If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 71 από 71

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vacross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν μπορεσω Γιωργο θα ανεβασω τις επομενες μερες, αν και χλωμο με τα θεματα που εχει η σελιδα τελευταια.
    Ασε τις δικαιολογιες και ανεβασε, δωσε πραμα στον λαο...

Προεπιλογή

Τυχερος και γνωστης. Ισως με το link που εβαλες κανω δουλεια γιατι το πρόβλημα ηταν το μέγεθος της φωτο και επρεπε να μειωθεί.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Βρηκα και πηρα τις παρακατω (Xtec)

Προεπιλογή

Γιάννη μακάρι να σου κάνουν. Εμένα αυτές την προηγούμενη φορά αυτές δεν κουμπωνανε καλά. Η 1η παρτίδα με το διπλό κράτησε 4-5χρονια.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Μπήκαν ήδη πάνω.
    Το χρώμα είναι λευκό, πολύ καλό, όπως ακριβώς το ήθελα. Η ένταση είναι ελαφρώς μικρότερη από τις απλές κιτρινωπές και αυτό το περίμενα.
    Κούμπωσαν καλά (μιλάω για Corsa E αμάξι βέβαια).

Προεπιλογή

. Περιμένουμε φώτο.
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Καλησπέρα παιδιά,

Πριν καμιά εβδομάδα μου κάηκε μία από τις 2 λάμπες, όπως φαίνεται παρακάτω με το κόκκινο βέλος.

corsa_bulb_zpslhdue8jc.jpg

Όπως μάλλον ήδη θα ξέρετε οι περισσότεροι, απο πίσω υπάρχουν 2 λάμπες που φωτίζουν όλο το κάτω μέρος με τα χειριστήρια ελέγχου θερμοκρασίας κτλ. Την θέση της δεύτερης την έχω επισημάνει με κίτρινο βέλος.
    Γνωρίζει κάποιος τον τύπο της λάμπας? Σήμερα την έβγαλα αφού πρώτα αφαίρεσα CD30 αλλά δεν λέει κάπου πάνω τον τύπο της (είναι αρκετά μικρή).

Senior Member Το avatar του χρήστη manik
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Αυτοκίνητο
    Corsa D

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο icsd08063 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά,

Πριν καμιά εβδομάδα μου κάηκε μία από τις 2 λάμπες, όπως φαίνεται παρακάτω με το κόκκινο βέλος.

Όπως μάλλον ήδη θα ξέρετε οι περισσότεροι, απο πίσω υπάρχουν 2 λάμπες που φωτίζουν όλο το κάτω μέρος με τα χειριστήρια ελέγχου θερμοκρασίας κτλ. Την θέση της δεύτερης την έχω επισημάνει με κίτρινο βέλος.
    Γνωρίζει κάποιος τον τύπο της λάμπας? Σήμερα την έβγαλα αφού πρώτα αφαίρεσα CD30 αλλά δεν λέει κάπου πάνω τον τύπο της (είναι αρκετά μικρή).
    Αν θυμάμαι καλά T5 είναι.
    Corsa D Sport 3d 1.4 Silver Lighting Opc Line Pack 1 + 17άρες.
    Wish list: Πίσω δισκόφρενα (υπάρχουν κομμάτια), καθίσματα Recaro.

Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
    Μοιάζει πολύ, αν όχι ίδια, με αυτή

http://oil-stores.gr/LAMPA-ΛΑΜΠΑΚΙΑ-W3W-12V-3W-W2-1x1x9-5d-L91540"]http://oil-stores.gr/LAMPA-ΛΑΜΠΑΚΙΑ-W3W-12V-3W-W2-1x1x9-5d-L91540

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο icsd08063 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
    Μοιάζει πολύ, αν όχι ίδια, με αυτή

http://oil-stores.gr/LAMPA-ΛΑΜΠΑΚΙΑ-W3W-12V-3W-W2-1x1x9-5d-L91540"]http://oil-stores.gr/LAMPA-ΛΑΜΠΑΚΙΑ-W3W-12V-3W-W2-1x1x9-5d-L91540
    Τελικά πήγα σε ένα τοπικό συνεργείο και πήρα 2 τέτοιες.
    Τακτοποίησα όπως φαίνεται και την δουλεία με το τιμόνι που είχα ένα θεματάκι.
    1,5 € total.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο con Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω εχω βάλει τις osram night breaker unlimited σε μεγάλη,μεσαία και προβολάκια.Πολύ καλές σπάει η κλασική κιτρινίλα κάπου ανάμεσα 3500k με 4000k.Xenon δεν μου αρέσουν,με κουράζουν....Για led δεν έψαξα καθόλου για φώτα μπροστά γιατί ακόμα τα aftermarket δεν τα πολυεμπιστεύομαι.Πισώ στην πινακίδα εχω βάλει led και είναι μιά χαρά.
    Τι λάμπα "φοράει" το astra h στην πινακίδα του για να βρούμε την αντίστοιχη σε led ?
    Ευχαριστω

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

1. Ερώτηση περί εταζέτας.
    Από τον/την Stilskin στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-16, 22:45
  2. ερώτηση επείγον περί χρώματος
    Από τον/την scatzoxeiros στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-13, 13:48
  3. ερώτηση περί φρένων
    Από τον/την scatzoxeiros στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-13, 21:35
  4. Ερώτηση περί Xenon και Κτεο.
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-02-13, 23:47
  5. Ερώτηση περί ρολογιών χεριού
    Από τον/την fotis OPC d στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-12, 04:13

Δικαιώματα - Επιλογές