If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 20 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 1018192021 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 381 έως 400 από 408
    Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Γωργο, Γιάννη, Μπάμπη σας ευχαριστώ πολύ φίλοι μου. Δυσκολη νυχτα και άποψε. Ο μικρός παλι πυρετό και βήχει συνέχεια. Αύριο είμαστε για παιδίατρο. Χάρηκα που είδα εργαλεία πλυμένα και γυαλισμένα. Ελπίζω να περάσετε τέλεια. Ραντεβού στην έπομενη συνάντηση εύχομαι σύντομα !
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Senior Member Το avatar του χρήστη DJ Marios
    Περιοχή
    Αλμυρός - Νέοι Πόροι
    Αυτοκίνητο
    Tigra A

Προεπιλογή

Ελπίζω να είστε όλοι καλύτερα Γιώργο!
    Ελάβα το μήνυμα σου την Κυριακή και ενημέρωσα εγκαίρως τα παιδιά ότι δεν μπορούσες να ερθεις.
    « όμοιος ομοίω αεί πελάζει »

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DJ Marios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπίζω να είστε όλοι καλύτερα Γιώργο!
    Ελάβα το μήνυμα σου την Κυριακή και ενημέρωσα εγκαίρως τα παιδιά ότι δεν μπορούσες να ερθεις.
    Καλημέρα Μάριε. Σ ευχαριστώ πολύ. Έστειλα μήνυμα για πιο άμεση και έγκαιρη ενημέρωση σ εσένα και στον Μπάμπη που είχα τα τηλέφωνα σας. Χθες πηγαμε τον μικρό στον παιδίατρο. Οξεία φαρρυγγιτιδα η διάγνωση. Αντιβίωση και φουλ εισπνεόμενα. Εμείς είμαστε στα ίδια. Σημερα ο Νικόλας δεν έκανε καθόλου πυρετό , ο βήχας καλά κρατει αλλα σε λιγοτερη δίαρκεια και ενταση. Επίσης αρχισε να τρωει και να κοιμαται πιο ήρεμα . Και εμείς λίγο καλυτερα σημερα. Ήταν για να μου χαλάσει εμένα την συνάντηση. Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για τις ευχές σας και για το ενδιαφέρον σας. Να είστε όλοι καλα φιλοι μου.

Προεπιλογή

Μπαμπη Γιωργο καντε ενα κοπο και ξαναστειλτε το προσωπικο γιατι ειχα γεματο το φακελο.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vacross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπαμπη Γιωργο καντε ενα κοπο και ξαναστειλτε το προσωπικο γιατι ειχα γεματο το φακελο.
    Βασίλη τη να σου στείλω;

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Βασίλη καλησπέρα. Ευτυχώς το κατάλαβες ότι ήταν γεμάτος ο φάκελος με τα προσωπικά σου μηνύματα. Θα σου το ξαναστειλω. Είχα σκοπό να σου το γράψω εδώ αλλά με πρόλαβες. Μπάμπη του είχες στείλει προσωπικό μήνυμα αλλά δεν το έλαβε γιατί ήταν γεμάτος ο φάκελος του. Καλησπέρα φίλοι μου.

Προεπιλογή

Καλησπερα Γιωργη. Μπαμπη ναι αυτο που λεει ο Γιωργος.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Γεια σας αγόρια, Γιωργάκι πως είσαι ρε φίλε, η οικογένεια ο πιτσιρικάς όλοι καλά; bill είσαι τόσο δημοφιλής που γεμίζουν τα μηνύματα με την μια χαχαχαχα πάτα και κανένα delete.

Προεπιλογή

Φιλε ασε το δουλεμα, σημερα πετυχα κ Θωμα τυχαια στο δρομο.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Φιλε ασε το δουλεμα, σημερα πετυχα κ Θωμα τυχαια στο δρομο.
    Μη μου πεις ότι πατήσατε κιόλας;

Προεπιλογή

Οχι φιλε. Το εχω δηλωσει οτι αν δεν πατησεις εσυ μαζι του εγω δεν.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Καλησπέρα στη παρέα. Γνωρίζει κανεις να μου πει που θα βγάλω δεύτερο κλειδί για το opel μου? Έχασα το δεύτερο και πρέπει να βγαλω άλλο. Τρίκαλα είμαι

