If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 41 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 313940414243 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 801 έως 820 από 846
    Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mariosbusa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά!!! Εγώ μάλλον θα είμαι στα μέρη σας από 04/08. Όταν το σιγουρέψω 100% θα ενημερώσω!!!
    Αναμένουμε ημερομηνία φίλε . Με το καλό να μας έρθεις. Σε περιμένουμε. !
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπάμπη μου καλημέρα πλέον. Ελπίζω να είστε όλοι καλά στην οικογένεια σου. Συγνώμη που απαντάω με δύο μέρες καθυστέρηση. Ειμαι Πήλιο χωριό και χθες δεν αντεξα και κοιμήθηκα.
    Λοιπον η ημερομηνία και η ώρα θα καθοριστεί από τον Μάριο που θα είναι ο επίτιμος καλεσμένος μας. Ανάλογα με τις ημέρες που θα έρθει και θα μπορεί θα προσαρμοστεί και το δικό μας πρόγραμμα. Όσοι μπορούμε φυσικά. Και εγώ μάλλον για 4/8 και μετα που γράφει ότι θα είναι στα μέρη μας ο φίλος μας θα είμαι χωριό Πήλιο. Αλλά εκτός απροόπτου θα έρθω να σας δω.

Εγώ θα προτείνω το μέρος και δέχομαι διαφωνίες. Πρόταση από εμένα μιας και ο Μάριος θα είναι Καρδίτσα να μη κάνει αλλά χλμ. Τα Χριστούγεννα ήρθε στο Βόλο το παλικάρι. Τώρα είναι η σειρά μας να πάμε εμείς. Άρα η πρόταση μου για τόπο συνάντησης είναι η ΚΑΡΔΊΤΣΑ !
    Λεπτομέρειες όταν κλείσουμε ημέρα συνάντησης .

Τι λέτε ? Σας βάζω δύσκολα ? ? ?
    Εγώ είμαι μέσα, εκτός αν τύχει κάτι έκτακτο / απρόβλεπτο. Μόλις το σιγουρέψει ο Μάριος κλείνουμε ημερομηνία.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MPAMPIS.1.7D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είμαι μέσα, εκτός αν τύχει κάτι έκτακτο / απρόβλεπτο. Μόλις το σιγουρέψει ο Μάριος κλείνουμε ημερομηνία.
    Ο.κ. φιλε μου. Ανάμενουμε λοιπόν ημερομηνία από τον Μάριο και τα ξαναλέμε.
    Ρίξε ένα τηλ στο Βασίλη εάν μπορεί. Εγώ θα πάρω τηλ τον Θέμη. Εάν δεν απαντήσουν και οι Αφοί Ντάνου θα πάρω τηλέφωνο και τα παιδιά.
    Είμαστε μέσα και πάντα εκτός κάποιο απρόοπτο πάντα για όλους μας !

Moderator Το avatar του χρήστη Γιώργος Ντάνος
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη-Αλμυρός-Νέοι Πόροι, κτλ
    Αυτοκίνητο
    Ascona C

Προεπιλογή

Γυρίσατε πατριωτακια μου ? ? ?
    Γυρίσαμε αρχές Ιουλίου συνονόματε αλλά η σεζόν πάει χαμένη φέτος, υγεία να έχουμε όμως.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mariosbusa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα παιδιά!!! Εγώ μάλλον θα είμαι στα μέρη σας από 04/08. Όταν το σιγουρέψω 100% θα ενημερώσω!!!
    Ωραία Μάριος, να κανονίσουμε κάτι. Πες μας όταν μπορείς.

Είδα ο συνονόματος gns να λέει για Καρδίτσα.
    Θα πρότεινα Λάρισα για να είναι κάπως ενδιάμεσα για όλους μιας και μπορεί να υπάρξει ενδιαφέρον κι από Κατερίνη.

Επίσης θα μπορούσα να προτείνω για πιο ωραία και παραλιακά, Νέοι Πόροι - Πλαταμώνα ή ακόμα και Παλιό Παντελεήμονα στο βουνό πάνω με θέα, φυσικά αν θέλουν οι υπόλοιποι αλλά και ο Μάριος που θα είναι από μακριά.
    Ascona C 1982
    Engine: C20NE -2.0 8v
    Gearbox: F16CR
    Brakes: 256x24mm
    Suspension: KYB+MAD -30mm

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Γιώργο , φίλε και συν-ονοματε καλως μας ηρθατε. Δεν σου κρύβω ότι με αφορμή εσάς στους νέους πόρους είχα σκοπό να προτείνω να έρθουμε στα μέρη σας να σας δούμε και να πιούμε μια καφεδια. Αλλά είναι κριμα για τον Μάριο να κάνει τόσα χλμ. Τα Χριστούγεννα ήρθε Βόλο από Καρδίτσα. Να τον βάλουμε να κανει πάλι χλμ ?

