If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 36 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 26343536
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 701 έως 705 από 705

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα θες τις εχω να στις στειλω!!! Και αυτες που μπενουν στα φωτα πορειας τις εχω, αν θυμαμαι καλα τις ειχα βγαλει, εκτος και αν το εδωσα με αυτες πανω, δεν προκειτε να τις ξαναβαλω. Μπορει να εχει και ποιο δυνατες, εγω απο ebay τις ειχα παρει, φτηνες. Οτι φαινονται απο τους αλλους φαινονται, αλλα δεν φωτιζουν για να δεις βραδυ πισω, τοσο οσο οι απλες, για την οπισθεν κυριως, οι αλλες στα πορειας δεν ειχα θεμα και την ημερα φαινοντουσαν καλα, νωμιζω ειχα παρει κοκκινες.
    Νικόλα καλημέρα
    Καταρχάς χίλια μπραβο συνονοματε, το είχες το κορσακι πιπιλα, ούτε καινουργιο να ηταν, ελπιζω ο επομενος να το εχει στην ιδια κατασταση
    Μήπως θυμάσαι φιλε τι λαμπες φοράει, πινακιδα και πλαφονιερα;;
    Και στα μπροστινά τι λάμπες φορούσες εσυ;;
    Γιατί εγώ με αυτες που έχω δεν είμαι καθολου ικανοποιημενος και σκεφτομαι για μια αλλαγη, μεσα στην πολη ειναι λες και δεν εχω φωτα αναμμενα, αλλα και σε επαρχιακους δρομους ελαχιστη ορατοτητα με τα φωτα πορειας

Προεπιλογή

Στην πινακιδα Τ10 φοραει, στην πλαφονιερα αν εχεις την απλη περνει 2, Τ10. Μπροστα φορουσα τα τριλαμπα φαναρια με Philips x-treme vision, αλλα και παλι δεν ειχα καλο φωτισμο, τα συγγεκριμενα φαναρια πασχουν στον φωτισμο, λογο μικρου και κακης ποιοτητας προτζεκτορα.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Στην πινακιδα Τ10 φοραει, στην πλαφονιερα αν εχεις την απλη περνει 2, Τ10. Μπροστα φορουσα τα τριλαμπα φαναρια με Philips x-treme vision, αλλα και παλι δεν ειχα καλο φωτισμο, τα συγγεκριμενα φαναρια πασχουν στον φωτισμο, λογο μικρου και κακης ποιοτητας προτζεκτορα.
    την πλαφονιερα την απλη εχω ναι, προσπαθησα να την ανοιξω κιολας, αλλα δεν τα καταφερα, οπως και την πινακιδα, από οπου και να εβαζα κατσαβιδι δεν καταφερα να ανοιξω κανενα
    και εγω τα τριλαμπα με τον προτζεκτορα φοραω και τα πρωτα χρονια που ειχα παρει το κορσακι δεν ειχα καποιο ιδιαιτερο θεμα, με τον καιρο ομως επιδεινώθηκε η κατασταση
    σκεφτηκα να τα αλλαξω με τα απλα με τον καθρεφτη, αλλα δεν ειναι ομορφα οπως αυτα η μετα να παω σε angel eyes με led, απλα δεν ξερω και αυτα αν θα εχουν καλο φωτισμο

Προεπιλογή

Η πλαφονιερα ειναι λιγο δυσκολη, προσπαθησε να την τραβηξεις απο την μερια τις ταπετσαριας, τις πινακιδας βγαζεις ολο το φωτιστικο απο τον προφυλακτηρα, εχει απο την μια μερια κλιπσακι, και η λαμπα αλλαζει απο το πισω μερος.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Η πλαφονιερα ειναι λιγο δυσκολη, προσπαθησε να την τραβηξεις απο την μερια τις ταπετσαριας, τις πινακιδας βγαζεις ολο το φωτιστικο απο τον προφυλακτηρα, εχει απο την μια μερια κλιπσακι, και η λαμπα αλλαζει απο το πισω μερος.
    νομιζω το χω, σε ευχαριστω φιλε

Σελίδα 36 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 26343536

Παρόμοια Θέματα

1. Corsa D Cosy Ecoflex 1.3cdti 95hp Aircondition - Clima ΜΗ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟ !!!
    Από τον/την nikkarv στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-19, 18:00
  2. Karaman=άψογος
    Από τον/την Kostas_Corsa στο forum Αξιολογήσεις
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-15, 00:08
  3. Ερωτησεις για αγορα Corsa C 1,3Cdti
    Από τον/την Karaman στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 87
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-15, 21:26
  4. Νέος κάτοχος corsa 1.3cdti και μερικές απορίες προς επίλυση
    Από τον/την nikraven στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-13, 19:36
  5. Μια απορία για αλλαγή συμπεριφοράς σε corsa 1.3cdti
    Από τον/την nikraven στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-04-13, 19:28

Δικαιώματα - Επιλογές