If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Προεπιλογή Διαδρομος Γυμναστικης/Τρεξιματος

Θελω να παρω ενα διαδρομο γυμναστικης, γιατι τωρα με το κρυο δεν παλευετε το περπατημα εξω, το θεμα ειναι οτι ειμαι ασχετος, υπαρχει κανενας γνωστης να μου προτεινει μια μεση λυση, μαξιμουν 600€
    Βλεπω εχει χιλιες δυο μαρκες, αλλα τι να παρω κατι δοκιμασμενο και να μην σε 2-3 χρονια ειναι για πεταμα.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Θα κοιτάξω στο γυμναστήριο που πάω και θα σου πω.

Προεπιλογή

Αν δεν σου κανει κοπο κανε μια ερωτηση, λιγο που ρωτησα κανα 2 και λιγο απο το ιντερνετ, ολοι προτεινουν μεγαλο και για ποιο μετα μελοντικα, εγω τον θελω μονο για περπατημα (6-7km/h ποιανω!! ) οχι για τρεξιμο.

Προεπιλογή

Λοιπον εχοντας εργαστει σε μεγαλη αλυσιδα αθλητικων ειδων που ειχε και διαδρομους σου λεω πως ο διαδρομος επιλεγεται κατα πρωτον συμφωνα με το μεγιστο βαρος του αθλουμενου, δλδ μεχρι 100 ,120 κιλα ασκουμενου κ.ο.κ. . Παντα ενας διαδρομος πρεπει να συνδυαζεται με καταλληλο αθλητικο παπουτσι. Απο κει και περα ειναι τα προγραμματα που εχει ο καθε διαδρομος που επηρεαζουν την τιμη. Μια καλη μαρκα ειναι η ke....er αλλα και οι διαδρομοι της αλυσιδας που εργαζομουν ηταν ποιοτικοι και οικονομικοι... πιστευω για την χρηση που τον θες αν δεν ειναι και κατι επωνυμο θα σεκαλυψει πληρως.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν σου κανει κοπο κανε μια ερωτηση, λιγο που ρωτησα κανα 2 και λιγο απο το ιντερνετ, ολοι προτεινουν μεγαλο και για ποιο μετα μελοντικα, εγω τον θελω μονο για περπατημα (6-7km/h ποιανω!! ) οχι για τρεξιμο.
    Δεν αξίζει να πάρεις για τετοια χρήση ,δεν θα κάνεις ποτέ απόσβεση τα χρήματα που θα επενδύσεις ,πιο πολύ σε συμφαίρει να γράφεσαι σε κανα γυμναστήριο για 2-3 μήνες το χρόνο ,πόσες μέρες να έχει τόσο κρύο που να μην μπορείς περπατήσεις έξω ;

Προεπιλογή

Λόγω δουλειάς βγενω (καλοκαίρι) για περπάτημα μετά της 9 το βράδυ, μετά τον Σεπτέμβρη που σφίγγει ο καιρός δεν είναι ανεκτό το κρύο, η θερμοκρασία πέφτει κάτω από 10 βαθμούς το βράδυ, τον σκύλο που βγάζω καμιά βόλτα κάνα 10 λεπτό, παγώνουν τα "σώθηκα "!!!
    Πήρα τελικά ένα μάρκα viking στα 450€ και περιμένω να έρθει, για περπάτημα και για τα κιλά μου, μου είπαν είναι καλός, τώρα στην πορεία θα φάνει αν θα γίνει κρεμάστρα που μου λένε όλοι...
    Για γυμναστήριο δεν είμαι ορεξάτος...

Δικαιώματα - Επιλογές