If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 60 από 92

Προεπιλογή

Αγορασα το Corsa Ε πριν 7 μηνες.Δεν εμεινα καθολου ικανοποιημενος….
    1)To start/stop δεν λειτουργει.
    2)Εβγαλε προβλημα η βαλβιδα egr.
    3)Χαλασε ενας αισθητηρας και δουλευε συνεχεια ο ανεμιστήρας και επιανε κοφτη το αμαξι στις 3000 στροφες.
    Το μονο καλο είναι ότι το 2 και 3 είναι στην εγγυηση και δεν πληρωσα κατι.

Προεπιλογή

το start/stop όντως δε λειτουργεί ή απλά είναι οι συνθήκες τέτοιες που δεν επιτρέπουν τη λειτουργία του?
    γιατί προφανώς και αυτό σα βλάβη στην εγγύηση είναι

Προεπιλογή

Το start/stop έχεις πολλές παραμέτρους οι οποίοι θα πρέπει να ισχύουν ώστε να τεθεί σε λειτουργία.

Senior Member
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GTC25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου παρακολουθω την συζήτηση μερες τωρα αλλα δεν συμμετείχα διοτι θεωρω πως εισαι "δυσκολος" στην τελικη επιλογή σου!
    Οσον αφορα την αξιοπιστια που επικαλείσαι θελω να σε ενημερωσω πως η opel κσλωα η κακως θεωρειται απο μεγαλους οικους αξιολογησης
    μεσα στις κορυφσιες αυτοκινητοβιομηχανιες! Αυτη ειναι η αληθεια ενω απο προσωπικη πείρα έπειτα απο μακροχρονια "σχεση" με τα opel επιβεβαιωνω την μέγιστη αξιοπιστια των opel!Τκ κεφσλαιο αυτο κλείνει και παμε στο corsa e!Το αμαξι εχει το απολυτο πσκετο! Κινητηρας εκπληκτικος, φρενα αγκυρες, σασμαν εξαιρετικο, χωρους και φυσικα την "ταμπελα" του best seller και οχι αδικα! Επισης βγηκε και αυτοκινητο της χρονιας και οχι αδικο....σου ειπα πως εχει το πακετο! Φο μονο κακο το οποιο το σχω γραψει κι εγω ειναι πωα φην εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευής την χαλα η εικονα των πλαστικων τηα καμπινας απο τα παραθυρα και κατω.Ομως δεν μπορεις να τα εχεις ολα.....σε καθε περίπτωση
    κανε το τεστ ντραιβ να νιωσεια την στιβαροτητα, το πατημα που σου μεταδιδει το συναισθημα πως το αμαξι θα "σκισει" βουνα!
    Δεν μπορουμε με τοση ευκολια ενα εξαιρετικο αμαξι να το μηδενιζουμε, οποτε, στο ερωτημα αν το corsa e αξιζει ψηφιζω.....ναι!
    Φιλε μου δε διαβασες την συζητηση εχω 2 opel και ειχα και τριτο παλιο το αστρα ειναι ενα πολυ καλο αμαξι το corsa εχει θεματα
    Επισης αν δεις τους οικους αξιολογησης αξιοπιστιας που εθιξες η opel. Ειναι πολυ χαμηλα. Ειμαι απαιτιτικος στον ανταγωνισμο για μενα οποιος περνει χειροκινητο εχει πολλες πιο καλες επιλογες. Και επισιμανα στην αρχη οτι ειμαι opelakias
    Την βρήκα και θα την παντρευτώ...
    astra gtc 1.6 sport me cruise control kai bc1 kai bc2 ena turbo mas leipei

Senior Member Το avatar του χρήστη GTC25
    Περιοχή
    ΕΛΛΑΔΑ
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Kαλως.....ευχομαι να βρεις την ιδανικη επιλογη για σενα!!
    OPEL ASTRA K BITURBO CDTi.....O ΓΗΤΕΥΤΗΣ!!!

