If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Προεπιλογή Cruize Contro stalk σε astra h gtc cdti

Χαιρετώ την παρέα και θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πει αν ο παρακάτω διακόπτης τεριάζει στο astra μου!
    http://www.ebay.com/itm/Genuine-Vaux...kAAOSwQItT~v1R
    Το δικό μου stalk γράφει τον κωδικό 24445280.
    Ευχαριστώ!

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Astrahgtc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετώ την παρέα και θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου πει αν ο παρακάτω διακόπτης τεριάζει στο astra μου!
    http://www.ebay.com/itm/Genuine-Vaux...kAAOSwQItT~v1R
    Το δικό μου stalk γράφει τον κωδικό 24445280.
    Ευχαριστώ!
    γιατι να το παρεις απ εξω οταν εδω κοστιζει ο μοχλος,η βαλβιδα στο συμπλεκτη και ο προγραμματισμος ολα μαζι 70 ευρω σε αντιπροσωπεια οπελ;δεν σε κρινω,την γνωμη μου λεω αλλα γιατι να περιμενεις να σου ερθει οταν σε μια μερα πας και τα βαζεις;
    Γιάννης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι να το παρεις απ εξω οταν εδω κοστιζει ο μοχλος,η βαλβιδα στο συμπλεκτη και ο προγραμματισμος ολα μαζι 70 ευρω σε αντιπροσωπεια οπελ;δεν σε κρινω,την γνωμη μου λεω αλλα γιατι να περιμενεις να σου ερθει οταν σε μια μερα πας και τα βαζεις;
    Συμφωνώ απόλυτα . Συν ότι αν μετά κάτι δεν πάει καλά δεν υπάρχει η δικαιολογία του δεν φταίω εγώ αλλά το ανταλλακτικό που μου έφερες
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλωδίωση και βαλβίδα έχει μόνο το stalk χρειάζομαι. Δεν νομίζω να είναι τόσο φθηνό στην αντιπροσωπεία 83,68 το πουλάνε εδώ http://www.opelbouga.gr/diakoptis-fo...l-opel-gm.html μόνο τον διακόπτη.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Astrahgtc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλωδίωση και βαλβίδα έχει μόνο το stalk χρειάζομαι. Δεν νομίζω να είναι τόσο φθηνό στην αντιπροσωπεία 83,68 το πουλάνε εδώ http://www.opelbouga.gr/diakoptis-fo...l-opel-gm.html μόνο τον διακόπτη.
    εγω παντως το 2011 στον καλτσουνη εβαλα το cruise πακετο (βαλβιδα-μοχλος-προγραμματισμος ) με 90 ευρω και φιλος εβαλε το 2014 στο αστρα στον καλτσουνη παλι με 70 ολα .αυτη τη στιγμη τρεχει 20% εκπτωση αν κανεις καλοκαιρινο ελεγχο.για τσεκαρε το
    Γιάννης

Παρόμοια Θέματα

1. astra j 1.3 vs 1.7 cdti.....???
    Από τον/την 4now στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-04-16, 23:12
  2. Το νέο μου Astra 1.6 CDti 136 hp
    Από τον/την dim_teilar στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-06-15, 23:59
  3. cruize control
    Από τον/την giorgis81 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-11, 22:06
  4. ASTRA SW 1,3 CDTI 95HP ή 1.7 CDTI 80HP
    Από τον/την gregkn73 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-11, 21:27
  5. astra 1.3 cdti
    Από τον/την alexis-1.3cdti στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-10, 09:51

Δικαιώματα - Επιλογές