If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Προεπιλογή Αποχαιρετισμός

Όντας μη κάτοχος ενός Opel πλέον , ήθελα να ευχαριστήσω όλους σας για τον χρόνο και την βοήθεια που δώσατε , όποτε αυτή μου χρειάστηκε .
    Η σελίδα είναι από τις πλέον αξιόλογες και όχι μόνον για το τεχνικό μέρος .
    Εύχομαι σε όλους σας , οτι καλύτερο σε προσωπικό και επαγγελματικό επίπεδο . Ήταν χαρά μου να βρίσκομαι εδώ .
    Με εκτίμηση
    babisskg
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

φιλε μου καλη συνεχεια και σε σενα. δεν χρειαζεται ομως να χασεις την επαφη και την επικοινωνια με την παρεα μας. μπορουμε να δωσουμε βοηθεια και για αλλα αυτοκινητα. να εισαι καλα. γερος και δυνατος και να εχεις παντα καλα και ασφαλη χιλιομετρα
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση , καλό βράδυ εύχομαι , θα κρατήσω ανοιχτό τον λογαριασμό μου , είχα πάντα στο μάτι ένα Insignia Tourer , ποιός ξέρει !

Προεπιλογή

Καλη συνεχεια. Και οτι καλυτερο. Απο τα λιγα ποστ με ουσια και εκτιμηση! Μπραβο σου. Μακαρι να συνεχισεις και εδω.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Σου ευχομαι τα καλυτερα

Προεπιλογή

Ευχαριστώ τον vacross για την ανταπόκριση του , εύχομαι ότι καλύτερο και σε κείνον , καλή συνέχεια .

Προεπιλογή

Ευχαριστώ AUQ , καλές διαδρομές με ασφάλεια και την απαιτούμενη ταχύτητα , καλό καλοκαίρι .

Moderator Το avatar του χρήστη giorgos_ASTRA G
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτη
    Αυτοκίνητο
    Astra G

Προεπιλογή

Αγαπητε babisskg καλημερα, κατ αρχην σου εύχομαι να χαρεις το νεο σου οχημα και να εχεις παντα ασφαλή και διασκεδαστικα χιλιομετρα με την οικογενεια σου. Επισης οφειλω να σου πω πως δε χρειαζεται να αποχωρίσεις απο την παρεα μας που οπως μας ειπες (προς τιμην σου) την εχεις εκτιμήσει και αγαπησει πολυ

Αυτα τα λιγα απο εμενα, περιμενουμε νεα σου
    OPEL ASTRA G 1999 X14XE SPORTIVE

Παρόμοια Θέματα

1. Αποχαιρετισμός σε ενα φίλο....
    Από τον/την stevef50 στο forum Opel
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-09, 13:33

Δικαιώματα - Επιλογές