OPEL CALIBRA TURBO 4X4.....Ο ΘΡΥΛΟΣ!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη Themis78
    Περιοχή
    Bolos
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Σε τι αμάξι κλείνεις τελικά φίλε lakis85??Τέσταρες κανένα??Είπαμε η επιλογές σε automatic είναι πολύ περιορισμένες.

Senior Member
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

Το corsa αυτοματο για test δεν υπαρχει το κανονικο δοκιμασα c3 ειχα την ευκαιρια απο φιλο αλλα δε βγαινει πια το clio ειναι αψογο στο δρομο λιγο ασχημο εσωτερικα και πολυ καλυτερο κιβωτιο. Κανονικα δε πρεπει να παρω κανενα αλλα αν παρω λογο της αποσυρσης δλδ μαλον corsa
    Την βρήκα και θα την παντρευτώ...
    astra gtc 1.6 sport me cruise control kai bc1 kai bc2 ena turbo mas leipei

Προεπιλογή

Για εμένα χίλιες φορές Clio παρά Corsa... Ναι μέσα είναι στεγνό το Clio αλλά σαν μεταφορικό μέσο και ποιότητα κύλισης μέσα στην πόλη δεν το φτάνει κανένα στην άνεση... Η ποιότητα κύλισης σε ότι Clio έχω μπει οποιαδήποτε γενιάς είναι απλά σε άλλο επίπεδο σε σχέση με τα αντίστοιχα αυτοκίνητα των άλλων εταιρειών... Έχει ένα μοναδικό δέσιμο με το δρόμο ενώ ταυτόχρονα είναι σαν να κινείσαι πάνω σε συννεφάκι... Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης στην ποιότητα κύλισης... Και σαν συνοδηγός να μπεις αμέσως το καταλαβαίνεις αυτό το πράγμα...

Προεπιλογή

Δες και αυτή την προσφορά που έβγαλε η Renault για το Clio diesel.
    http://www.newsauto.gr/to-clio-diesel-choris-fpa/

Προεπιλογή

Καλησπερα φιλ μου, ειμαι ακριβως η περιπτωση σου.
    Θελαμε για αγορα, ωτιζελ,αυτοματο μικρο και 5θυρο για τη γυναικα μου.
    Οι επιλογες λιγες οπως τις ανεφερες παραπανω, τελικα καταληξαμε στο opel corsa easytronic color edition.
    Καταναλωσει μετα απο 13,000 χλμ συμφωνα με τον υπολογιστη αυτοκινητου ειναι 4,3/100. Πραγματικη ομωε ειναι περιπου 4,7-4,8.
    Οποτε αναλογικα και στο περιπου με 36 ευρω βγαζει παντα πανω απο 850 χλμ. Με ταξιδακι εχω ξεπερασει τα 1000χλμ.
    Σε οτι αφορα τον θορυβο, δεν γνωριζω για το προηγουμενο, αλλα και το corsa e εχει θορυβο στην καμπινα.
    ΟΜΩΣ, ο θορυβος ειναι αισθητος απο τις 2,500 στροφες και πανω. Επειδη λοιπον το κιβωτιο ειναι αυτοματο, οι αλλαγες γινονατι χαμηλα,
    στις 2.000-2.200 στροφες, οπότε δεν ερχεται κανενας θορυβος στην καμπινα, παρα μονο στα kick down.
    Οπως ανεφεραν και οι παραπανω, ετσι κι εμεις δεν αποτελουμε εξαιρεση στο start-stop το οποιο δεν λειτουργει.
    Εσωτερικα το ταμπλο του αυτοκινητου ειναι πολυ καλοφτιαγμενο σε προτυπα ποιο ακριβων αυτοκινητων.
    Τα πλαστικα ομως στις πορτες το λιγοτερο φτηνιαρικα μπορουν να χαρακτηριστουν.
    Το μεγαλυτερο ελαττωμα για μενα ειναι το τιμονι. Οταν εγω το οδηγο, εκτος του οτι ειναι αρκετα ελαφρυ, αισθανομαι οτι
    πρεπει να το διορθωνω, δηλαδη να διορθωνω συνεχεια την πορεια μου. Η γυναικα μου ομως λεει οτι δεν το καταλαβαινει αυτο.
    Σε οτι αφορα το aircondition, επειδη τα θεωρω γενικοτερα στα αυτοκινητα απαραδεκτα, βαλαμε ενα πακετο με 300 ευρω που περιελαμβανε,
    κλιματισμο, αισθητηρες βροχης, αισθητηρες φωτων και εσωτερικος ηλεκτοχρωματικος καθρεφτης.
    Σε οτι αφορα τα πισω παραθυρα θεωρω απαραδεκτο να μην υπαρχει καν σαν επιλογη να βαλεις ηλεκτρικα αλλα δεν το θεωρω και τραγικο που ειναι χειροκινητα.
    Σε οτι αφορα το φιλτρο dpf, δεν εχει αναψει ΠΟΤΕ ενδειξη για αναγεννηση, μπορει ομως να εχει κανει χωρις ομως να το εχουμε καταλαβει.
    Ισως να βοηθα οτι το παιρνω καθε βδομαδα το αυτοκινητο και το παταω λιγο για ξεμπουκωμα.
    Ωσ επιλογη εξακολουθω να την υποστηριζω σε σχεση με το clio, polo, C3 και 208 που ειχα τοτε σαν επιλογες.
    Μαζι με το χρωμα ( κοκκινο +100 ευρω ), συναγερμο, παρκ τρονικ πισω και φωτα ημερας led, αυτοματο κιβωτιο easytronic , comfort pack και στην εκδοση color edition πηγε 16.000 ευρω.
    To clio στην αντιστοιχη μεσαια εκδοση χωρις καποιο παραπανω εξτρα, μου ζητουσαν 16.800. Και στο C3 στην full εκδοση 15.100.
    Ελπιζω να σας καλυψα....!