Συμφωνώ για Λάρισα εναλλακτική. Να κατεβειτε και εσείς εάν μπορείτε. Και κάποιο φίλοι από Κατερίνη εάν μπορούν. Ας γράψει πρώτα ο Μάριος ημερομηνία που θα έρθει και τα ξαναλέμε για την τοποθεσία. Πιστεύω δεν θα τα χαλάσουμε στο που θα πάμε.
    Συγνώμη εάν βιαστικα και πρότεινα την Καρδίτσα χωρίς να σκεφτώ τους υπόλοιπους φίλους άπο τις άλλες πολεις.....Ήταν περισσότερο κίνηση και σκέψη με βάση τον Μάριο και όχι τους υπόλοιπους φίλους μας.

Προεπιλογή

Καλημέρα παιδιά!! Να σιγουρέψω την ημερομηνία γιατί με την δουλειά γίνεται ένας μικρός χαμός...
    Για Λάρισα δεν έχω πρόβλημα. Και για νέους πόρους το συζητάμε αν δεν έχουν πρόβλημα και οι υπόλοιποι!

Περιοχή
    Αυτοκίνητο
    Ascona C

Προεπιλογή

Ναι Γιώργο εννοείται, οπου βολεψει δεν θα τα χαλάσουμε φυσικά!

Οπότε ας περιμένουμε να μας πει ο Μάριος πότε μπορεί αλλά και για ποιο μέρος θέλει και αποφασίζουμε όλοι μαζί.

*επίσης να πω αν αποφασίσετε για Νέοι Πόροι, μπορεί όποιος θέλει να ερθει κι από το πρωί ή μεσημέρι για μπάνιο με την οικογένεια! Και το απόγευμα θα βρεθούμε όλοι για την καθιερωμένη συνάντηση και καφεδιά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος Ντάνος : 2 Εβδομάδες πρίν στις 23:31
    Ascona C 1982

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Το να έρχομασταν απο το πρωί μαζί με την οικογένειά για μπάνιο+φαγητό μεσημέρι και συνάντηση για καφεδια το απόγευμα θα ήταν μια ιδανική μονοήμερη στους όμορφους Νέους πόρους. Το ηθελα να το κάνω πέρυσι. Να έρθω με Θέμη παρέα με τις οικογένειές να σας βλεπαμε κι ολας ! Αλλά για πολλούς λόγους και κυρίως οικονομικούς δεν καταφέραμε να το κάνουμε πράξη..... Λέτε να το καταφέρουμε εφέτος ?

Εάν και εφόσον ο Μάριος ειναι διαθεσιμος να κάνει και άλλα χλμ εκτός από αυτά που θα κάνει μέχρι την Καρδίτσα, τότε ας έρθει με το καλό και συζητάμε για ΟΛΟΉΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ OPEL-CLUB.GR ΣΤΟΥΣ ΝΈΟΥΣ ΠΟΡΟΥΣ ! ! !

Μακάρι φίλε Γιώργο να το κάνουμε πραγματικότητα ! ! !

Προεπιλογή

Γιώργο καλή ιδέα!!! Οκ να το σιγουρέψω με τις άδειες και το κανονίζουμε αν μπορούν και τα υπόλοιπα παιδιά!
    Κατα 99% στις 4 Αυγούστου θα είμαι στα μέρη σας αλλα ας περιμένουμε λίγο ακόμα να δω πως θα πάνε τα πράγματα.

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Η ιδέα ήταν του Γιώργου Ντάνου. Εγώ απλώς έβαλα λίγο σιρόπι....όπως στα παγωτά. Να γίνει πιο γλυκιά ! Καλό βράδυ από τη ζεστή πόλη του Βόλου. Όαση το χωριό στο Πήλιο. Εδώ βράζουν ακόμη και τα ντουβαρια !

Προεπιλογή

Λοιπόν παιδιά η άδεια μου ξεκινάει στις 4 Αυγούστου όποτε θα κατέβω μάλλον στις 4. Τώρα η ιδέα του Γιώργου μου άρεσε και γιατί όχι την μέρα που θα κανονίσουμε αν μας βολέυει τελικά για Πόρους (αν γίνεται βέβαια) πχ στις 10 του μήνα που είναι να γυρίσω πίσω για Ξάνθη (δεν είναι στάνταρ η ημερομήνια) για να το κάνω με διανυκτέρευση. Ότι σας βολεύει, πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα αρκεί να βρεθούμε! Ας πούνε και τα άλλα παιδιά τι θέλουν, που του βολεύει κλπ και να το κανονίσουμε.

