak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφηστε βρε τον ανθρωπο να Αγιαση ......................................

Προεπιλογή

Πολύ ωραίο Αντρέα με καλούς χώρους και μπαγαζιέρα, καλά χλμ φίλε έρχεται και καλοκαίρι καλές βολτίτσες.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο synomak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην μου κανετε τετοια παιδια... Εχω και δοσεις να πληρωσω...
    Με κατι τετοιο θα πεταει!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν καινούργιο ! Καλορίζικο και καλοταξιδο να είναι Αντρέα. Να το χαρείς. Αμάξι εισαγωγής ΔΕΝ θα έβρισκες σε τέτοια κατάσταση και τόσα χλμ σαν αυτό. Τελικά θέλει πολύ ψάξιμο και υπομονή και θα βρεθεί. Και ας είναι και ξαδερφάκι. Δεν πειράζει. Η καρδιά μετράει.....
    Η κατασταση του ηταν αψογη... Δεν μπορουσα να το προσπερασω! Κι ας μην εχει τον κεραυνο,φτανει η καρδια...
    Απο τις αρχες του χρονου εψαχνα. Τιποτα δεν ειχα βρει σε τετοια κατασταση... Και ειδα παρα πολλα!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AUQ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφηστε βρε τον ανθρωπο να Αγιαση ......................................
    Πες τα Χρυσοστομε! Οχι οτι θελω και πολυ βεβαια... Στο ατσαλι στεκομαι.... 5 μερες τωρα αξεσουαρ για aveo/sonic ψαχνω...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMPIS.1.7D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ωραίο Αντρέα με καλούς χώρους και μπαγαζιέρα, καλά χλμ φίλε έρχεται και καλοκαίρι καλές βολτίτσες.
    Ευχαριστω Μπαμπη!

Senior Member Το avatar του χρήστη SotosKon
    Περιοχή
    Kαβαλα-Ηρακλειο
    Αυτοκίνητο
    Astra J

Προεπιλογή

Αντρεα ποιον κεραυνο...;Της gm ηταν μεχρι τωρα και η opel και η chevy και τα μοτερ της fiat...Τα ιδια σκατα ειναι ολα.Χεστα τι ψαχνεις...;Με το καλο...
    OPEL ASTRA J 1.3 ECOFLEX (ΜΥ12)

Senior Member Το avatar του χρήστη GTC25
    Περιοχή
    ΕΛΛΑΔΑ
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Ωραίος ο sotos.......
    OPEL ASTRA K BITURBO CDTi.....O ΓΗΤΕΥΤΗΣ!!!

OPEL CORSA E CDTi.....ΜΙΚΡΟΣ ΘΗΡΕΥΤΗΣ!!!

Προεπιλογή

Αντρεα, τοσο καιρο που εψαχνες, αυτα που ειδες τα ειδες μεχρι που εφτασες?? Μονο πελοπονησο?? Ανεβηκες και Αθηνα?? Η κατασταση ηταν τοσο δραματικη??
    Γιατι ισως σε λιγο καιρο να ψαξω και εγω, αλλα δεν εχω αποφασισει αν θα το ψαξω απο εδω ή να μπω στην διαδικασια να το φερω/φερουν απο εξω.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SotosKon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντρεα ποιον κεραυνο...;Της gm ηταν μεχρι τωρα και η opel και η chevy και τα μοτερ της fiat...Τα ιδια σκατα ειναι ολα.Χεστα τι ψαχνεις...;Με το καλο...
    Ευχαριστω πολυ!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντρεα, τοσο καιρο που εψαχνες, αυτα που ειδες τα ειδες μεχρι που εφτασες?? Μονο πελοπονησο?? Ανεβηκες και Αθηνα?? Η κατασταση ηταν τοσο δραματικη??
    Γιατι ισως σε λιγο καιρο να ψαξω και εγω, αλλα δεν εχω αποφασισει αν θα το ψαξω απο εδω ή να μπω στην διαδικασια να το φερω/φερουν απο εξω.
    Στην αρχη Νικο κοιταξα στις γυρω περιοχες αλλα δεν βρηκα κατι αξιολογο στην τιμη που ηθελα. Καποια που αξιζαν ηταν πολυ ακριβα... Μετα αρχισα να ψαχνω Αθηνα. Τηλεφωνα σε καποια που με ενδιεφεραν στα λογια ολα καλα,μολις χτυπαγα πινακιδα ομως σε ασφαλεια και κτεο απογοητευση... Τρακαρισματα σοβαρα,γυρισμενα χλμ και ολα αυτα σε αυτοκινητα Ελληνικης αντιπροσωπειας... 6 μηνες εψαχνα... Επισης τα περισσοτερα απο αυτα leasing/χρονομισθωσεις. Ολα καπου επασχαν για μενα βεβαια... Ειδικα οταν εβλεπα εσωτερικα κοτετσια με ξεφλουδισμενες επενδυσεις,γραντζουνιες στα πλαστικα και σκισμενα/καμμενα καθισματα.
    Ημουν ετοιμος να κλεισω η ενα hyundai i20 1.1 diesel απο leasing που απλα τρωγοταν η 1 opel corsa που ηταν καθαρο απο τρακαρισματα βαψιματα αλλα υποπτα χλμ (μοντελο 2013 μεχρι τελος του 2014 service στην αντιπροσωπεια στα 60.000 χλμ και απο το 2015 εως το 2018 ειχε φτασει 73.000 χλμ).
    Οπως καταλαβαινεις οταν επεσα πανω στο chevrolet που πραγματικα ειναι σαν καινουργιο χωρις κανενα μελανο σημειο δεν το πολυσκεφτηκα!! Πηρε ο θειος (φαναρτζης) τηλ στις 7 το απογευμα που τελειωσε ο ελεγχος και 7:15 ειχα ηδη καταθεσει ποσο προκαταβολης...!!!!!
    Το μονο που με φοβιζει ειναι το dpf γιατι ο ιδιοκτητης εμενε και κυκλοφορουσε Αθηνα....