Προεπιλογή

Καλησπερα φιλ μου, ειμαι ακριβως η περιπτωση σου.
    Θελαμε για αγορα, ωτιζελ,αυτοματο μικρο και 5θυρο για τη γυναικα μου.
    Οι επιλογες λιγες οπως τις ανεφερες παραπανω, τελικα καταληξαμε στο opel corsa easytronic color edition.
    Καταναλωσει μετα απο 13,000 χλμ συμφωνα με τον υπολογιστη αυτοκινητου ειναι 4,3/100. Πραγματικη ομωε ειναι περιπου 4,7-4,8.
    Οποτε αναλογικα και στο περιπου με 36 ευρω βγαζει παντα πανω απο 850 χλμ. Με ταξιδακι εχω ξεπερασει τα 1000χλμ.
    Σε οτι αφορα τον θορυβο, δεν γνωριζω για το προηγουμενο, αλλα και το corsa e εχει θορυβο στην καμπινα.
    ΟΜΩΣ, ο θορυβος ειναι αισθητος απο τις 2,500 στροφες και πανω. Επειδη λοιπον το κιβωτιο ειναι αυτοματο, οι αλλαγες γινονατι χαμηλα,
    στις 2.000-2.200 στροφες, οπότε δεν ερχεται κανενας θορυβος στην καμπινα, παρα μονο στα kick down.
    Οπως ανεφεραν και οι παραπανω, ετσι κι εμεις δεν αποτελουμε εξαιρεση στο start-stop το οποιο δεν λειτουργει.
    Εσωτερικα το ταμπλο του αυτοκινητου ειναι πολυ καλοφτιαγμενο σε προτυπα ποιο ακριβων αυτοκινητων.
    Τα πλαστικα ομως στις πορτες το λιγοτερο φτηνιαρικα μπορουν να χαρακτηριστουν.
    Το μεγαλυτερο ελαττωμα για μενα ειναι το τιμονι. Οταν εγω το οδηγο, εκτος του οτι ειναι αρκετα ελαφρυ, αισθανομαι οτι
    πρεπει να το διορθωνω, δηλαδη να διορθωνω συνεχεια την πορεια μου. Η γυναικα μου ομως λεει οτι δεν το καταλαβαινει αυτο.
    Σε οτι αφορα το aircondition, επειδη τα θεωρω γενικοτερα στα αυτοκινητα απαραδεκτα, βαλαμε ενα πακετο με 300 ευρω που περιελαμβανε,
    κλιματισμο, αισθητηρες βροχης, αισθητηρες φωτων και εσωτερικος ηλεκτοχρωματικος καθρεφτης.
    Σε οτι αφορα τα πισω παραθυρα θεωρω απαραδεκτο να μην υπαρχει καν σαν επιλογη να βαλεις ηλεκτρικα αλλα δεν το θεωρω και τραγικο που ειναι χειροκινητα.
    Σε οτι αφορα το φιλτρο dpf, δεν εχει αναψει ΠΟΤΕ ενδειξη για αναγεννηση, μπορει ομως να εχει κανει χωρις ομως να το εχουμε καταλαβει.
    Ισως να βοηθα οτι το παιρνω καθε βδομαδα το αυτοκινητο και το παταω λιγο για ξεμπουκωμα.
    Ωσ επιλογη εξακολουθω να την υποστηριζω σε σχεση με το clio, polo, C3 και 208 που ειχα τοτε σαν επιλογες.
    Μαζι με το χρωμα ( κοκκινο +100 ευρω ), συναγερμο, παρκ τρονικ πισω και φωτα ημερας led, αυτοματο κιβωτιο easytronic , comfort pack και στην εκδοση color edition πηγε 16.000 ευρω.
    To clio στην αντιστοιχη μεσαια εκδοση χωρις καποιο παραπανω εξτρα, μου ζητουσαν 16.800. Και στο C3 στην full εκδοση 15.100.
    Ελπιζω να σας καλυψα....!
    Η OPEL είχε πάντα ελκυστικό κόστος κτήσης, ιδιαίτερα σε σχέση με τον εξοπλισμό!!!