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Καλημέρα καλη εβδομάδα και καλό μήνα στην θεσσαλική παρέα μας.που είστε πατριωτακια μου ? Χαθήκαμε. Πέρασε και το καλοκαίρι και δεν ανταμώσαμε. Μήπως ήρθε η ώρα ? Για δώστε στίγμα να κάνουμε καμιά μάζωξη για καφεδια......και τσιπουρακι μετά εάν θέλετε και βολεύει.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pcexpert Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα στη παρέα. Γνωρίζει κανεις να μου πει που θα βγάλω δεύτερο κλειδί για το opel μου? Έχασα το δεύτερο και πρέπει να βγαλω άλλο. Τρίκαλα είμαι
    Πας στην οπελ στα Τρίκαλα με την άδεια κυκλοφορίας και το car pass του αυτοκινήτου σου.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα καλη εβδομάδα και καλό μήνα στην θεσσαλική παρέα μας.που είστε πατριωτακια μου ? Χαθήκαμε. Πέρασε και το καλοκαίρι και δεν ανταμώσαμε. Μήπως ήρθε η ώρα ? Για δώστε στίγμα να κάνουμε καμιά μάζωξη για καφεδια......και τσιπουρακι μετά εάν θέλετε και βολεύει.
    Ελα Γιωργο καλο μηνα επισης. Ολα καλα φιλε εσυ;η οικογενεια; οντως χαθηκαμε πρεπει να κανονισουμε κατι. Ας απαντησουν και τα αλλα παιδια και εδω ειμαστε.
    1.7D opc line

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Γεια σου βασιλη μου. Καλη σου ημέρα. Ειμαστε καλα σε γενικές γραμμές. Μετά από ένα περιεργο καλοκαίρι που τα είχε σχεδόν ολα. Ο Νικόλας την παρασκευη πέρασε την πρώτη του ιώση με πυρετό και εμετούς. Ευτυχώς δεν πήγαμε νοσοκομείο και την περάσαμε σπίτι. Αύριο πάει ξανά παιδικό. Εγώ ανεργος και το καλοκαίρι. Όπου έκανα χαρτιά ήμουν επιλαχων. Τώρα περιμένω αποτελέσματα από Δήμο Βόλου και νομαρχια και από ένα σχολείο. Έχουν δυσκολέψει πολύ τα πράγματα. Οικονομικά εννοώ. Για να δούμε τι μας περιμένει.
    Να απαντήσουν και οι υπόλοιποι και τα ξαναλεμε. Τηλέφωνα μου τα εχεις. Εάν χρειαστείς κάτι από Βόλο πες μου. Καλημέρα να έχεις. Ξημερώνει τρίτη πλεον. Πολλά φιλιά στην οικογένεια. Εύχομαι να είστε όλοι καλά.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Θελω να μοιραστώ μαζί σας μια ευχάριστη συνάντηση τον προηγούμενο μήνα. Καταφέραμε επιτέλους και ήπιαμε απο κοντα έναν καφέ (δεν υπήρχε χρόνος για τσίπουρο δυστυχώς) με το μέλος και φίλο Γιάννη Καράμπελα. Αφού δεν μπόρεσα να κατέβω εγώ Αθήνα τόσο καιρό, ανέβηκε αυτός βολο. Έτσι λοιπόν καταφέραμε και γνωριστήκαμε και από κοντά. Φίλε γιαννη χάρηκα πολύ που σε γνώρισα εσένα και την οικογένεια σού. Να είσαι καλά και εύχομαι την επομενη φορα να καταφέρουμε να πιούμε και ένα παλιοτσιπουρο. Πολλούς χαιρετισμούς στην οικογένεια σου. Να μου φιλήσεις τα ζουζούνια σου.

Προεπιλογή

Καφε λεμε. Ακουει ο κ. Μπαμπης; Θωμα; οποιος αλλος ειναι απο την περιοχη και επιθυμει, κανονιζουμε για το επομενο διαστημα.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Γεια σας παλικάρια, είμαστε όλοι καλά, βεβαίως και να κανονίσουμε ένα καφεδάκι να τα πούμε από κοντά. Η διακοπές τελείωσαν και μπήκαμε στην ρουτίνα πλέον. Κανονίστε μέρος και ώρα και εγώ είμαι μέσα. Καλό φθινόπωρο να έχουμε παιδιά με υγεία για όλους.

Προεπιλογή

Μπαμπη δε βλεπω συμμετοχη, θα κανονισουμε εμεις.
    1.7D opc line

Σελίδα 20 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 1018192021 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. free talk Θεσσαλονίκης
    Από τον/την giannisT στο forum Γενικα
    Απαντήσεις: 319
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-13, 22:27

Δικαιώματα - Επιλογές