Περιοχή
    Αυτοκίνητο
    Ascona C

Προεπιλογή

Ωραία έχουμε πάνω κάτω μια εικόνα από τον Μάριο οπότε ας πούνε και οι υπόλοιποι τι θέλουν και τι προτείνουν να δούμε πού και πότε βολεύει
    Ascona C 1982

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Εάν έχουν δωμάτιο οι Αφοί Ντάνου και σε βολεύει εκεί η διανυκτέρευση κάνουμε δοκιμή για 10 Αυγούστου ημέρα ΔΕΥΤΈΡΑ. Πιθανη ημερομηνία όπως εγραψε και ο Μάριος. ΕΑΝ ΚΑΙ εφόσον βολεύει να βρεθούμε κατά πρώτον η ημερομηνία και κατά δεύτερον ο τόπος ξεκινάμε με δήλωση συμμετοχής να δούμε ποιοι μπορούνε. ΕΑΝ ΟΧΙ προτείνετε εναλλακτική ημερομηνία και τόπο συνάντησης. Για να δει και ο Μάριος πως θα ακολουθήσει.
    Τι λέτε ? ? ?

Ξεκινάω πρώτος γιατί δεν κρατιέμαι ! ! ! !

Δήλωση συμμετοχής

1) Γιώργος GNS ΗΜΕΡ/ΝΙΑ και τόπος συνάντησης : οπου και εάν αποφασίσετε ! ! !
    (Επειδή παθαμε μια ζημιά κοντά στα 1000 ευρώ και πήρα δανεικά για να τα δώσω είμαστε λίγο δύσκολα οικονομικά ΑΛΛΑ εάν βρω χορηγό (μαμά η θεία) θα προσπαθήσουμε να μείνουμε και εμείς ένα βράδυ να κάνουμε παρέα στον Μάριο και να δούμε και τους φίλους μας εκεί Γιώργο και μαριο(Ντάνο). Σκέψη - πρόταση και για κάποιον άλλο φίλο που πιθανον να μπορεί να κάνει το ίδιο (Θέμη γείτονα ? Μπάμπη και Βασίλη ? Τι λέτε ?)

Προεπιλογή

Εάν έχουν δωμάτιο οι Αφοί Ντάνου και σε βολεύει εκεί η διανυκτέρευση κάνουμε δοκιμή για 10 Αυγούστου ημέρα ΔΕΥΤΈΡΑ.
    Εννοείται πως δεν έχω κανένα πρόβλημα ίσα ίσα γιαυτό πρότεινα και διανυκτέρευση να μην έχω και το πάνε έλα.
    Όπως θέλετε παιδιά το ξαναλέω δεν έχω πρόβλημα πάντως όπου και να είναι!!! Μπάμπη, Θέμη και όποιος άλλος επιθυμεί να έρθει πείτε κ εσείς την γνώμη σας.

Περιοχή
    Αυτοκίνητο
    Ascona C

Προεπιλογή

Ωραία, περιμένουμε να δούμε τι θα πούνε και οι υπόλοιποι, Μπάμπης, Θέμης, Βασίλης κτλ. Προς το παρόν έχει προταθεί Νέοι Πόροι 10 Αυγούστου μέρα Δευτέρα
    Ascona C 1982

Προεπιλογή

Γεια σε όλοι τη παρέα, παιδιά εγώ δουλεύω τη Δευτέρα, αν κανονιστεί την Δευτέρα θα μπορέσω να είμαι στους πόρους 19:00 για καφεδάκι, (σχολάω 17:30) για διανυκτέρευση δεν θα μπορέσω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MPAMPIS.1.7D : 6 Μέρες πρίν στις 23:31

Προεπιλογή

Καλημερα αλανια. Αυτος ο μηνας ειναι δυσκολος λογω εργασιας και ελλειψης προσωπικου εκει. Επιπλεον εχω αρκετες επιφυλλακες εκτακτες. Οποτε κανονιστε οσοι μπορειτε και αν τυχον και μπορω θα ερθω γιατι εχουμε καιρο να τα πουμε.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Καλημέρα άρα και ο Μπάμπης μέσα! Ο Θέμης που είναι???

Προεπιλογή

Θέμη που είσαι βρε άρχοντα;;;;;

Προεπιλογή

Γιώργο πάρε και τον Κώστα με το auris να έρθει αν μπορέσει.

Σελίδα 41 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 313940414243 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. free talk Θεσσαλονίκης
    Από τον/την giannisT στο forum Γενικα
    Απαντήσεις: 319
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-13, 21:27

Δικαιώματα - Επιλογές