Προεπιλογή

Καλωσήρθες tsaltinho στο opel-club πολύ όμορφο αμάξι το corsa e και οικονομικό,καλορίζικο και καλοτάξιδο!!
    Για τα πλαστικά στην πόρτα συμφωνώ απόλυτα και εμένα στο Opc αν βάλεις το χέρι σου τρίζουν κιόλας λίγο αλλά χαλάλι!!
    Καλά κάνεις και το ξεμπουκώνεις πού και πού..

Προεπιλογή

παιδια τι να πω εγω δεν εχω κανενα παραπονο... εχω το corsa e color edition το πηρα πριν απο μια εβδομαδα το αμαξι εχει τωρα 900χμ οποτε δεν μπορω να μιλησω για καταναλωση.... για τον θορυβο ομως μπορω να πω πως για την κατηγορια αυτοκινητου ειναι αρκετα καλα αν σκεφτεις οτι μιλαμε για ντιζελ και κινητηρα φτιαγμενο απο την φιατ.. ενα φιλαρακι εχει grande punto στην ουσια το ιδιο αμαξι ειναι με αλλο "φορεμα" εχει πολυ περισσοτερο θορυβο και ειδικα στο ρελαντι.
    οσο για τον εξοπλισμο κριμα που δεν βγαινει πλεον η εκδοση cosmo αλλα ας ειμαστε ρεαλιστες δεν ειναι και αναγκαία ολα αυτα που προσφερουν εμενα πχ δεν με ενοχλει καθολου που δεν εχει ηλεκτρικα παραθυρα πισω στο κατω κατω οποις κατσει πισω ας γυρισει πεντε σβουρες την μανιβελα και κατεβηκε το παραθυρο δεν νομιζω να ειναι και κοπος...

Προεπιλογή

Δεν έχω να εκφέρω προσωπική γνώμη αλλά θα μπω στη συζήτηση επειδή συγγενικό πρόσωπο ήταν σε ανάλογη αναζήτηση πριν λίγο διάστημα.

Τα είχε δοκιμάσει όλα (test drive & μερικά πάνω από μια φορά). Το Clio δε του άρεσε οδηγικά οπότε το απέρριψε. Ίσως έφταιγε όμως η έκδοση που οδήγησε.
    Το C3 δε συγκρίνεται με τα υπόλοιπα, δυστυχώς ή ευτυχώς οπότε πάει και αυτό.

Μην τα πολυλογώ, κατέληξε στο Ford Fiesta που πραγματικά στο δρόμο είναι απίστευτο, ανώτερο απ' όλα τα υπόλοιπα.
    Το Corsa άρεσε περισσότερο στο πατέρα του και είχε καλύτερα φρένα σε σχέση με το Fiesta και πιο πλούσιο - πιο ανανεωμένο εσωτερικό.

PS: Φέτος η Opel φαίνεται να έριξε όλο το βάρος στο νέο Opel Astra που πραγματικά φαίνεται απίστευτο σε όλους του τομείς.
    Το Corsa E επίσης βλέπω και μοιράζεται αρκετά στοιχεία από το προκάτοχο του. Δε ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλες εταιρίες & άλλα μοντέλα.
    Το λέω διότι έχω το D και βλέπω τα κοινά του στοιχεία.

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο feedoxx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω να εκφέρω προσωπική γνώμη αλλά θα μπω στη συζήτηση επειδή συγγενικό πρόσωπο ήταν σε ανάλογη αναζήτηση πριν λίγο διάστημα.

Τα είχε δοκιμάσει όλα (test drive & μερικά πάνω από μια φορά). Το Clio δε του άρεσε οδηγικά οπότε το απέρριψε. Ίσως έφταιγε όμως η έκδοση που οδήγησε.
    Το C3 δε συγκρίνεται με τα υπόλοιπα, δυστυχώς ή ευτυχώς οπότε πάει και αυτό.

Μην τα πολυλογώ, κατέληξε στο Ford Fiesta που πραγματικά στο δρόμο είναι απίστευτο, ανώτερο απ' όλα τα υπόλοιπα.
    Το Corsa άρεσε περισσότερο στο πατέρα του και είχε καλύτερα φρένα σε σχέση με το Fiesta και πιο πλούσιο - πιο ανανεωμένο εσωτερικό.

PS: Φέτος η Opel φαίνεται να έριξε όλο το βάρος στο νέο Opel Astra που πραγματικά φαίνεται απίστευτο σε όλους του τομείς.
    Το Corsa E επίσης βλέπω και μοιράζεται αρκετά στοιχεία από το προκάτοχο του. Δε ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλες εταιρίες & άλλα μοντέλα.
    Το λέω διότι έχω το D και βλέπω τα κοινά του στοιχεία.
    αν εννοεις το φιεστα το τελευταιο ,στην εμδοση με τους 96 ιππους 1,4 ,εντος πολης καιει τον κ@λο του....8,3 λιτρα με μεση οδηγηση και το βεκτρα μου ειναι στα 8.....με την ιδια οδηγηση ακριβως

Δεν εχω λογο να πω ψεμματα,βεβαια το φιεστα δεν εχει βγαλει καμια ζημια παρα μονο το οτι καιει καθε 6 μηνες την πισω δεξια λαμπα στοπ που κανενας δεν μπορει να βρει τι φταιει
    Γιάννης

Προεπιλογή

Καλημέρα. Άργησα λίγο αλλά τώρα είδα το μήνυμα.
    Το δεύτερό μου αυτοκίνητο είναι το clio diesel με το αυτόματο κιβώτιο.

Η κατανάλωση είναι κάτι πολύ σχετικό και εξαρτάται πάντα από τους ρυθμούς που κινήσαι.
    Θα έλεγα πώς με φυσιολογική οδήγηση είναι κάπου στα 5-5,2.