Προεπιλογή

Αντρεα απο το Χαιδαρι μεχρι την Τριπολη θα του κανεις ενα καλο ξεμπουκομα...

Προεπιλογή

Και ναι αναμονη τελος.

Σημερα μεσημερι παρελαβα... Το αυτοκινητο ολα τα λεφτα... Πολυ ευχαριστημενος! Στον γυρισμο το ευχαριστηθηκα πολυ. Ωραια και η εκτη ταχυτητα,ταξιδευεις με χλμ και χαμηλες στροφες. Δεν το ανοιξα πολυ βεβαια (μεχρι 150 χλμ για λιγο) αλλα με ικανοποιησε αρκετα. Λιγο μαλακο βεβαια για τα γουστα μου,θελει ενα ημισκληρο αμορτισερ κατα την γνωμη μου,εν καιρο βεβαια. Επισης πολυ καλο το ενεργο cruise control (πρωτη φορα χρησιμοποιω),με βολεψε παρα πολυ στο ταξιδι! Απο εξοπλισμο εχει της παναγιας τα ματια,ακομα ανακαλυπτω πραγματα... Τελος αν και δεν εκανα οικονομικη οδηγηση με full air condition ολη την διαδρομη και 2 ατομα η μεση καταναλωση στο trip ηταν 5,9 λιτρα. Περισσοτερα τις επομενες μερες να γραψω καποια χλμ οπως επισης φωτο και παρουσιαση...

Προεπιλογή

Μπράβο ρε Ανδρέα!!!
    Καλά και απροβληματιστα km!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο ρε Ανδρέα!!!
    Καλά και απροβληματιστα km!
    Ευχαριστω πολυ!

Προεπιλογή

Μας ξέχασες Ανδρέα!?
    Πες εντυπώσεις από το εργαλείο!!! Και καμιά φωτό...

Προεπιλογή

Δεν σας εχω ξεχασει παιδια... Απλα δουλευα συνεχομενα και δεν ειχα χρονο... Περιμενα να ερθει και το σκ που εχω ρεπο να το πλυνω κιολας για την "φωτογραφιση" αλλα μας τα χαλασε ο καιρος... Καθε μερα βρεχει...
    Πολυ καλες εντυπωσεις απο το αυτοκινητο,εντοπισα και καποια θεματα (μικρης σημασιας) βεβαια και αρχισα και τις μικροαλλαγες...
    Πρεπει να βρω χρονο να μπω απο το laptop για να φτιαξω την παρουσιαση και να ανεβασω (εστω και ψιλολερωμενο) φωτο...

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-17, 02:15
  2. "Στρώσιμο" Diesel Κινητήρα . Μύθος ή πραγματικότητα?
    Από τον/την JeRiChO στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 139
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-16, 21:05
  3. Ανακοίνωση σχετικά με τον "δίφατσο" ή αλλιώς "TwoFace" ή αλλιώς "Disturbed"
    Από τον/την ASCONAN στο forum Κανόνες Χρήσης / Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-14, 00:17
  4. ψαχνω opel astra gtc 1.4 "αμεση αγορα"
    Από τον/την xaris_tsam στο forum Ανακοινωσεις / Νεα
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-13, 19:25
  5. εξι μερες "ξεκουραστηκε" και "εμεινε" απο μπαταρια! Φυσιολογικο?
    Από τον/την corsakias2002 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-02-11, 18:46

Δικαιώματα - Επιλογές