If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 39 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 2937383940 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 761 έως 780 από 783

Προεπιλογή

Και μια στολισμένη

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Καλημέρα στην παρέα μας και καλή Κυριακή να έχουμε. Συγνώμη για την Παρασκευή το βράδυ άργησα απ' την συνάντηση να γυρίσω σπίτι. Έχασα το λεωφορείο είχε και κινηση παντού και γυρισα σπίτι με τα πόδια. Οπότε όταν έφτασα με περίμενε ο μικρός Νικόλας-Αγγελος να παίξουμε και μετά κοιμηθήκαμε και μαζί ,οπότε δεν άνοιξα τάμπλετ. Κατ αρχήν να πω και εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ για την όμορφη παρέα που είχαμε. Τώρα διάβασα ότι είχατε βλέψεις για αλυκές ή μύρτιλο. Σορυ που σας χάλασα την βόλτα.Απλα θα περνούσατε να με πάρετε απ' το ταχυδρομείο και θα σας ακολουθούσα και εγώ. Δεν ήταν άσχημα όμως και εκεί που καθησατε. Είχε και ωραια περάσματα για τον Θέμη ! Χαχαχά.
    Χάρηκα που γνώρισα ένα ακόμη νέο μέλος και από τόσο μακριά. Φιλε Μάριε να είσαι καλά και εσύ και η οικογένεια σόυ και το Αστρακι σου. Χαρηκα που ήρθε ο Γιώργος μαζί με τον Κώστα(AURIS) από αλμυρό. Καλό παιδί και ας μη έχει Όπελ ο Κώστας. Δεν έχουμε κολλήματα και όλοι είναι δεκτοί στην παρέα μας. Εξάλλου όλοι την ίδια τρέλα κουβαλάμε ! Φίλε Μπάμπη την Επομενη φορά θέλουμε και Βασίλη παρεα μπας και πατήσουμε και κάποιον....χαχαχά !
    Καλοδεχουμενοι και χάρηκα για τα παιδιά Γιώργο και Κώστα που ήρθαν μαζί με Μπάμπη και Μάριο. Φίλε και γείτονα Θέμη χάρηκα που σε ξαναείδα. Είναι η σειρά μας του χρόνου πρώτα ο Θεός να ειμαστε καλά και να πάμε Λάρισα να πιούμε μια καφεδια με τους φίλους μας. Να βολεύει να έρθει και ο Βασίλης και ο Θωμάς και όποιος άλλος φίλος θελει. Θα είναι και η γιορτή του Μπάμπη οπότε έχουμε έναν ακόμη λόγο να πάμε.

Καλή χρονιά με υγεία , υγεία και υγεία σε σας και στις οικογένειές σας. Σας εύχομαι ότι καλύτερο για την νέα χρονιά. Και τα αμαξάκια μας να είναι καλά χωρίς προβλήματα και στεναχώριες. Χαίρομαι που έχω τέτοιους φίλους μέσα από αυτό το φόρουμ και μοιράζομαι μαζί σας τα προβλήματα μου. Και κάποιοι από εσάς με έχουν βοηθήσει πραγματικά και κυριολεκτικά ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ! ! ! ! !
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργος Ντάνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε παγκόσμια αποκλειστικότητα φωτό του Μπάμπη με ανοιχτό καπό!

https://imgur.com/cayRkr6
    ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ? ? ?

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMPIS.1.7D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευτυχώς την τουρμπίνα την έχει χαμηλά και δεν φαίνεται μην τρομάξει και ο κόσμος χαχαχαχα
    Γι αυτό μπήκες μπροστά φίλε ,,, για να προλάβεις τα εγκεφαλικά.....Δεν θα τρόμαζε ο κόσμος μόνο, θα είχαμε και άπωλειες.... Και άντε εσύ να κάνεις πάτημα μετά με κάποιον.....Χαχαχα. ! ! !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γι αυτό μπήκες μπροστά φίλε ,,, για να προλάβεις τα εγκεφαλικά.....Δεν θα τρόμαζε ο κόσμος μόνο, θα είχαμε και άπωλειες.... Και άντε εσύ να κάνεις πάτημα μετά με κάποιον.....Χαχαχα. ! ! !
    Δεν κάνει να τα μαρτυράμε όλα χαχαχαχα Καλή χρονιά σε όλους παιδιά και όπως είπαμε το Φεβρουάριο σας περιμένουμε Λάρισα μαζί με τον Βασίλη.

Senior Member Το avatar του χρήστη Themis78
    Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ? ? ?
    Ήδη η φωτό του "φτιαγμένου" μοτέρ ενός γαλάζιου* Opel Corsa Diesel από Λάρισα κυκλοφορεί σε όλα τα μηχανοκίνητα site!!!!
    Καταφέρνοντας το απίθανο.....ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΜΑΜΑΑΑΑΑ!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Themis78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήδη η φωτό του "φτιαγμένου" μοτέρ ενός γαλάζιου* Opel Corsa Diesel από Λάρισα κυκλοφορεί σε όλα τα μηχανοκίνητα site!!!!
    Ετσι Θεμη πες τα! Επισης πληροφοριες λενε οτι εχει φωτο απο παλια της μηχανης και ανεβαζει αυτη και οχι οπως ειναι τωρα.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Χαιρομαι που περασατε ομορφα. Μακαρι να γινοταν να ερθω. Την επομενη εκει ή εδω. Θεμη για το street racing δεν μου απαντησες νομιζω. Περιμενω με τι πατησες τελευταια. Καλα να περνατε παιδια.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Themis78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρυβε λόγια κρυβε λόγια!!! Παιδιά ένα πράγμα θα σας πω τον Μπάμπη όσο ερχομασταν παρέα από Λάρισα δεν τον προλάβαινα...!!!

Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Δεν πατάει κάνεις πλέον... ένα 320 μόνο πριν μερικές μέρες ήρθε δίπλα πήγε να ανοίξει αλλά έμεινε με το άνοιγμα... Έφαγε λίγο ντουμάνι και έκοψε. Αυτά μπεβε ... χρόνια ολόκληρα δεν πάνε βρε φίλε. Πότε δεν θα έπαιρνα bmw.

Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Θέλω, καθάρισμα εισαγωγή, έλεγχο-καθαρισμα turbo, egr μάλλον off και μια ρύθμιση στην pdracing για όλο το σύνολο των περιφερειακών που πέρασα μετά το remapping. Μετά θα πατήσω κανονικά

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vacross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρομαι που περασατε ομορφα. Μακαρι να γινοταν να ερθω. Την επομενη εκει ή εδω. Θεμη για το street racing δεν μου απαντησες νομιζω. Περιμενω με τι πατησες τελευταια. Καλα να περνατε παιδια.
    Βασίλη έχει κλείσει από χθες η επομενη συνάντηση θα έιναι Φεβρουαριο στη Λάρισα ! Κανόνισε από τώρα. Όταν θα μπορείς εσύ μας λες και κανονίζουμε ημερομηνία. Θέμης Μπάμπης και εγώ είμαστε από τώρα μέσα. Μας έλειψες φίλε.

Προεπιλογή

Γιωργο θα το κανονισουμε φιλε εδω να πιουμε καφεδακι και να τα πουμε.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

καλημερα. χαιρομαι που περασατε τοσο ομορφα και κριμα που δεν μπορουσα να ειμαι και εγω μαζι σας. χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Χρόνια πολλά Γιάννη να χαίρεσαι την οικογένεια σου και καλή χρονιά να έχουμε φίλε. Η απουσία σου και του Βασίλη ήταν αισθητή. Εύχομαι το 2020 να καταφέρετε να έρθετε μαζί με τον φίλο μας τον Γιώργο ( AUQ ) από Αθήνα να τα πούμε και να πιούμε από κοντά. Είναι διατεθειμένος και ο Μάριος και κατέβει από πάνω για να τα βάλουμε δίπλα δίπλα ............... για μια φωτογραφία.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Καλησπέρα και καλή χρονιά στην παρέα μας. Έχουμε να γράψουμε εδώ από πέρυσι. Για να μαζευόμαστε λοιπόν. Κατ αρχην να γράψω και εδώ τα χρόνια πολλα και τις ευχές μου στον φίλο μας τον Μπάμπη που γιόρταζε την Δευτέρα. Εμείς τα είπαμε τηλεφωνικά . Με αφορμή το τηλ ρώτησα εάν μπορεί να βρεθούμε για καφεδάκι στην Λάρισα την Κυριακή αυτή 19/02.
    Θα μιλήσω και εγώ με τον φίλο και γείτονα Θέμη εάν μπορεί και αυτός. Ελπίζω να καταφέρουμε να τα πούμε από κοντά. Μπάμπη κάνε ένα τηλ και στο Βασίλη εάν μπορεί και μιλάμε πάλι. Εγώ έχω ένα θέμα με τον μικρό που είναι άρρωστος αλλά έως την Παρασκευή θα ξέρουμε εάν θα έχει γίνει καλά οπότε πιστεύω Παρασκευή θα γράψουμε και επίσημα για την συνάντησή ώστε εάν μπορεί και κάποιος άλλος φίλος να ερθει.

Προεπιλογή

Να είσαι καλά Γιώργη, κανονίστε το και πάρε ένα τηλ φίλε για να ξέρω, θα μιλήσω και με τον Βασίλη για να δω αν μπορεί και αυτός.

Προεπιλογή

Φίλε Μπάμπη χρόνια πολλά! Έχουμε και εμείς τα παιδιά άρρωστα και ξεχάστηκα. Ότι επιθυμείς φίλε μου με υγεία!
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Μπάμπη χρόνια πολλά! Έχουμε και εμείς τα παιδιά άρρωστα και ξεχάστηκα. Ότι επιθυμείς φίλε μου με υγεία!
    40 μερες κραταει η γιορτη ... Περαστικα Γιαννη στα παιδια σου , μια απο τα ιδια και εγω .

Μπάμπη , οι ευχες τις γιορτη σου με πολλα ΓΑΙΔΟΡΟΑΛΟΓΑ ...

Σελίδα 39 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 2937383940 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. free talk Θεσσαλονίκης
    Από τον/την giannisT στο forum Γενικα
    Απαντήσεις: 319
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-13, 22:27

Δικαιώματα - Επιλογές