If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 27 από 27

Προεπιλογή

Σόρι για το σβήσε-γράψε μυνήματα αλλά με παιδεύει το upload.Ότι απορίες προκύψουν ευχαρίστως να βοηθήσω σε ότι μπορώ....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημήτρης jkboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραια Δημητρη , ευχομαι να πανε ολα καλα τωρα , εγω στο δικο μου βλεπω και 0,3 L/h .
    Τωρα ειναι πιο καλες η τιμες στα μπεκ
    Πριν τι εβλεπες απο καταναλωση στο ρελαντι με ζεστο κινητηρα ?

Σου εκανε εκμαθηση μικρης ποσοτητας παροχης καυσιμου & εκμαθηση μπεκ

Προεπιλογή

Ξεχασα να σου πω ριξε και ενα καθαριστικο για μπεκ τωρα στο καυσιμο και καντου μια μεγαλη βολτουλα

Προεπιλογή

Πριν με ζεστό κινητήρα έβλεπα 0.8l/h.Ναι όντως έκανε εκμάθηση αυτά τα δύο και έστρωσε.Πριν ένα μήνα έκανα φουλάρισμα Θεσσαλονίκη και έβαλα ένα καθαριστικό μπεκ και ταξίδεψα μέχρι Χαλκίδα αλλά τίποτα.Τώρα σε 2000χιλιομετρα είμαι για service και σκέφτομαι για κάτι καλύτερο σε λάδι από αυτό που βάζει η opel.Γνωρίζουμε κάτι?

Προεπιλογή

καλησπερα ! λοιπον εβαλα ενα καλο φαρμακο για τα μπεκ μεσα εκανα 400 χλμ αλλα και παλι τιποτα ! τωρα ηρθε η ωρα για διακοπες !!!!!!! οποτε θα το ξανα δουμε μετα απο τον αυγουστο !! λογικα θα το παω σε καποιο εξειδικευμένο συνεργειο για ντιζελ ή στην οπελ μηπως βρουμε καμια λυση !!!! απο την μικρη μου εμπειρια σε μυστηρια προβληματα τετοιου τυπου απο τα προηγουμενα αυτοκινητα που ειχα (307cc - honda hrv) την λυση την βρηκαν στην αντιπροσωπεια με πολυ μικροτερο κοστος απο οτι περιμενα !!!

κραταω μια ατακα ενος φιλου ποιο πανω οτι με υπομονη και εναν καλο μαστορα θα βγει ακρη !!!

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!

Προεπιλογή

Στη φοτο το ρελαντι δεν εχει αρκετες στροφες; μπορει να ειναι ιδεα μου και να μη βλεπω καλα τη φοτο.

Προεπιλογή

Πως παει το εργαλειο σου φιλε ???

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. ταρακούνημα σαν μπρος πισω στις χαμηλες στροφες..
    Από τον/την nickma στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-10-16, 01:21
  2. Ρεταρισμα στις 1500 με 1800 στροφες
    Από τον/την spirus14 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-13, 13:26
  3. περιεργος θορυβος στις χαμηλες στροφες
    Από τον/την laed στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-13, 14:29
  4. προβλημα μεσα στις διακοπες! φτου!
    Από τον/την rempetis71 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-12, 00:37
  5. περιεργος θορυβος στις 2500 στροφες
    Από τον/την racer555 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-11, 10:42

Δικαιώματα - Επιλογές