If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 84 από 84

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1 κοιταζω τους δικους μου δισκους σε Ατε, τους πηρα 10€ ποιο φθηνα, πριν 1 χρονο βεβαια, χωρις εκπτωσεις, απο οτι τους δινουν τωρα με 40%, το οποιο ειναι κραξιμο...
    Και εγώ που το έψαξα λίγο παραπάνω όπως προανέφερα δεν αξίζει τελικά. Στα ίδια λεφτά έρχονται αν υπολογίσουμε και τα μεταφορικά.
    Απλά στην αρχή δελεάστηκα και πήγα να την πατήσω γιατί ψάχνομαι για την αναβάθμιση και λέω, ωπα, εδώ είμαστε αλλά τελικά φόλα η όλη φάση.

Με βλέπω για Textar από τα εγχώρια καταστήματα εκτός αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο στα ίδια χρήματα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο feedoxx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ που το έψαξα λίγο παραπάνω όπως προανέφερα δεν αξίζει τελικά. Στα ίδια λεφτά έρχονται αν υπολογίσουμε και τα μεταφορικά.
    Απλά στην αρχή δελεάστηκα και πήγα να την πατήσω γιατί ψάχνομαι για την αναβάθμιση και λέω, ωπα, εδώ είμαστε αλλά τελικά φόλα η όλη φάση.

Με βλέπω για Textar από τα εγχώρια καταστήματα εκτός αν έχετε να προτείνετε κάτι άλλο στα ίδια χρήματα.
    Εγώ πάντως που έβαλα τακάκια textar δεν έχω μείνει ικανοποιημένος.
    Η αίσθηση έχει αλλάξει σε ποιο..σπογγώδης και πρέπει να πατάω φρένο ένα επίπεδο πιο χαμηλά από πριν ώστε να έχω την ίδια πέδηση με τα γνήσια της gm.
    Έχω κάνει και εξαέρωση και φτιάχνει αλλά με από 1-2 βδομάδες ξανά τα ίδια. Σα να είναι πιο σκληρή η πάστα ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο.

Προεπιλογή

Εάν κανείς εξαερωση και φτιάχνει και μετά πάλι το ίδιο δεν φταίει το τακάκι. Κάτι άλλο συμβαίνει στα φρένα σου
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Σαν τα γνήσια κανένα....γνωστο αυτό αλλα γνωστή και η διαφορά τιμής. Δοκιμασα τα πάντα και ειδικά σε φίλτρο λαδιού και τακάκια δεν εμπιστεύομαι τίποτα άλλο
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-14, 16:41
  2. Κόστος Τακάκια Corsa D
    Από τον/την .kOkO. στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-07-13, 12:38
  3. Corsa D τακάκια
    Από τον/την a4ex στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-12, 22:14
  4. Προβληματικά Τακάκια σε Corsa C;
    Από τον/την johnpon στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-11, 12:45
  5. Δίσκοι τακάκια corsa c '01
    Από τον/την corsa_89 στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-10, 14:35

Δικαιώματα - Επιλογές