If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Προεπιλογή Αλλαγή ηχοσυστήματος σε opel corsa c

παιδιά θα ήθελα να βάλω στο opel corsa c ένα ηχοσύστημα που να είναι με οθόνη αφής και τα κουμπιά αν έχει να είναι σε κίτρινο χρώμα για να ταιριάζει με τον εσωτερικό φωτισμό του αυτοκινήτου μου δεν θέλω να έχει GPS η για κάμερα οπισθοποριας η για DVD απλά θέλω να έχει μεγάλη οθόνη με πολλές δυνατότητες ρύθμισης του ήχου και να παίρνει και USB φλασάκι
    προσοχή όμως δεν θέλω να είναι σαν τα απλά ηχοσυστήματα που απλός είναι λίγο πιο μεγάλα με κάτι κουπιά σαν κλειδαρότρυπες και έχουν ένα τζοιστικ στην μέση πιο μεγάλο και από το μάτι του Κύκλωπα έχετε κάτι καλό να μου προτείνεται αλλά να μην ξεφύγουμε πολύ και στην τιμούλα του νορμάλ πράγματα ευχαριστώ πολύ

Προεπιλογή

Καλησπερα Γιωργο. Για να σε βοηθησω λιγακη, υπαρχουν 2 κατηγοριες οσων αφορα τις διαστασεις των πηγων.
    Ειναι η 1din
    7919110-Sony.jpg
    & 2 din.
    Car-DVD-GPS-Navigation-2DIN-Car-Stereo-Radio-Car-GPS-Bluetooth-USB-SD-Universal-Interchangeable-.jpg

Εσυ ζητας κατι σε 2din.
    Αλλα οχι κατι σαν αυτο:
    DPX404U_SWL.jpg

Υπαρχουν πηγες 2din οπως την ζητας. Η λειτουργεια gps αυξανει την τιμη. Για την καμερα επισης ειναι standar να δεχεται. Επιπλεον πλεον ολες δεχοντε usb. Πχ εμενα ειναι μια κινεζικη no name και ειναι κατι παρομοιο με αυτο που ζητας. Κατι αλλο, αν θελεις απλα μια πηγη 2din σε χαμηλη τιμη και να εχεις πολλες λειτουργιες στον ηχο, τοτε βαζεις και εναν επιπλεον ενυσχητη με 50 ευρω και τον δινεις εξ ολοκληρου να ελεγχει ολες τις ηχητικες σου μοναδες.
    Αν ψαξεις στο skroutz θα βρεις. Η πιο φθηνες ξεκινανε απο 200 ευρω και ανεβαινουν.

Εσυ γιατι θελεις να εχει οθονη αφου δεν θελεις ουτε dvd ουτε καμερα οπισθοπορειας; Να ξερεις οτι οι πηγες με οθονη γενικα δεν εχουν καλο ισοσταθμιστη. Γιαυτο σου προτεινω και εναν εξτρα ενυσχητη.
    Και για τα κουμπακια που ειπες για το χρωμα,,,,, ζητας πολλαχαχαχα
    Act of Fool...I think that is All..

Προεπιλογή

Υπαρχουν πολες πηγες 2din σε oem look, το κακο ειναι οτι ολες ειναι για astra h και corsa D και κανουν γωνια στο κεντρο, σπανια βρησκεις να ειναι ευθεια για να τεροιαζει στο C και ειναι και πανακριβες αυτες που ειναι ευθεια το σχεδιο.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Κάτι σαν το παρακάτω ψάχνεις; https://www.amazon.co.uk/Pumpkin-And.../dp/B016AA2EXE

Παρόμοια Θέματα

1. Αλλαγή ελαστικών opel corsa D 2009
    Από τον/την Lempres στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-16, 17:01
  2. opel corsa b αλλαγή κινητηρα
    Από τον/την kyr1995 στο forum Κινητήρες Opel
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-14, 16:28
  3. Αλλαγή Αμορτισέρ σε opel corsa d sport 1.4
    Από τον/την Manolis. στο forum Opel
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-12, 22:25
  4. Αλλαγή Κλειδιού σε opel corsa c 1.4
    Από τον/την sofo988 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-12, 01:08
  5. Αλλαγή μάσκας σε Opel corsa
    Από τον/την A8liths στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-08-10, 13:56

Δικαιώματα - Επιλογές