Η ανάρτησή του έχει σπορ ρύθμιση, ελέγχει πολύ καλά το αμάξωμα και δίνει μικρές κλίσεις. Ευχαριστιέσαι να το στρίβεις.

Τα φρένα (αν και πίσω έχει ταμπούρα) είναι πάρα πολύ καλά και δεν κουράζονται εύκολα.

Το κιβώτιο είναι μια σκέτη απόλαυση. Πολύ γρήγορες αλλαγές που σου δίνουν και γρήγορο ρυθμό κίνησης.

Οτι άλλο θέλετε ρωτάτε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο referravag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμένα χίλιες φορές Clio παρά Corsa... Ναι μέσα είναι στεγνό το Clio αλλά σαν μεταφορικό μέσο και ποιότητα κύλισης μέσα στην πόλη δεν το φτάνει κανένα στην άνεση... Η ποιότητα κύλισης σε ότι Clio έχω μπει οποιαδήποτε γενιάς είναι απλά σε άλλο επίπεδο σε σχέση με τα αντίστοιχα αυτοκίνητα των άλλων εταιρειών... Έχει ένα μοναδικό δέσιμο με το δρόμο ενώ ταυτόχρονα είναι σαν να κινείσαι πάνω σε συννεφάκι... Δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης στην ποιότητα κύλισης... Και σαν συνοδηγός να μπεις αμέσως το καταλαβαίνεις αυτό το πράγμα...
    Οδηγικά το clio είναι τρομερα απολαυστικό.

Άνετο δεν το λές σε καμία περίπτωση, ούτε ότι κινείται πάνω σε σύννεφο. Έχει μικρή διαδρομή η ανάρτηση. Επίσης ο κινητήρας ακούγεται όταν πιέζεται.

Το J με το sport chassis που έχει πάνω (ελατήρια επί της ουσίας και ίσως και διαφορά στα αμορτισέρ) είναι 10 φορές πιο άνετο από το clio αλλά έχει αυτή την "λαστιχένια" αίσθηση πάνω στις στροφές.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν εννοεις το φιεστα το τελευταιο ,στην εμδοση με τους 96 ιππους 1,4 ,εντος πολης καιει τον κ@λο του....8,3 λιτρα με μεση οδηγηση και το βεκτρα μου ειναι στα 8.....με την ιδια οδηγηση ακριβως

Δεν εχω λογο να πω ψεμματα,βεβαια το φιεστα δεν εχει βγαλει καμια ζημια παρα μονο το οτι καιει καθε 6 μηνες την πισω δεξια λαμπα στοπ που κανενας δεν μπορει να βρει τι φταιει
    Όχι, μιλάω για το Diesel. TDCi (1.6 - 95PS). Καίει περίπου 5 λίτρα στα 100 με βαρύ πόδι.

Προεπιλογή

το corsa πιο αντρικο, επίσης αμα μπλεξεις με τα νέα ranault να ξέρει έχει ακριβο service και ανταλακτικα σε τιμες mercedes

Προεπιλογή

Το clio στρίβει τρομερά καλύτερα απ το κορσα, είναι πιο άνετο στο ταξίδι αλλά όντως τα ανταλλακτικά δαγκώνουν. Όχι τα σέρβις, τα ανταλλακτικά.
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΑΓΟΡΑ CORSA 1.2 2010 30.000 XLM 6700 ΑΞΙΖΕΙ?? ΤΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ??
    Από τον/την aggel στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-15, 13:00
  2. Car Pc σε astra gtc!!!!!!!!!!!αξιζει
    Από τον/την opelara στο forum I.C.E.
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-10, 22:56
  3. Τελικα τα corsa c αντεχουν και χωρις βασεις μηχανης!!!!
    Από τον/την Psycho1988 στο forum Διάφορα Links
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-04-10, 11:31
  4. C20XE σε VECTRA B Αξιζει?
    Από τον/την akis88 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-08-09, 21:37
  5. Sprint booster...αξιζει τελικα?
    Από τον/την NIK στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-07, 09:55

Δικαιώματα - Επιλογές