If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 26 από 26
    Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pascal_greece Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα στην παρέα. Με το τρίξιμο σε νιώθω. μου άρχισε πριν κανενα μηνα περιπου, κ ηταν το τριτο προβλημα που μου παρουσιασε απο το σεπτεμβριο του 2016 που το πηρα. εμενα μου τριζουν οι κολωνες αριστερ-δεξια, εκει που ειναι η ζωνη. ελαχιστα κ σπανια χαμηλα κατω απο το ταμπλω στην ποτηροθηκη. το πηγα στην αντιπροσωπεια τσιτωμενος γιατι ειχα ήδη τραβηξει τις αλλες δυο μ@λ@κιες και μου λενε οτι ειναι λογω συστολης των πλαστικων απο το κρυο. τους ρωταω "δλδ τοσο αχρηστα υλικα βαζετε και με χρεωσατε 16000 ευρω?" η απαντηση τους ηταν οτι δεν γινεται κατι. βγηκα εξω απο το φανοποιειο, πηρα τηλ στα κεντρικα και τους ειπα οτι μολις προχωρησα σε μηνυση μεσω ΙΝ.ΚΑ. και ενημερωσα την τραπεζα οτι οι δοσεις δεν θα πληρωθουν περαιτερω. μετα απο 5 λεπτα βγαινει ο φανοποιος εξω τρεχοντας και μου λεει "μπορεις να το αφησεις σημερα και να το παρεις αυριο?" . οκ, το αφησα, και την αλλη μερα δεν υπηρχαν τριξιματα.
    η αντιπροσωπεια με το που υπεγραψες το δανειο ,τα πηρε τα λεφτά της ,οπότε εσύ θα είχες θέμα με την τραπεζα για την καθυστερηση των δόσεων.
    Μαλλον τηλεφωνοντας στα κεντρικα ,τους πιεσες περισσότερο για να το δουν.
    Γιάννης

Προεπιλογή

εδω κανεις ενα λαθος. το δανειο μου ειναι στην τραπεζα της bmw, δλδ στη δικη τους, οποτε τους νοιαζει και τους παρανοιαζει αν θα πληρωσω ή οχι. την απομενη μερα με πηρανε τηλεφωνο απο τη bmw bank για να μαθουν αν λυθηκε το προβλημα μου.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pascal_greece Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω κανεις ενα λαθος. το δανειο μου ειναι στην τραπεζα της bmw, δλδ στη δικη τους, οποτε τους νοιαζει και τους παρανοιαζει αν θα πληρωσω ή οχι. την απομενη μερα με πηρανε τηλεφωνο απο τη bmw bank για να μαθουν αν λυθηκε το προβλημα μου.
    αλλο η εσωτερικη χρηματοδοτηση απο τραπεζα που ανηκει στον ομιλο του κατασκευαστη και αλλο με τις ανεξαρτητες.η opel δεν εχει στον ομιλο της συγχρηματοδοτηση
    Γιάννης

Προεπιλογή

Δεν τους νοιαζει αν θα πληρωσεις η οχι. Εκεινοι εχουν πληρωθει
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Προεπιλογή

Παιδιά έχω ένα ένα τρίξιμο που προέρχεται από το τζαμακι του καντράν εν κινήσει μόλις το ακουμπώ με το χέρι και το σταθεροποιω κατά κάποιο τρόπο σταματάει μόλις το αφήνω ξανά τρίζει. Τι λύση μου προτείνετε χώρις να το ανοίξω;

Senior Member Το avatar του χρήστη GTC25
    Περιοχή
    ΕΛΛΑΔΑ
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Τριγμοί από τις κολώνες της ζώνης οφείλονται από τους αδελφούς των κλειδαριών!Κάντε μια ρύθμιση στους αφαλους και θα σε σε εξαληφθουν!!Όσον αφορά τους τριγμούς του ταμπλό τον μόνον που εγώ έχω ακούσει είναι από το πάνελ της θέρμανσης όπου το δεξί πόδι στις έντονες αριστερές στροφές ακουμπά με πίεση στο πλαστικό... λογικό κάποιες στιγμές να ακούσεις ένα Τσικ!! Προσωπικά περαν του πιο πάνω σχολίου μου δεν έχω τον παραμικρό θορυβο,τριγμοί από το corsa έπειτα από 2 χρόνια και 34000km στον δρόμο σε άσχημο οδικό δίκτυο.... απεναντίας στο astra k έχω γράψει για τριγμούς από τα πλαίσια των εμπρός θυρών και μόνον.
    OPEL ASTRA K BITURBO CDTi.....O ΓΗΤΕΥΤΗΣ!!!

OPEL CALIBRA TURBO 4X4.....???????

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. καλωδιωσεις για πορτες corsa c
    Από τον/την papakias στο forum Ζητείται
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-10-15, 01:11
  2. επαναφορα πορτας corsa d
    Από τον/την CORSA D!! στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-12-13, 18:36
  3. περίεργο τριξιμο μπροστά δεξιά σε corsa d
    Από τον/την j6634 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-12, 23:32
  4. Τριξιμο απο τον μεσαιο μεντεσε της πορτας!
    Από τον/την GTC25 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-11, 19:41
  5. Τριξιμο στις πορτες
    Από τον/την stef0s στο forum Interior (Εσωτερικά)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-10, 00:15

Δικαιώματα - Επιλογές