If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 43 από 43

Προεπιλογή

Το ξεκάπνισες για τα καλά το κορσάκι, πολλά χλμ για ένα τριήμερο. Μπορεί να μην κοιμήθηκες στο ξενοδοχείο αλλά περάσαμε ωραία. Είχα και εγώ μια εμπειρία σε ξενοδοχείο με παιδιά γυμνασίου στην Καστοριά, το πρώτο βράδυ γινότανε χαμός, άντε λέω παιδιά είναι, το επόμενο βράδυ γινόταν τις πουτ@ν@ς χαχαχαχα κάπνιζαν αργιλέ πάνω σε μια σακούλα ναύλον και πήρε φωτιά 6:00 το πρωί, άρχισε να κτυπάει ο συναγερμός φωτιάς του ξενοδοχείου, έχω πεταχτεί έξω στο διάδρομο με το σλιπάκι για να δω αν καίγεται το ξενοδοχείο και καούμε ζωντανοί χαχαχαχα τρομερή εμπειρία δεν θα την ξεχάσω ποτέ. Το κορσάκι σου το έχεις στην πένα μπράβο και από καύσιμο μια χαρά είναι για 150 αλογάκια.

Senior Member Το avatar του χρήστη Tensakos
    Περιοχή
    Αθηνα
    Αυτοκίνητο
    Corsa D GSi

Προεπιλογή

Ευχαριστω ρε φιλε να σε καλα !!! λιγο εκει ναι ξεκαπνισε !!! χαχαχαχ καπως ετσι ημουν απλα με ρωσους δεν καταλαβαινα και τι ελεγαν και μου εσπαγαν περισσοτερο τα νευρα ... Τεσπα περασμενα ξεχασμενα ... Φευγω τωρα παλι για χαλκιδα 2ημερο και θα τα ξαναπουμε συντομα ελπιζω !!!

ΥΓ : Εβαλα και αυτοκολλητα ...

Δεν χρειαζεται να πω αλογα τωρα !!! Και στα 2 μου οχηματα !!!
    Τα φιλια μου !!!
    Opel Corsa D 1.4 5d Sport Edition 08' ( Ο Χαμαλης) 108.000χλμ (επωληθη 2018)

Opel Corsa D 1.6 3d Gsi Turbo 09' (Το Βολταδικο) 48.500χλμ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tensakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω ρε φιλε να σε καλα !!! λιγο εκει ναι ξεκαπνισε !!! χαχαχαχ καπως ετσι ημουν απλα με ρωσους δεν καταλαβαινα και τι ελεγαν και μου εσπαγαν περισσοτερο τα νευρα ... Τεσπα περασμενα ξεχασμενα ... Φευγω τωρα παλι για χαλκιδα 2ημερο και θα τα ξαναπουμε συντομα ελπιζω !!!

ΥΓ : Εβαλα και αυτοκολλητα ...

Δεν χρειαζεται να πω αλογα τωρα !!! Και στα 2 μου οχηματα !!!
    Τα φιλια μου !!!
    Να περάσετε καλά φίλε

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές