If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 35 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 253334353637 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 681 έως 700 από 776
    Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMPIS.1.7D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέμη άμα φέρεις καμιά καλή νεραϊδα ντύνομαι και Άγιος Βασίλης...... χαχαχαχαχα
    Ωραίος ο φίλος ! Θα περάσουμε τέλεια !
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Προεπιλογή

Λοιπόν παιδιά θα είμαι στα όμορφα μέρη σας από 24 Δεκεμβρίου εώς και 29 Δεκεμβρίου οπου θα επιστρέψω. Αν βολέψει κάποια από εκείνες τις μέρες να βρεθούμε εγώ είμαι μέσα!

Προεπιλογή

Θέμη άμα φέρεις καμιά καλή νεραϊδα ντύνομαι και Άγιος Βασίλης...... χαχαχαχαχα
    Τετοια γραφεις και νομιζουν τα παιδια οτι καθε καφες- συναντηση ειναι σαν bachelor !!!
    1.7D opc line

Senior Member Το avatar του χρήστη Themis78
    Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Ευκαιρία να μαζέψουμε λαό ..... Χριστούγεννα εδώ θα είμαι εγώ. 23/12 μόνο...θα κάνω μια μονοήμερη (Μετέωρα Μοναστήρι - Τζουμέρκα (Πράμαντα) για καφέ - Μέτσοβο στάση για κανένα κοψίδι - Τρίκαλα μύλο ξωτικών - Βόλο βάση ).

Παίδες κάτι άσχετο : Ξανά στο αντικείμενο μου.... https://vresekdiloseis.gr/ το 1ο μου προσωπικό site. Θα ήθελα να δω αν λειτουργεί σωστά ο Καιρός (κάτω δεξιά), αν εμφανίζει την περιοχή του κάθε επισκέπτη. Εννοείτε και κάθε παρατήρηση ευπρόσδεκτη .

Αναμένουμε τους brothers ντάνος να τους δούμε επιτέλους... Καλά να περνάτε παιδιά, αν και αυτό το "βλέπω" .

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mariosbusa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν παιδιά θα είμαι στα όμορφα μέρη σας από 24 Δεκεμβρίου εώς και 29 Δεκεμβρίου οπου θα επιστρέψω. Αν βολέψει κάποια από εκείνες τις μέρες να βρεθούμε εγώ είμαι μέσα!
    Με το καλό να μας έρθετε Μάριε. Σας περιμένουμε. Άντε σιγά σιγά να βρούμε μια ημέρα που
    να βολεύει τους περισσότερους. Για πείτε......

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vacross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τετοια γραφεις και νομιζουν τα παιδια οτι καθε καφες- συναντηση ειναι σαν bachelor !!!
    Καλά τα λες Βασίλη ! Άντε να μαζευτούμε.

Προεπιλογή

Βασίλη εσένα θα ντύσουμε, που σε λένε και Βασίλη, όσο για νεράιδα θα κανονίσουν τα παιδιά από το Βόλο. https://www.youtube.com/watch?v=9OOdYx3r0tM

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Θέμη καλησπέρα φίλε.ο καιρός σε εμένα βγαίνει κάτω και αριστερά. Δεν δείχνει Βόλο. Μόνο Αθήνα Αττικής. Καλοταξιδο το σάιτ. Θα μπω να το χαζέψω. Καλό βράδυ γείτονα.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Βασίλη εσένα θα ντύσουμε, που σε λένε και Βασίλη, όσο για νεράιδα θα κανονίσουν τα παιδιά από το Βόλο. https://www.youtube.com/watch?v=9OOdYx3r0tM
    Νεράιδα με 2 μέτρα πόδι ! Αυτή θα φέρουμε στο μπάτσελορ ! Στην συνάντηση ήθελα να πω χμμμ....

Προεπιλογή

Ο αρχηγός εκεί στο Βόλο να ορίσει ημερομηνία για να κανονίσουμε να κάνουμε χαμό χαχαχα Εννοείτε παιδιά χωρίς τον Βασίλη δεν έρχομαι εεεεεεεεεε Γιάννη (karabelas ) αν μπορέσεις πάρε και τον Γιώργο από Αθήνα και ελάτε, να δείτε το Βόλο στολισμένο, είναι πανέμορφος.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νεράιδα με 2 μέτρα πόδι ! Αυτή θα φέρουμε στο μπάτσελορ ! Στην συνάντηση ήθελα να πω χμμμ....

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Ο αρχηγός εκεί στο Βόλο να ορίσει ημερομηνία για να κανονίσουμε να κάνουμε χαμό χαχαχα Εννοείτε παιδιά χωρίς τον Βασίλη δεν έρχομαι εεεεεεεεεε Γιάννη (karabelas ) αν μπορέσεις πάρε και τον Γιώργο από Αθήνα και ελάτε, να δείτε το Βόλο στολισμένο, είναι πανέμορφος.
    Φίλε και συν-ονοματε Γιώργο πάρε τον Μάριο και κανονίστε ημέρα να μαζευτούμε.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Φίλε Γιάννη πάρε τον Γιώργο και ελάτε! Σας περιμένουμε. Πρόσκληση δεν θέλετε. Τον δρόμο τον ξέρετε. Μια ευθεία δρόμος είναι.

Προεπιλογή

Θέμη και σε μένα ο καιρός βγαίνει κάτω αριστερά, και έχει καιρό Γαλλίας χαχαχα Καλοτάξιδο φίλε, το σάιτ, σου εύχομαι καλή επιτυχία να έχει.

Senior Member Το avatar του χρήστη Themis78
    Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Να πούμε 27 δεκ που είναι μέσα στις ημερομηνίες του Μάριου?είναι και μια μέρα πιο free.

Ο καιρός βγαίνει ανάλογα τον provider σου.... που είναι ας το πω απλά, τα κεντρικά. Κάτι σαν το testspeed.
    Γαλλία Μπάμπη??Lol .... Τί σύνδεση έχεις?? Ναι κάτω αριστερά εκεί έχει μπει το widget
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Themis78 : 05-12-19 στις 05:43

Προεπιλογή

Θέμη και σε μένα ο καιρός βγαίνει κάτω αριστερά, και έχει καιρό Γαλλίας χαχαχα Καλοτάξιδο φίλε, το σάιτ, σου εύχομαι καλή επιτυχία να έχει.
    Κι εμένα!

Roubaix Nord-Pas-De-Calais France
    5 Δεκεμβρίου 2019, 07:27

Προεπιλογή

Ο εορταζων Αγιος Βασιλης; ε οχι ρε φιλε. Για την Αγιοβασιλιτσα με την αφανα χωραει ο σκουφος λες;
    Παιδια και εγω θελω να δωσω το παρον πειτε μια ημερομηνια και αν δεν δουλευω θα βρεθουμε. Εννοειται η μεταβαση μα Μπαμπη και αν δεν κανει κανενα πατημα στο δρομο στην επιστροφη θα το παρω εγω. !! Ετσι φιλε;
    1.7D opc line

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Themis78 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πούμε 27 δεκ που είναι μέσα στις ημερομηνίες του Μάριου?είναι και μια μέρα πιο free.
    Το σωστό είναι και συμφωνώ και εγώ μαζί σου Θέμη οτι η ημέρα που θα επιλέξουμε να είναι εντός ημερών του Μάριου. Εγώ δυστυχώς δουλεύω Παρασκευή στις 27 και λόγω ημερών πριν τις 15:00 δεν θα μπορέσω να σχολασω. Θα έχει και άδεια ο συνάδελφος μου οποτε θα έχω 40+ συστημένα + πακέτα λόγω εορτών να μοιράσω. Εάν βολεύει όλους τους υπόλοιπους δεν θα σας το χαλάσω εγώ. Εκτος εάν έρθω και σας βρω εκεί που θα είστε μετά τις 17:30 όμως.
    Να γράψουν και τα άλλα παιδιά και τα ξαναλέμε.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Themis78 Εμφάνιση μηνυμάτων

Ο καιρός βγαίνει ανάλογα τον provider σου.... που είναι ας το πω απλά, τα κεντρικά. Κάτι σαν το testspeed.
    Γαλλία Μπάμπη??Lol .... Τί σύνδεση έχεις?? Ναι κάτω αριστερά εκεί έχει μπει το widget
    εμένα με win 10 βγαζει North Vancouver British Columbia Canada
    6 Δεκεμβρίου 2019, 00:42

Παρεπιμπτοντως πολυ καλή προσπάθεια!
    Γιάννης

Προεπιλογή

Ο εορταζων Αγιος Βασιλης; ε οχι ρε φιλε. Για την Αγιοβασιλιτσα με την αφανα χωραει ο σκουφος λες;
    Παιδια και εγω θελω να δωσω το παρον πειτε μια ημερομηνια και αν δεν δουλευω θα βρεθουμε. Εννοειται η μεταβαση μα Μπαμπη και αν δεν κανει κανενα πατημα στο δρομο στην επιστροφη θα το παρω εγω. !! Ετσι φιλε;
    Εννοείται Βασίλη, θα πάμε με την οπελάρα και δεν θα μας περάσει κανένας χαχαχαχα Παιδιά εγώ είμαι μέσα δεν έχω πρόβλημα, θα έχω αδειούλα, Γιώργο πότε δεν θα δουλεύεις, ρε φίλε να είσαι και εσύ ξεκούραστος. Το Σάββατο 28 Δεκεμβρίου τι λέτε;

Σελίδα 35 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 253334353637 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. free talk Θεσσαλονίκης
    Από τον/την giannisT στο forum Γενικα
    Απαντήσεις: 319
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-13, 22:27

Δικαιώματα - Επιλογές