If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 60 από 74

Προεπιλογή

Θα βγάλω αν είναι βίντεο να το ανεβάσω. Σαν τον παρακάτω θόρυβο μοιάζει:
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη feedoxx : 05-07-18 στις 01:51

Προεπιλογή

Update: Έβγαλα βίντεο, σας φαίνεται φυσιολογικός ο ήχος;

Senior Member Το avatar του χρήστη GTC25
    Περιοχή
    ΕΛΛΑΔΑ
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Κάτι ακούγεται αλλά τι......
    OPEL ASTRA K BITURBO CDTi.....O ΓΗΤΕΥΤΗΣ!!!

OPEL CALIBRA TURBO 4X4.....Ο ΘΡΥΛΟΣ!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη Themis78
    Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Να σου πω Μπάμπη, δεν θα ήταν άσχημα... αλλά πας σε άλλα μονοπάτια στο εμπόριο. Τουλάχιστον έχω την ευκαιρία μέσω της εταιρείας να αγοράσω πολύ φθηνά οποιοδήποτε αμάξι. Amg diesel 3.0 lt δεν θυμάμαι ποιο , λογικά κάπου 8ετιας στα 22.000λεβα, δεν νομίζω να είναι πολλά.
    Καλά να είμαστε ...και μακάρι να είχαμε ένα κράτος που να μην απαιτεί ΜΟΝΟ ο πολίτης να είναι σωστός και συνεπείς από την οδήγηση μεχρι τους οποιουσδήποτε φόρους... αλλά και τι στο καλό κάνει αυτό προς εσένα!!!!

Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Για τους λάτρεις του καλού και ποιοτικού καφέ.....Εκεί υπάρχει θέμα στην Σόφια. Ελάχιστα (πρέπει να τα ψάξεις ή κάποιος ξέρει) μαγαζιά κάνουν καλό fredo espresso, όσο για φραπέ ναι...αλλά με 25-30% καφέ και όλοοοο το υπόλοιπο γάλα (κάτι σαν milk σεικ γίνεται). Ελληνικός καφές και αυτός δύσκολος. Υπάρχουν κάποια και πάλι μαγαζάκια σαν παντοπωλεία δλδ τριγύρω απο το κέντρο οπου θα βρείς πχ λουμίδη. Γενικά ο καφές ο κρυος ειδικα είναι ένα σημαντικό θέμα.
    Καλημέρα.

Προεπιλογή

Γενικα στην Βουλγαρια υπαρχει ενα θεμα με τον καφε και γενικως με την ποιοτητα του φαγητου.
    Πηγαινω αρκετα συχνα, να μου πεις διπλα ειναι, Μπανσκο-Παμποροβο για χειμερινες εξορμησεις, Καρτζαλι και Χασκοβο για βολτα και ψωνια.
    Καλα ειναι, δεν ειναι και οι πιο φιλοξενοι ανθρωποι οι Βουλγαροι... Σε τιμες εχει διαφορά, τα πετρελαια και οι βενζινες τους λενε οτι ειναι φοβερες, εγω δεν μπορω να πω οτι ειδα διαφορα. Ειναι μια χωρα που τωρα βρισκεται σε αναπτυξη και με γοργους ρυθμους μαλιστα.

Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Καλημέρα σε όλους.
    Απορία : Έτσι ειναι η πλαστικός θόλος των τροχών απο μέσα...με σγρουμπαλάκια??πρώτη φορά αλλάζω θόλο πλαστικό. Ρώτησα τον πωλητή και μου είπε ότι όλοι απο τον ίδιο προμηθευτή παίρνουν του θόλους,
    έτσι είναι, δεν θα δω διαφορά δλδ και απο άλλον αν το έπαιρνα.

pnc near me now

Προεπιλογή

Καλημέρα.
    Σιγουρα δε πρεπει να ειναι ετσι, αν δεν εχουν αερα μεσα τα γρουμπαλακια δεν θα εχεις θεμα! Απλα ειναι κατασκευαστικό λάθος...ημιτανσιον λογικα ειναι ε;
    Στο Fiat punto ΙΙ που έχω δεν είναι έτσι και στο Lancia που ειχα παλιά και έβαλα άλλους ήταν λείοι-γυάλιζαν, στα αναφέρω αυτά επειδή λογικά ειναι για το Bravo.

Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Όχι δεν έχουν αέρα μέσα. Αυτό ακριβώς του είπα geo, ρε μπας και είναι αστοχία υλικού ρε συ....και μου λεει οχι έτσι έρχονται, από έναν προμηθευτή. τι να πεις. απλα δεν θα ξαναπάρω απο αυτόν και τον δεξί που θέλω και θα είμαι πιο προσεκτικός στο τι θα ζητήσω

Προεπιλογή

Προμηθευτης μπορει να ειναι ενας, παραγωγος πολλοι!! Εγω για ιμιτασιον το βλεπω κακης ποιοτητας εμφανησιακα, και θα φανει και στην τοποθετηση, αν τεροιαξει ακριβως δηλαδη στις θεσεις που ειναι τα στηρηγματα και οι βιδες χωρις μετατροπες.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προμηθευτης μπορει να ειναι ενας, παραγωγος πολλοι!! Εγω για ιμιτασιον το βλεπω κακης ποιοτητας εμφανησιακα, και θα φανει και στην τοποθετηση, αν τεροιαξει ακριβως δηλαδη στις θεσεις που ειναι τα στηρηγματα και οι βιδες χωρις μετατροπες.
    + 1, Κουκουρουκου.

Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Νίκο όπως το είπες. Ήταν ακριβώς η πρώτη μου σκέψη, λέω δεν γίνεται κάποιο λάθος υπάρχει και ας λέει οτι θέλει αυτός. Μα με που το άνοιξα, "τρόμαξα" Λεω καλά θα πάω να βάλω αυτό επάνω??Πες οτι το πουλάω το αμάξι, όσο μπορώ το προσέχω εξωτερικά εσωτερικά, και αν δει κάποιος τον θόλο??ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ. να καθήσω και να κάνω ολόκληρη εξήγηση δλδ να προσπαθήσω να "δικαιολογήσω" το κατάστημα!!!
    Μπα...αυριο πάει για πίσω και θα μου φέρουν το κανονικό.
    Είτε γνήσιο είτε ιμιτασιόν ....ετσι δεν πρέπει να είναι σίγουρα. Όσο για το αν ταιριάζει, νίκο, πάλι την στιγμή που το άνοιξα , μπαα δεν το βλέπω να μου ταιριάξει. Ξέρω τους θόλους μου, αφού εγώ έβγαλα-έβαλα την μάσκα.
    Πίσω αύριο με συνοπτικές διαδικασίες.

Senior Member
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ Π_ΦΑΛΗΡΟ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Φαινονται κακιστης ποιότητας. Ας το βαλει ο πωλητης στο δικο του αυτοκινητο,θα ελεγα εγώ.

Προεπιλογή

Ο κουμπαρος μου εχει ενα ford mondeo mk3, εχει φτασει να του καιει 500ml λαδια ανα 900km, παρατηρισε οτι οταν ρολαρει σε κατηφορες με ταχυτητα μεσα, με το που πατησει γκαζι απο πισω πεταει καπνιλα καμενου λαδιου. Τωρα απο αυτο μπορουμε να καταλαβουμε, καιει λαδια απο τα τσιμουχακια??? ή απο ελατηρια???

Προεπιλογή

Καλημερα Νικο , ειτε τσιμουχακια βαλβιδων ειτε ελατηρια πρεπει να ανοιχτει το μοτερ για να γινει η σωστη διαγνωση , αυτο ειναι το μονο σιγουρο .

Αφου θα φτασει σε αυτο το επιπεδο , εγω θα του εβαζα και ενα σετ ελατηρια , δεν ειναι και τοσο ακριβα .

Προεπιλογή

Αν είναι από τα ελατήρια, θα πρέπει να δείξει και σε μέτρηση συμπίεσης, χωρίς άνοιγμα μοτέρ, πιστεύω.

Προεπιλογή

Συμπιεση ειχανε μετρησει πριν λιγο καιρο γιατι ειχε κατι θεματα με ρεταρισματα και του λεγανε καμενες βαλβιδες (εχει αεριο) και τελικα δεν ηταν απο βαλβιδες τα ρεταρισματα και συμπιεση ειχε καλη.
    Αυτο λεει και αυτος, αφου θα βγαλει κεφαλη να αλλαξει τσιμουχακια να περασει και ελατηρια, αλλα αυτα τα κωλομοτερ τα ford, νωμιζω εχουν μεσαιο ιμικαρτερ το οποιο για να βγει κατεβαζεις σασμαν, οποτε κατεβαζεις και ολο το μοτερ για να αλλαξεις ελατηρια, και σου βγενει ο κουκους!!!

Προεπιλογή

Θα αλλάξεις ελατήρια χωρίς να κάνεις honing ;

Προεπιλογή

Από τα τσιμουχάκια του καίει...
    Το ίδιο πρόβλημα με τα φιατ.
    Σταματημενο στο φαναρι και ειναι οκ...μολις πας να ξεκινήσεις....ντουμάνια!
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Προεπιλογή

K αυτά τα μοτέρ της φορντ το είχαν το θέμα τους με τα καπάκια γενικά.
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Turbinoproblems ή σχετικά θέματα με αυτές.
    Από τον/την EPIVITOR στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-15, 11:59
  2. Θέματα με το σύστημα τροφοδοσίας
    Από τον/την apagogeas στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-14, 18:06
  3. Offset ζάντας και θέματα.
    Από τον/την thrilos στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-12, 00:44
  4. 24ωρα-48ωρα τελευταία θέματα.
    Από τον/την manik στο forum Παράπονα Μελών / Προτάσεις Βελτίωσης του Club/Forum
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-12-08, 15:05
  5. Το νέο Corsa (D) και θέματα ιπποδύναμης
    Από τον/την bizbizet στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-07, 11:04

Δικαιώματα - Επιλογές